ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İyide Züleyha, Demir ile arası aylardır kötü, aynı evde bile kalmadılar. Döndüğünde de Demir bir süre evde yoktu, Demir gelince de ayrı kaldılar hep :A
Züleyha ikizler burcu bence, bir bölüm Yılmaz, bir bölüm Demir gitti geldi. :A Herhangi bir rahatsızlığı olsa diyeceğim o da değil, eee nereye bağlanacak o zaman bu mevzu? Başka bir kapıya da çıkaramıyorum ki...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Züleyha ikizler burcu bence, bir bölüm Yılmaz, bir bölüm Demir gitti geldi. :A Herhangi bir rahatsızlığı olsa diyeceğim o da değil, eee nereye bağlanacak o zaman bu mevzu? Başka bir kapıya da çıkaramıyorum ki...
Bekleyip göreceğiz artık, kafa yormayalım :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
73. Bölüm Fragmanı
Umarım Züleyha hamile değildir :A yeter gayri :A bence başka bir durumdur.
Bence doğrudur, Yılmaz ile tam yakınlaşmışken bu haberi duyan Yılmaz tüm gemileri yakar. Ortalığı karıştırmak için güzel bir hamle. :D
Ben haklı çıktım ve evet yine gemiler yakılır ama bu kez Züleyha yıkar :A Müjgan galiba duydu olanları ve böyle bir hamle yaptı. Yılmaz ve Züleyha'nın gelgitli aşklarından, 73 bölümdür hep aynı mevzuları iki de bir işlemelerinden gına geldi :A bölümü tam izlemedim. Yılmaz çıksında yine bağlanırım belki
Ama tabiki her hafta kısa kısa denk geldikçe bakmaya devam :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Müjgan uydurduğu yalanın neye mal olacağını hesap edemedi galiba :A kocanla sadece kağıt üstü evliyken, hamileyim dersen kocan farklı düşünecek tabiki :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
74. BÖLÜM

Hünkar'sız her şey biraz eksik gibi geliyor bana ya, hep onu arıyorum. Konağa Sevda'nın gelmesi, çiçeklerle ilgilenmesi falan Hünkar'ı arıyor gözlerim. Saniye gibi ben de söveceğim sonunda galiba. :T:

Hamile olan Müjgan'mış, bizim tahminler yanıldı diyeceğim de fragmanda Züleyha'ymış gibi gösterdiler. Son sahnede de yalanı ortaya çıktı. Müjgan iyice saçmalıyor, Fekeli ve Yılmaz halasıyla beraber bu Müjgan'ı yollasın İstanbul'a artık. Fikret de peşlerinden. :A @Dosi

Behice tam kötü karakter oldu, Şermin'e tokat atması ve üzerine yürümesi... Gaffur gerçeği öğrendi ama kendi korkusundan söyleyemez de, onu da korkuttu...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben haklı çıktım ve evet yine gemiler yakılır ama bu kez Züleyha yıkar :A Müjgan galiba duydu olanları ve böyle bir hamle yaptı. Yılmaz ve Züleyha'nın gelgitli aşklarından, 73 bölümdür hep aynı mevzuları iki de bir işlemelerinden gına geldi :A bölümü tam izlemedim. Yılmaz çıksında yine bağlanırım belki
Ama tabiki her hafta kısa kısa denk geldikçe bakmaya devam :A

74. BÖLÜM

Hünkar'sız her şey biraz eksik gibi geliyor bana ya, hep onu arıyorum. Konağa Sevda'nın gelmesi, çiçeklerle ilgilenmesi falan Hünkar'ı arıyor gözlerim. Saniye gibi ben de söveceğim sonunda galiba. :T:

Hamile olan Müjgan'mış, bizim tahminler yanıldı diyeceğim de fragmanda Züleyha'ymış gibi gösterdiler. Son sahnede de yalanı ortaya çıktı. Müjgan iyice saçmalıyor, Fekeli ve Yılmaz halasıyla beraber bu Müjgan'ı yollasın İstanbul'a artık. Fikret de peşlerinden. :A @Dosi

Behice tam kötü karakter oldu, Şermin'e tokat atması ve üzerine yürümesi... Gaffur gerçeği öğrendi ama kendi korkusundan söyleyemez de, onu da korkuttu...
Yanılan sen oldun ben değil :A
Yorumumda alıntıda :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kaçıyorlar gibi ama haftaya Yılmaz karakterinin çıkacağı haberleri çıkmıştı ve bu yüzden bi heyecanı yok.

Bölüme tam bakmadım ama çok düz ve heyecansız bir bölümdü izlediğim kısımlarda