NOW Bir Aile Hikayesi - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
65629
FOX TV’nin merakla beklenen yeni dizisi “Bir Aile Hikayesi” bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını MedYapım'ın, yönetmenliğini Merve Girgin'in, senaristliğini Deniz Madanoğlu’nun üstlendiği dizinin kadrosunda Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan ve Seren Şirince gibi isimler yer alıyor.

“Bir Aile Hikayesi” yeni bölümleriyle her cumartesi 20.00’de FOX TV’de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz. İyi seyirler...

• Üzücü
Reactions: xBUGRAx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Uzun ömürlü olacağına inanıyorum, bol şans. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
FOX TV’nin merakla beklenen yeni dizisi “Bir Aile Hikayesi” bu akşam yayın hayatına başlıyor!

“Bir Aile Hikayesi” yeni bölümleriyle her cumartesi 20.00’de FOX TV’de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz. İyi seyirler...
Keşke 2-3 cümle (oyuncuları vs.) daha ekleseydin böyle çok kuru görünüyor içerik. :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Tutacak bomba gibi geliyoruz, çok duygusal olacak, Türkiye'nin enduygusal dizisine hazır olun..:love1::T

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aslında izleme gibi bir niyetim yoktu ama son günlerde merak etmeye başlayınca bir bakayım dedim. Bence iyi bir dizi olmuş. Orijinal dizinin ilk bölümünü izlemiştim ama sonrasını getirememiştim. Belki biraz iddialı olacak ama ona göre daha çok tatmin etti.

Tüm oyunculara alkış ama özellikle Songül Öden, Olgun Toker ve Ali Seçkiner Alıcı bölümün yıldızlarıydı. Elçin Afacan da iyi iş çıkarmış ama keşke biraz daha kilolu olsaydı. Bu haliyle o kadar abartılacak bir şey yok çünkü. Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Alper Saldıran da rollere yakışmış ama İrem Sak’ı ilk kez bu kadar ciddi bir karakterde izlemek azıcık tuhaf geldi. Yalnız Birkan Sokullu ve Olgun Toker’li sahnelerde gözüm bir tane Hülya Cevher de aradı ne yalan söyleyeyim. :(

Kısacası yüzü düzgün, fazla drama kaçmayan, izlemesi kolay bir bölümdü. 1 saat 40 dakika sürmesi de çabası. Sadece bazı Amerikanvari replikler biraz gözüme battı ama onlar da düzelir elbet. Umarım Total’in “büyük olay” arzusuna kurban gitmez de keyifle izlenecek bir dizimiz olur. Reytinglerde başarılar. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzledim ve hayal kırıklığına ugradım:(

Şişman kızın hikayesi hiç olmamiş. 35 yaşindayım diyor ama kız olsun en fazla 23 filan gibi ergen bişey. Ayrıca sevgilisi de şişman değil. (afişlerde neden fark etmedim)

Zencinin karisi rolünde olan İrem Sak fazla sosyete ve burnu havada olmuş. Oysa o kadın işi gücü olan biriydi gayet samimi biriydi.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Teşekkürler Medyapım..

Beste ve Erdem çok tatlı olmuş. İyi ki oğlan da şişman olmamış böyle çok iyi. :Z

Ali Seçkiner Alıcı büyük oyuncuymuş affetsin ilk görünce olmamış demiştim. :A

Songül yine çok iyiydi seviyorum bu kadını. :bhr:

Celil olmamış bence istememiştim olmasını. Keşke Halit Ergenç olsaydı zaten geç başladı dizi sıkıntı olmazdı VS'den sonra. :A

İrem Sak'ın kaknemliğini sevdim. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Teşekkürler Medyapım..

Beste ve Erdem çok tatlı olmuş. İyi ki oğlan da şişman olmamış böyle çok iyi. :Z

Ali Seçkiner Alıcı büyük oyuncuymuş affetsin ilk görünce olmamış demiştim. :A

Songül yine çok iyiydi seviyorum bu kadını. :bhr:

Celil olmamış bence istememiştim olmasını. Keşke Halit Ergenç olsaydı zaten geç başladı dizi sıkıntı olmazdı VS'den sonra. :A

İrem Sak'ın kaknemliğini sevdim. :A
Ben de onları çok sevdim. :Z Tabii bir de Birkan’ın kaslarını. :bhr: :A

Halit Ergenç hiç olmazdı ya fazla yaşlı dururdu. Ama bir replikte adı geçti o yeter. :A Herkes adamın hakkını yemiş savunmam lazım. :A

İrem iyiydi ama Yalan Dünya Tülay haline alıştıktan sonra tuhaf geldi. :A

Baba rolündeki adam Şampiyon’da da çok iyiydi TV’de ilk kez yayınlanınca izlersin. :A

• Güldürdün

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ben de onları çok sevdim. :Z Tabii bir de Birkan’ın kaslarını. :bhr::A

Halit Ergenç hiç olmazdı ya fazla yaşlı dururdu. Ama bir replikte adı geçti o yeter. :A Herkes adamın hakkını yemiş savunmam lazım. :A

İrem iyiydi ama Yalan Dünya Tülay haline alıştıktan sonra tuhaf geldi. :A

Baba rolündeki adam Şampiyon’da da çok iyiydi TV’de ilk kez yayınlanınca izlersin. :A

Noluyor kaslar falan. :eek: Birkan Sokullu trendlere girmiş zaten Google'da. :A

Acılı acılı bakıyor sürekli Celil. :F

Olgun da fena değilmiş. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Noluyor kaslar falan. :eek: Birkan Sokullu trendlere girmiş zaten Google'da. :A

Acılı acılı bakıyor sürekli Celil. :F

Olgun da fena değilmiş. :A
10-15 dakika yarı çıplak bir sahne (şu an yayınlanan) oynayınca gözler başka bir yere bakamıyor. :A Sen de masum değilsin ama. :A

• Güldürdün

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Orijinalinin ilk bölümünü izlemiştim geçen sene, sonra takip edemedim bir türlü, bölümü izledim çok güzel olmuş, William (Şakir) süper Seçkiner Alıcı müthiş oynamış.

Sadece celil nalçakan'dan emin olamadım dizinin lokomotif karakterini göğüsleyebilecek mi kestiremiyorum.
vee çok sevdiğim Serkan Ercan'ı merakla bekliyorum.