ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
67. Bölüm Fragmanı

• Beğendim
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Hünkar'ın değişimi ne bileyim garip ve diziden çıkıyor yorumları var. Umarım doğru değildir.
Şu yeni çocuk, iyi birimi çözemedim daha.
Bu kadar erken kaçma planları yapılıyor ve kesin bu kez de Fekelli vuruldu denilip geri dönülür.
Hünkar çıkmaz umarım çok büyük hata olur.

O yeni gelen adamın iyi niyetli olduğunu sanmıyorum. :A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
64. BÖLÜM (3. SEZON)

Sonunda yeni sezona geçebildim. Züleyha vuruldu, Müjgan vurdu ama tabi olay örtbas edildi gibi bir şey oldu. Züleyha'ya kimse inanmaz diye Müjgan da arada kaynadı. Behice'nin dolduruşları sağ olsun. :T: O değil de dizide hastanesiz bölüm yok, her bölüm ya biri vuruluyor ya biri bıçaklanıyor.

Nazan Kesal, Adnan'ın eski sevgilisi olarak diziye katıldı. Beklemediğim bir karakterdi, şaşırdım. Demir'in çocukları ona bırakması, sürekli irtibatta olmaları da şaşırttı. Hünkar'a edilen sözler üzdü açıkçası.

Hatip öldü, Gaffur'a kalacak bu olay da. Garibim korkudan kendine de gelemeyecek gibi. :(

Züleyha sonunda Yılmaz'a, Adnan'ın onun çocuğu olduğunu söyledi. Şükürler olsun.

Furkan Palalı'yı gördük, Fekeli'yi sordu. Acaba Fekeli'nin çocuğu falan mı? Diğer bölüme netleşir gibi.

Gayet güzel bir sezon açılışı oldu, özlemişiz ekibi. :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
65. BÖLÜM

Son sahne sürprizdi yani tüm Çukurova'nın karşısında Demir'in Sevda'yı ''ikinci annem'' diye tanıtıp her şeyi anlatması hoş değildi kesinlikle. Hünkar epey bozuldu, bakalım ne yapacak bu durumda?

Züleyha intihar etmeye kalkıştı, kendini hastaneden atacaktı da neyse Demir'e intihar olmadığını söyleyip geçiştirdiler o kısmı. Yılmaz birkaç bölüme Adnan'ın kendi oğlu olduğunu söyler bir yerde muhakkak.

Sabahattin ve Savcı hanım evlendi, diğer bölüme Ankara'ya giderek ayrılacaklar. Eskilere veda ediyoruz Hatip Ağa ve karısının ardından iki ayrılık daha... Hünkar'ın ayrılığına hazır değil yüreğim. :(

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
65. BÖLÜM

Son sahne sürprizdi yani tüm Çukurova'nın karşısında Demir'in Sevda'yı ''ikinci annem'' diye tanıtıp her şeyi anlatması hoş değildi kesinlikle. Hünkar epey bozuldu, bakalım ne yapacak bu durumda?

Züleyha intihar etmeye kalkıştı, kendini hastaneden atacaktı da neyse Demir'e intihar olmadığını söyleyip geçiştirdiler o kısmı. Yılmaz birkaç bölüme Adnan'ın kendi oğlu olduğunu söyler bir yerde muhakkak.

Sabahattin ve Savcı hanım evlendi, diğer bölüme Ankara'ya giderek ayrılacaklar. Eskilere veda ediyoruz Hatip Ağa ve karısının ardından iki ayrılık daha... Hünkar'ın ayrılığına hazır değil yüreğim. :(
Hünkar ayrılmasaydı keşke

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
66. BÖLÜM

Şermin efsanesin vallahi. Sabahattin ve Savcı Hanım'ın düğününün ardından boyayı Savcı Hanım'ın üzerine dökmesi... Epey güldüm. :D

Demir, Müjgan'ın yalanını ve Züleyha'yı vurduğunu öğrendi. Son sahnede de evi bastı zaten, bakalım ne çıkacak oradan? Ben fazla bir şey olacağını sanmıyorum da yine de Yılmaz'dan bir atak gelebilir.

Fikret karakteri epey gizemli, Behice şüphelenmekte haklı ve büyük ihtimalle de haklı çıkacak. Ben pek sevemedim o karakteri maalesef. :T:

Demir geçip Sevda'ya ev aldı, Hünkar da karşılık olarak şirketteki payını Yılmaz'a vermeyi teklif etti. Ortalık karışıyor epey.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
68. Bölüm çok iyiydi. Artık herkes kozlarını açık oynar.

@Yiğitt @serhatt Fikret hakkında bir tahminim var Fikret Sevda'nın oğludur bence. Sevda bu bölümde bir kaç kez evladından ayrı kalmanın zorluğunu anlatıp gözü yaşla doldu

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
68. Bölüm çok iyiydi. Artık herkes kozlarını açık oynar.

@Yiğitt @serhatt Fikret hakkında bir tahminim var Fikret Sevda'nın oğludur bence. Sevda bu bölümde bir kaç kez evladından ayrı kalmanın zorluğunu anlatıp gözü yaşla doldu
67. bölümü izlemedim daha spoiler girmiyorum, bölümleri tamamlayınca konuşalım. :A

• Güldürdün