ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
59. BÖLÜM

Sezon başlamadan eksik bölümlerimi tamamlamaya başladım.

Baş döndürücü bir bölümdü, Züleyha konaktan atıldı o görüntülerden sonra. Demir bir daha da almadı Züleyha'yı. Fekeli sahip çıktı, tabi sonra Müjgan da eve geldi.

Son sahnede Züleyha, Demir'e silah çekti ve konaktan silah sesleri geldi...

Çetin bıçaklandı, Allah aşkına dizide her bölüm birinin vurulup bıçaklanmasından gına gelmedi mi sayın senaristler? Anlamsız yere bıçaklandı orada, çok mu gerekliydi?

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
60. BÖLÜM

Fazla olaylı bir bölüm değildi. Züleyha Demir'i vurdu, hapse girdi. Demir'in hastanedeki süreciyle geçti bir yandan da. Müjgan son sahnede intihar etti, bakalım ne olacak?

Demir'in ifadesini değiştireceğini düşünüyorum, Züleyha daha fazla kalmasa bari hapiste olay dönmüyor ister istemez. Hünkar'ın faydaları da görmezden gelinemez, çocukları getirip gösteriyor ne yapsın kadın daha? Tabi bu yaşananların hepsi de onun suçu, orası ayrı.

• Beğendim

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
61. BÖLÜM

Müjgan yine kurtuldu, diziden ayrılıp gitse herhangi bir şekilde keşke... Tüm bu yaşananların sorumlusu da yine o maalesef.

Demir bayağı ağır konuştu mahkeme sahnesinde, Züleyha hala içeride. Demir alıp çocukları da götürdü, Hünkar da müdahale edemiyor.

Dizide gülümseten isimler yine Gaffur ve Saniye. Hatip Ağa'nın dolandırıcılığının ortaya çıkması, Necmiye reisin de olaya dahil olması falan epey gülümseten sahnelerdi.

• Beğendim

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
62. BÖLÜM

Hapishane ve konak arası geçen bir bölümdü, bölümün sonlarına doğru Züleyha zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Koğuştaki diğer insanlar da zehirlendi sonradan, yani Demir zehirletti düşüncesi boşa çıkmış oldu.

Behice de Züleyha'yı ciddi zehirlemeye gitti, inşallah bir şey yapmaz. Müjgan doldurdu kadını. :T:

• Beğendim

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
63. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Züleyha hapisten çıktı, Demir insafa geldi affetti diyecektik ki çocukları getirmedi. Acı çeksin diye çıkarmış bildiğimiz, sonu nereye varacak?

Son sahne sürpriz oldu, Müjgan elinde silahla Züleyha'yı ormana çağırdı. Vurur mu vurur, kafayı yedi iyice Müjgan... Behice'nin dolduruşu ful tabi.

Yeni sezonu da bekliyorum merakla.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bölüm çok çok çok iyiydi. Demir ve Hünkar arasındaki çatışma çok iyi olacak.
Artık farklı bir Züleyha görüyoruz.
Yılmaz, Fekeli Müjganı savununca Müjgan'dan özür diledi ve samimi sandım ama meğerse oyunmuş. Hikaye ilginç bir hal alıyor.

Yeni fragman