Bir Yerlerde Uyuyakalmayı Başarmak.....Ama Kimbilir Ne Şekilde :)

Yaa ne güzel her yerde uyuyorlar. Ben yolculukta bile zar zor uyuyan (birkaç dk dalmak sadece) biriyim. Toplu ortamlarda uyuyamıyorum. Biri bana bakarken uyuyamam.😉😁

• Beğendim
Reactions: The_Erinch
Bunlar tam ben. :A

Uykum olduğunda mekan, zaman fark etmeden her şekilde uyuyabilirim. :A Toplu taşımaya vs. bindiğim an ise direkt uyurum "başkaları" ile muhatap olmamak için. :A

Keyifli bir konu olmuş abi. :A @The_Erinch

• Harika
Reactions: The_Erinch
Abowwww 😱bunlar ne böyle:A
İnsancıklar, zaman-mekan tanımayanlar :A :A :A
Yaa ne güzel her yerde uyuyorlar. Ben yolculukta bile zar zor uyuyan (birkaç dk dalmak sadece) biriyim. Toplu ortamlarda uyuyamıyorum. Biri bana bakarken uyuyamam.😉😁
Maesef bende yolculukta uyuyamıyorum :(
Bunlar tam ben. :A

Uykum olduğunda mekan, zaman fark etmeden her şekilde uyuyabilirim. :A Toplu taşımaya vs. bindiğim an ise direkt uyurum "başkaları" ile muhatap olmamak için. :A

Keyifli bir konu olmuş abi. :A @The_Erinch
Sen normal adammısın be adam.. Sen ayakta bile uyursun :F:F:F:F @Zeyno

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: Zeyno and STAR
1633264959990.png

@dreamy Hastaneden geldikten sonra :A :A :A :A

İsotum benim özledim valla.

1633265033918.png

Bizim yaşlı bunakda @Angelica küçükken böyleymiş :F:F:F O zamandan belliymiş tv aşkı @Zeyno @Emre Ozansoy

• Güldürdün
Reactions: Zeyno
Fotoğraflardakilerin bazılarının uyku hastalığı olabilir, tekerleğin üstünde uyumak filan olacak iş değil yoksa :A

Ben kolay kolay sessiz ve karanlık olmadan uyuyamam hayatta ve o da ancak kendi yatağımdaysa, özellikle karanlık fulle yakın olmalı. Çocukken daha doğrusu 3 yaşın altındayken düğün salonlarında uyuyormuşum ama bu çoğu küçük çocukta görülen bir olaydır sonuçta…

Fotoğraflardakilerin bazılarının uyku hastalığı olabilir, tekerleğin üstünde uyumak filan olacak iş değil yoksa :A

Ben kolay kolay sessiz ve karanlık olmadan uyuyamam hayatta ve o da ancak kendi yatağımdaysa, özellikle karanlık fulle yakın olmalı. Çocukken daha doğrusu 3 yaşın altındayken düğün salonlarında uyuyormuşum ama bu çoğu küçük çocukta görülen bir olaydır sonuçta…
Sen bir çalışma hayatına girde...Ben görecem seni :A :A :A