Bir Miktar Para, Valiz Ve TC Kimliği İle Gidilen Ülkeler

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Hiç sorma abi ama üşengeçlik işte... :A Rize Trabzon Giresun kesimlerini geziyoruz Artvin ve ötesine gidemiyoruz bir türlü... :A
------

Çünkü İskandinav ve yeşil ve huzurlu ve mükemmel... :A
@mesmeso tutsun elinden itiverin birbirinizi :A :A :A

Kuzeye seni almazlar olm... @Dosi ye güvenme :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Pandemi biterse birgün :rolleyes:

Azerbaycana gidiceğim. Geçerken alayım seni :X
Pandemi biterse zaten planlarım arasında yurt dışı gezisi var ama önce arayışlarımın olumlu sonuç vermesi gerekiyor... :A (Hayırlı, helal süt emmiş bir eş arayışı, ahahaha... :A :A )

Azerbaycan gündemimde yoktu ama bilemedim şimdi belki değerlendirmeye alınabilir. Hem kimlikle de gidiliyormuş... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Pandemi biterse zaten planlarım arasında yurt dışı gezisi var ama önce arayışlarımın olumlu sonuç vermesi gerekiyor... :A (Hayırlı, helal süt emmiş bir eş arayışı, ahahaha... :A :A )

Azerbaycan gündemimde yoktu ama bilemedim şimdi belki değerlendirmeye alınabilir. Hem kimlikle de gidiliyormuş... :A
1619906218274.png
1619906247726.png

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Pandemi öncesi bir ara para biriktirip Gürcistan’a günübirlik ya da birkaç günlüğüne gitme macerasının hayalini kurmuştum. Hem ilk defa yurt dışına kısmen de olsa çıkma tecrübesi hem de şu telefon IMEI meselesi için. Günün birinde belki atılırım böyle bir maceraya sırf macera olsun diye. Ukrayna’yı da görmek isterdim tabii kültürel amaçlı :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Pandemi öncesi bir ara para biriktirip Gürcistan’a günübirlik ya da birkaç günlüğüne gitme macerasının hayalini kurmuştum. Hem ilk defa yurt dışına kısmen de olsa çıkma tecrübesi hem de şu telefon IMEI meselesi için. Günün birinde belki atılırım böyle bir maceraya sırf macera olsun diye. Ukrayna’yı da görmek isterdim tabii kültürel amaçlı :A
Kadınlar hakkında önemli bilgiler elde edeceğinden şüphem yok. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ukrayna ve Gürcistan'ı biliyordum ama diğerleri sürpriz oldu. :A Hangisi olsa giderim şu son dönemdeki sıkıntılardan sonra. :A Yeter ki yurtdışı gezisi olsun...

Ellerine sağlık abi, çok güzel bir konu olmuş. :bhr:
Bu ülkeler içinde Azerbaycan'a giderim bir gün muhakkak.

Erasmus'a başvurdum ayın 4'ünde belli olacak, kazanırsam Polonya inş son dönemimde.. :A
Aa hadi hayırlısı Atacan'ım, inşallah kazanırsın da gidersin. :bhr: Benim en büyük isteklerimden biriydi ama maalesef bizim okulda bir bizim bölümde Erasmus yokmuş. :( Sen inşallah gidersin. :Z

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Ukrayna ve Gürcistan'ı biliyordum ama diğerleri sürpriz oldu. :A Hangisi olsa giderim şu son dönemdeki sıkıntılardan sonra. :A Yeter ki yurtdışı gezisi olsun...

Ellerine sağlık abi, çok güzel bir konu olmuş. :bhr:

Aa hadi hayırlısı Atacan'ım, inşallah kazanırsın da gidersin. :bhr: Benim en büyük isteklerimden biriydi ama maalesef bizim okulda bir bizim bölümde Erasmus yokmuş. :( Sen inşallah gidersin. :Z

Teşekkür ederim Özgürüm.
Azerbaycanı takip ediyordum zaten çok yeni olan bir olay ama Moldova banada süpriz oldu.
Araştırırken önüme düştü.
------

Moldova Hakkında Duyuru

Son düzenleme:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Türkiye bize nasıl ucuz geliyorsa Azerbaycan da pahalı gelebilir size. Çünkü 100 doların 170 manat yapıyor. Bana türk lirası çok bereketli geliyordu Türkiyedeyken, bozdurub bozdurub harcıyordum yine ceplerimden paralar çıkıyordu. :A

Baküye gelen olursa DM atması yeterli, gezdiririm onu. :D

Ama illa plaza şehri istemiyorum diyenler olursa Azerbaycanda başka güzel tabiatlı şehirler de var tabii ki, Quba, Qabala, Tovuz, Gence, Şamaxı ve daha niceleri. :)

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Olsun abi biz yurtdışında da sabarımızı icra edelim yine de :A Ukrayna da bunun için uygun bir ülke, kolay gidiş olan ülkelerden de en iyisi Ukrayna :A
Haydi bakalım Utkucum dediğin gibi olsun ;) Bu arada @dreamy ile halen görüşemedik biliyor musun?
Adam 24 gündür yazmıyor bana. Burdan biraz taş atamda kafasını yarsın.