'Bir Zamanlar Çukurova'da Şok Bir Ayrılık Daha! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
d157c4b3-cd5c-402d-bc72-ccad377ae472-jpg.71878

ATV'nin reyting rekortmeni sevilen dizisi 'Bir Zamanlar Çukurova'da şok bir ayrılık daha!

Yapımcılığını Tims & B 'nin, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği, başrollerinde; Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Hande Soral, Kerem Alışık, Furkan Palalı ile Nazan Kesal'ın yer aldığı dizide Vahide Perçin ve Uğur Güneş'in ardından Behice karakterine hayat veren Esra Demancıoğlu'nun da ayrılacağı öğrenildi.

Behice'nin çevirdiği bütün dolaplar ortaya çıkacak ve 85. bölümde Dermancıoğlu projeye veda edecek.

'Bir Zamanlar Çukurova' yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sosyal medyada intihar ederek diziden çıkacak diyorlardı, doğruymuş demek. Diziden ayrılan ayrılana ama hiç etkilemiyor diziyi, aksine daha da yükseltiyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben şakasına demiştim ama ciddiye almışlar her ay bir karakter çıkarıyorlar. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sosyal medyada intihar ederek diziden çıkacak diyorlardı, doğruymuş demek. Diziden ayrılan ayrılana ama hiç etkilemiyor diziyi, aksine daha da yükseltiyor.
Böyle bir ayrılık şarttı. Kendisi Hünkar'ın katiliydi. Kesin bir zaman atlaması olacak ve uzun süre katil bulunamaması olumsuz etkiye sebep olurdu. Yılmaz ayrıldığı için Behice'nin bir önemi kalmayacaktı artık. Müjgan karakteri ayrılırsa ona da şaşırmam ama ondan yeni bir aşk hikayesi doğurcaklar, oyüzden kalmaya devam eder gibi. @serhatt

• Beğendim
Reactions: serhatt and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Böyle bir ayrılık şarttı. Kendisi Hünkar'ın katiliydi. Kesin bir zaman atlaması olacak ve uzun süre katil bulunamaması olumsuz etkiye sebep olurdu. Yılmaz ayrıldığı için Behice'nin bir önemi kalmayacaktı artık. Müjgan karakteri ayrılırsa ona da şaşırmam ama ondan yeni bir aşk hikayesi doğurcaklar, oyüzden kalmaya devam eder gibi. @serhatt
Evet katilinin Behice olduğunu biliyorum demiştim ya öldüğü bölüm merak edip annemle izledim diye. :A

Müjgan’ın çıkacağını düşünmüyorum bence Furkan Palalı’nın karakteri ile yakınlaştılar sanırım öyle bir şeyler olabilir. :A

Hikayenin yeni kötüsü de Hande Soral olacak zaten. Aşk üçgeni tersine döner bu sefer Züleyha - Demir - Hande’nin karakteri olur. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet katilinin Behice olduğunu biliyorum demiştim ya öldüğü bölüm merak edip annemle izledim diye. :A

Müjgan’ın çıkacağını düşünmüyorum bence Furkan Palalı’nın karakteri ile yakınlaştılar sanırım öyle bir şeyler olabilir. :A

Hikayenin yeni kötüsü de Hande Soral olacak zaten. Aşk üçgeni tersine döner bu sefer Züleyha - Demir - Hande’nin karakteri olur. :A
Bence Hande daha çok Furkan Palalı için gelecek ve Müjgan için 3. isim olur :A
Bu saatten sonra Züleyha ve Demir'in arası bozulmaz. Adam Yılmaz'a rağmen vazgeçmedi. Seyirci yadırgar :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bence Hande daha çok Furkan Palalı için gelecek ve Müjgan için 3. isim olur :A
Bu saatten sonra Züleyha ve Demir'in arası bozulmaz. Adam Yılmaz'a rağmen vazgeçmedi. Seyirci yadırgar :A
Dengeleri değiştirecek karakter falan deniliyor Hande için, ondan dedim. :A Dediğin gibi olursa yani Müjgan’a rakip olursa dengeleri ne yönde değiştirir bilemiyorum. :F

Diziye sadece bu sezon 1-2 kere baktım. :A O da Hünkar’ın öldüğü ve sonraki cenazeli bölümdü o yüzden fazla bilgim yok. :A

Yılmaz’ın ölümü nasıldı? Annem çok üzülmüştü. :F

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben şakasına demiştim ama ciddiye almışlar her ay bir karakter çıkarıyorlar. :A
"Kimi çıkartırsak çıkartalım Mucize Doktor nasılsa bizi geçemiyor, o zaman bu kadar oyuncuya para ödemeye gerek yok. 3-5 oyuncu kalana kadar kim var kim yoksa çıkarmaya devam edelim..." demiş de olabilirler. :A

• Beğendim
Reactions: baron

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Rolü bitti Behice'nin zaten, ben ayrılacağını anlamıştım 85. bölüm bile geç geldi şu an gözüme. Rolü kalmadı dizide, yaptıkları da ortaya çıkar ve o şekil ayrılır. Tahminim:
Hünkar'ı öldürdüğü ortaya çıkacak, sonrasında hapse girebilir. Hapse girerse intihar eder ya da hapse girmeyi göze almadan intihar edebilir. İkinci ihtimal Demir'in onu öldürtmesi..

• Harika
Reactions: EmreCan

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Zaman atlaması olmalı çocuklar büyümeli artık. Müjgan Fikret'le aşk yaşayacak bence.

• Beğendim