Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ESVOAToXYAAsqXa

Kadrosu ile merak uyandıran yeni dizi 'Bir Annenin Günahı'nın kanalı değişti

Yönetmenliğini Filiz Pakman'ın, senaristliğini Ahmet Yurdakul'un üstleneceği kadrosunda Özge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay, Pamir Pekin, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas, Onuryay Evrentan, Ayça İnci, Alihan Türkdemir ve Nefise Karatay'in paylaştığı dizi Kanal D'de ekrana gelecek.

Çekimlerine Mart ayında başlanan ve pandemi nedeniyle ara verilen dizi için daha önce FOX ile anlaşılmıştı.

'A Mother's Guilt' dizisinden uyarlanan 'Bir Annenin Günahı' yakında Kanal D'de!

Son düzenleme:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,338
Puanı
860
ESVOAToXYAAsqXa

Yapımcılığını Limon Film'in, yönetmenliğini Yüksel Aksu'nun üstleneceği, senaryosunu Özlem Atasoy ve Yeşim Aslan'ın kaleme alacağı; başrollerini Özge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas ve Pamir Pekin'in paylaştığı dizi Kanal D'de ekrana gelecek.

Bir Annenin Günahı' yakında Kanal D'de!

Ben şok :A Pazartesi olabilir pazar da olabilirçok güzel hareketler kötü gidiyor cumartesi de olabilir çatı katı aşk kötü gidiyor keşke kanal çatı katı aşkı bitirip hekimoğlunu cumartesine alsa bu diziyi de pazartesi yada pazara yada salı ya alsa

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,338
Puanı
860
ESVOAToXYAAsqXa

Yapımcılığını Limon Film'in, yönetmenliğini Yüksel Aksu'nun üstleneceği, senaryosunu Özlem Atasoy ve Yeşim Aslan'ın kaleme alacağı; başrollerini Özge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas ve Pamir Pekin'in paylaştığı dizi Kanal D'de ekrana gelecek.

Bir Annenin Günahı' yakında Kanal D'de!

Bu arada kanal d de yayınlanıcakmış bay yanlış aslında ama bi mesele olmuş fox ta yayınlanmış böylece kanald intikam almış oldu :A @Emre Ozansoy

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben şok :A Pazartesi olabilir pazar da olabilirçok güzel hareketler kötü gidiyor cumartesi de olabilir çatı katı aşk kötü gidiyor keşke kanal çatı katı aşkı bitirip hekimoğlunu cumartesine alsa bu diziyi de pazartesi yada pazara yada salı ya alsa
Bende şaşırdım, bu diziyi FOX'un bırakacağını zannetmiyordum. Büyük ihtimalle Pazartesi günü olur, Zalim İstanbul gibi.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok şaşırdım. :eek: Kanal D’den böyle bir hamle beklemiyordum. :A

Mehmet Aslantuğ da yok kadroda :eek: Yerine Emre Kınay olmaz bence.ss Hafsanur yerine de Simay gelmiş. :A Keşke Mert de çıksaymış diziden tüm kadro değişmişken. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok şaşırdım. :eek: Kanal D’den böyle bir hamle beklemiyordum. :A

Mehmet Aslantuğ da yok kadroda :eek: Yerine Emre Kınay olmaz bence.ss Hafsanur yerine de Simay gelmiş. :A Keşke Mert de çıksaymış diziden tüm kadro değişmişken. :A
Evet, Mehmet Aslantuğ yok. :( Çıkması kötü olmuş bence.

Emre Kınay onun yerine mi geldi? Ben onun yerine Musa Uzunlar geldi diye düşündüm. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence onun yerine geldi ya Musa Uzunlar Özge ile partner olmak için fazla büyük değil mi. :A
Evet büyük ama bilemedim şimdi. :A Eski kadroda ikisinden biri için isim geçmiyordu sanırım. Emre Kınay ile Mehmet Asltantuğ arasında 9 yaş fark var, mantıklı gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,959
Puanı
1,060
Oha Mehmet Aslantuğ da gitmiş. :eek: Bu dizi kesin tutacak Kanal D çok mantıklı bir hamle yaptı. Emre Kınay da şanssızlığını kırar bu sayede.

• Harika
Reactions: Carpe Diem