ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
45,397
Puanı
1,061
İyide Züleyha, Demir ile arası aylardır kötü, aynı evde bile kalmadılar. Döndüğünde de Demir bir süre evde yoktu, Demir gelince de ayrı kaldılar hep :A
Züleyha ikizler burcu bence, bir bölüm Yılmaz, bir bölüm Demir gitti geldi. :A Herhangi bir rahatsızlığı olsa diyeceğim o da değil, eee nereye bağlanacak o zaman bu mevzu? Başka bir kapıya da çıkaramıyorum ki...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Moderatör
Reaksiyon puanı
52,307
Puanı
1,060
Züleyha ikizler burcu bence, bir bölüm Yılmaz, bir bölüm Demir gitti geldi. :A Herhangi bir rahatsızlığı olsa diyeceğim o da değil, eee nereye bağlanacak o zaman bu mevzu? Başka bir kapıya da çıkaramıyorum ki...
Bekleyip göreceğiz artık, kafa yormayalım :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Dosi

Moderatör
Reaksiyon puanı
52,307
Puanı
1,060
73. Bölüm Fragmanı
Umarım Züleyha hamile değildir :A yeter gayri :A bence başka bir durumdur.
Bence doğrudur, Yılmaz ile tam yakınlaşmışken bu haberi duyan Yılmaz tüm gemileri yakar. Ortalığı karıştırmak için güzel bir hamle. :D
Ben haklı çıktım ve evet yine gemiler yakılır ama bu kez Züleyha yıkar :A Müjgan galiba duydu olanları ve böyle bir hamle yaptı. Yılmaz ve Züleyha'nın gelgitli aşklarından, 73 bölümdür hep aynı mevzuları iki de bir işlemelerinden gına geldi :A bölümü tam izlemedim. Yılmaz çıksında yine bağlanırım belki
Ama tabiki her hafta kısa kısa denk geldikçe bakmaya devam :A

Dosi

Moderatör
Reaksiyon puanı
52,307
Puanı
1,060
Müjgan uydurduğu yalanın neye mal olacağını hesap edemedi galiba :A kocanla sadece kağıt üstü evliyken, hamileyim dersen kocan farklı düşünecek tabiki :A