ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hiç etkilenmedim desem, YILMAZ umurumda bile değil, def olup gitsin artık bir an önce. :Z
Duygusuz :A sadece Yılmaz mı? Demir'in hareketi, orda söylenen sözler artı nerden nereye dedirtti. helalleşmeleri, oğlunu ve Züleyha'yı Demir'e emanet etmesi vs. vs.

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
76. BÖLÜM

Yılmaz ve Züleyha bilmem kaçıncı kez oldu bu sefer yine kaçtı, bakalım diğer bölümün kaçıncı dakikası yakalanıp geri döndürülecekler? Hiç şaşmıyor maşallah bu durum da.

Yılmaz ve Fekeli, Müjgan ve Behice'ye tavrını bu sefer net koydular ama alıp yine konağa getirdiler. Olaylar yaşanıyor ama yine başa sarıyoruz maalesef...

Sevda'ya aşırı sinir oluyorum, garibim Saniye'yi de üzüyor boş yere. :( Gaffur da alıp Saniye'yi Almanya'ya gitsin bence, konağın tadı tuzu kalmadı Hünkar'dan sonra.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
77. BÖLÜM

Yılmaz'ın çıkacağı kaç hafta önceden belliydi, daha iyi bir veda yazılsaydı bari. Bölüm başından beri veda eder haldeydi zaten, mektup yazıp vermeler falan herkese... Son sahnede kaza yaptı.

Fragmanı izledim şimdi, Yılmaz gider ayak Demir kahraman ilan ediliyor. Hiç şaşırtmadı bu durum beni... Züleyha ile mecbur barışacaklar, Züleyha konağa dönecek falan filan klasik olaya dönüyoruz yine. Yılmaz'ın yokluğu da çok hissedilecek. Dizide olay kalmadı, ne izleyeceğiz şimdi? Saniye ve Sevda didişmesine kaldık iyi mi? @Dosi

• Beğendim
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
77. BÖLÜM

Yılmaz'ın çıkacağı kaç hafta önceden belliydi, daha iyi bir veda yazılsaydı bari. Bölüm başından beri veda eder haldeydi zaten, mektup yazıp vermeler falan herkese... Son sahnede kaza yaptı.

Fragmanı izledim şimdi, Yılmaz gider ayak Demir kahraman ilan ediliyor. Hiç şaşırtmadı bu durum beni... Züleyha ile mecbur barışacaklar, Züleyha konağa dönecek falan filan klasik olaya dönüyoruz yine. Yılmaz'ın yokluğu da çok hissedilecek. Dizide olay kalmadı, ne izleyeceğiz şimdi? Saniye ve Sevda didişmesine kaldık iyi mi? @Dosi
Şu Şermin'in kızı 2. sezon da gelir diyordum gelmedi, 3'te gelir dedim gelmedi, niye dahil etmiyorlar ki?

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
77. BÖLÜM

Fikret ve Demir çatışması.
Fikret kesin Sevda'nın oğlu. Hande Soral ise farklı bir hava katacaktır. 77 bölüm aynı sahneleri izlemekten bıkmadın mı? :A bu kez farklı isimler didişsin :A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şu Şermin'in kızı 2. sezon da gelir diyordum gelmedi, 3'te gelir dedim gelmedi, niye dahil etmiyorlar ki?
Daha da gelmez bence, babası da gitti zaten. Şermin'in kızı için mevzu yok dizide. Hande Soral katılacak bakalım diziye nasıl hava getirecek, bekliyoruz onu. :A

Fikret ve Demir çatışması.
Fikret kesin Sevda'nın oğlu. Hande Soral ise farklı bir hava katacaktır. 77 bölüm aynı sahneleri izlemekten bıkmadın mı? :A bu kez farklı isimler didişsin :A
Fikret bence de Sevda'nın oğlu. Hande Soral bakalım nasıl bir karakterle gelecek, onu merak ediyorum. Keşke erkek oyuncu da dahil olsaydı diziye ek olarak. 77 bölümdür senaryo onun üzerine kuruluydu canım, ben ne yapayım? Beş başrolün ikisi diziden ayrıldı zaten. Kaldı geriye Züleyha, Demir ve Fekeli. :A

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Daha da gelmez bence, babası da gitti zaten. Şermin'in kızı için mevzu yok dizide. Hande Soral katılacak bakalım diziye nasıl hava getirecek, bekliyoruz onu. :A

Fikret bence de Sevda'nın oğlu. Hande Soral bakalım nasıl bir karakterle gelecek, onu merak ediyorum. Keşke erkek oyuncu da dahil olsaydı diziye ek olarak. 77 bölümdür senaryo onun üzerine kuruluydu canım, ben ne yapayım? Beş başrolün ikisi diziden ayrıldı zaten. Kaldı geriye Züleyha, Demir ve Fekeli. :A
Fikret ve Müjgan aşkı olur gibi :A
Hande Soral, Demir için gelebilir ama Demir zor başkasına bakar :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bence Hande daha çok Furkan Palalı için gelecek ve Müjgan için 3. isim olur :A
Bu saatten sonra Züleyha ve Demir'in arası bozulmaz. Adam Yılmaz'a rağmen vazgeçmedi. Seyirci yadırgar :A

Dengeleri değiştirecek karakter falan deniliyor Hande için, ondan dedim. :A Dediğin gibi olursa yani Müjgan’a rakip olursa dengeleri ne yönde değiştirir bilemiyorum. :F

Diziye sadece bu sezon 1-2 kere baktım. :A O da Hünkar’ın öldüğü ve sonraki cenazeli bölümdü o yüzden fazla bilgim yok. :A

Yılmaz’ın ölümü nasıldı? Annem çok üzülmüştü. :F
Şuradan devam etmek daha mantıklı.
Sırayla yazayım :A
Yılmaz oğluna bir şey oldu diye panikleyip hızlıca araba sürdü ve Demir ile Züleyha şahit oldu kazaya ve Demir kurtardı Yılmaz'ı. Herkes birbiri ile helalleşti. Durumu iyiye giderken birden fenalaşıp yoğun bakımda öldü.

En son Fikret (Furkan Palalı) telefonda biri ile konuştu. Gelmeni bekliyorum dedi ve bu kişi kesin Hande'dir.
Fikret, Yamanlara aşırı kin besleyen biri. Demir'in yeni düşmanı olacak bu yüzden, ve Hande de onla işbirliği yaparak dengeleri böyle değiştirebilirler :A

• İlginç
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şuradan devam etmek daha mantıklı.
Sırayla yazayım :A
Yılmaz oğluna bir şey oldu diye panikleyip hızlıca araba sürdü ve Demir ile Züleyha şahit oldu kazaya ve Demir kurtardı Yılamz'ı. Herkes birbiri ile helalleşti. Durumu iyiye giderken birden fenalaşıp yoğun bakımda öldü.

En son Fikret (Furkan Palalı) telefonda biri ile konuştu. Gelmeni bekliyorum dedi ve bu kişi kesin Hande'dir.
Fikret, Yamanlara aşırı kin besleyen biri. Demir'in yeni düşmanı olacak bu yüzden, ve Hande de onla işbirliği yaparak dengeleri böyle değiştirebilirler :A
Üzücüymüş ölümü cidden. :A Annem son bölümlerde sinir bozucu olsa da üzüldüm Yılmaz’a dedi. :F

Furkan’ın ön plana çıkması iyi olmuş, sevdiğim bir isim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi