Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Oha Mehmet Aslantuğ da gitmiş. :eek: Bu dizi kesin tutacak Kanal D çok mantıklı bir hamle yaptı. Emre Kınay da şanssızlığını kırar bu sayede.
Emre Kınay ve Özge Özberk olmamış bence. ss Keşke Mehmet Aslantuğ kalsaydı onu tekrar izlemek güzel olurdu. :A

• Beğendim
Reactions: serhatt

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX için bu haber çok kötü olmuş olmalı. :A

Bu arada kadro da çok iyi. :Z
Ben yayınlansa sezonun en iyi işlerinden biri olacağını düşünüyordum. FOX büyük bir hata yaptı. Yeni dizi almak yerine bu diziye devam etmeliydi. :(

Musa Uzunlar'ı uzun bir zaman sonra ekranlarda görmek iyi olacak. :Z Mert Yazıcıoğlu ve Simay Barlas'ta iyi ikili olacak gibi. :bhr:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ben yayınlansa sezonun en iyi işlerinden biri olacağını düşünüyordum. FOX büyük bir hata yaptı. Yeni dizi almak yerine bu diziye devam etmeliydi. :(

Musa Uzunlar'ı uzun bir zaman sonra ekranlarda görmek iyi olacak. :Z Mert Yazıcıoğlu ve Simay Barlas'ta iyi ikili olacak gibi. :bhr:
Bence de hem iyi hem de çok iddialıydı.

Şu an aklımda kuramıyorum ama iyi ikili olurlar bence de. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Simay Barlas kötü bir oyuncu ama Musa Uzunlar ve Emre Kınay çok iyi takviyeler. Hatta Musa Uzunlar'ı Alev Alev'e görmek isterdim fiziksel olarak ona çok benzeyen bir karakter vardı orijinal dizide. :(

Kanal değişikliği de doğru karar olmuş. FOX'un tüm yayın akışı doluyken ve elinde yayın sırası bekleyen başka işler varken bir de bu diziye ihtiyacı yoktu. Limon Film de elindeki son parayla şartlarını zorlayacak gibi umarım bu ekibi de mağdur etmez.

• Beğendim
Reactions: The Barberson

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX'un yayın akışı doldukça dolu, yapım şirketi de projeyi başka kanala satmış direk. İyi de yapmış. Kadronun harcanmasını istemezdim.

4 - 5 oyuncu çıkınca Mert Yazıcıoğlu falan da çıkar diye düşünmüştüm, ama o kalmış. Simay ile nasıl olacak merak ediyorum. Musa Uzunlar ve Emre Kınay'ın girmesi güzel olmuş ama Mehmet Aslantuğ'da devam etmeliydi bence. Özge ve Mert için tutmasını istiyorum.

• Beğendim
Reactions: The Barberson

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konu güncellendi. Onuryay Evrentan, Ayça İnci, Alihan Türkdemir ve Nefise Karatay'da dizide yer alacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Filiz Pakman oturacakmış.

Dediğim gibi çıktı @Özgür :A Musa Uzunlar ile anlaşılmış Mehmet Aslantuğ'un yerine.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
Konu güncellendi. Onuryay Evrentan, Ayça İnci, Alihan Türkdemir ve Nefise Karatay'da dizide yer alacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Filiz Pakman oturacakmış.

Dediğim gibi çıktı @Özgür :A Musa Uzunlar ile anlaşılmış Mehmet Aslantuğ'un yerine.
Bu oyuncular neden ayrıldı ya harikaydı kadro

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Alihan Türkdemir zaten kadrodaydı, ayrılmamasına sevindim. :Z Zaten fotoğrafta Özge Özberk'in yanında duruyor. :A Filiz Gülmez de zaten en başından beri Yüksel Aksu ile beraber yönetecekti. :A

Mehmet Aslantuğ Özge'nin partneri olmayacak mıydı? Musa Uzunlar yaşlı duruyor Özge'ye. :A İlginç geldi bana. :F

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Alihan Türkdemir zaten kadrodaydı, ayrılmamasına sevindim. :Z Zaten fotoğrafta Özge Özberk'in yanında duruyor. :A Filiz Gülmez de zaten en başından beri Yüksel Aksu ile beraber yönetecekti. :A

Mehmet Aslantuğ Özge'nin partneri olmayacak mıydı? Musa Uzunlar yaşlı duruyor Özge'ye. :A İlginç geldi bana. :F
E demek ki erkek karakterin kadından yaşça büyük olması gerekiyor orijinalde de öyledir herhalde. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür