NOW Bir Aşk Hikayesi - Dizi Yorumları

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
BİR AŞK HİKAYESİ 33.Bölüm Fotoğrafları

1.jpg

2.jpg

11.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg
7.jpg

10.jpg

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

Dizinin yeni müzikleri. Alp Yenier'in eseri. Şunları bi dinler misin @sokak sanati ? Bombastikolamente olmuş. :lol: Hele o ilk müzik bambaşka diyarlara görütürüyor insanı. :T

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Daha baya var hacı 33.bölümde eski müzikler hiç kullanılmadı hepsi yeniydi youtubeye düşünce yollarım yine. :lol:

Eskileri daha güzeldi ama yenilik iyi.
Benim en çok beğendiğim ilk fragmanlardı ve kullanılan müzikler harikaydı.:bhr:Herkes gider mi ve özür dilerim seni seviyorumun olduğu fragman.:D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Eskileri daha güzeldi ama yenilik iyi.
Benim en çok beğendiğim ilk fragmanlardı ve kullanılan müzikler harikaydı.:bhr:Herkes gider mi ve özür dilerim seni seviyorumun olduğu fragman.:D
Herkes Gider mi şarkısı Sbsv'de de vardı ama en çok BAH'a yakışmıştı. Bu şarkı yüzünden Sbsv fanlarıyla baya bir atışmıştım. BAH'tan özenilmiş dedim aboov küfrler havada uçuştu. :( :lol:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Herkes Gider mi şarkısı Sbsv'de de vardı ama en çok BAH'a yakışmıştı. Bu şarkı yüzünden Sbsv fanlarıyla baya bir atışmıştım. BAH'tan özenilmiş dedim aboov küfrler havada uçuştu. :( :lol:

bende fantastik dizide bu şarkının ne işi var diyorum baya saçma olmuştu.:DAşk dizisinde olması gereken şarkıydı ve doğal olarak Ceylan Korkut'a yakışmıştı.:D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Kesinlikle öyle.,

Ben bir aşk hikayesini bu nedenle seviyordum oda gidince püfff saçma olaylara bağladılar.:(
16 bl den sonra karakterlerde kopukluk yaşandı. Oysa Ceylan, Korkut, Tolga arasındaki diyolaglar, olaylar vs çok iyiydi. Tolga tekrar oyunculuk yapsa, Ceylan menajerliğini yapsa, Korkut şoförü olsa ama şu anki duruma bakarsak imkansız. :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
16 bl den sonra karakterlerde kopukluk yaşandı. Oysa Ceylan, Korkut, Tolga arasındaki diyolaglar, olaylar vs çok iyiydi. Tolga tekrar oyunculuk yapsa, Ceylan menajerliğini yapsa, Korkut şoförü olsa ama şu anki duruma bakarsak imkansız. :(

Mesala şu gerçekler ortaya çıksaydı artık olması gerektiği gibi ama olmadı saçma noktalara geldi yok Ceylan'ı kovdu 2 bölümde bir.
Bari öleceği ortaya çıksaydı biraz daha mantık işi olsaydı devam edilirdi.:(Çok iyi dizi çünkü.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Mesala şu gerçekler ortaya çıksaydı artık olması gerektiği gibi ama olmadı saçma noktalara geldi yok Ceylan'ı kovdu 2 bölümde bir.
Bari öleceği ortaya çıksaydı biraz daha mantık işi olsaydı devam edilirdi.:(Çok iyi dizi çünkü.
Dizide son gelişmelerden bahsedeyim sana.

-Ceylan hamile yalanını daha fazla sürdüremedi, Korkut'a anlattı ama ayrılmadılar. :lol: Hatta daha fazla kenetlendiler birbirlerine.
-Tolga hastanelik oldu + Korkut evlatlık olduğununu söyledi Tolga'ya. Tahsin, Tolga'ya Korkut ile Emine'nin Gönül'ün çocukları olduğunuda söyledi. 34. bl fragamanını izlediysen Ceylan'ın babası öldü Tolga öldürdü. :( :lol:
-Yani kısaca herkes herşeyi biliyor tek Gönül ile Memduh bilmiyorlar gerçekleri onlarında öğrenmesi yakındır. Ha ayrıca 36. bl de Korkut ameliyat olacakmış bu bombayıda burdan duyurayım forumdaki fankafalara. :lol: Bombastikolamente bölümler bizi bekliyor. :pala:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dizide son gelişmelerden bahsedeyim sana.

-Ceylan hamile yalanını daha fazla sürdüremedi, Korkut'a anlattı ama ayrılmadılar. :lol: Hatta daha fazla kenetlendiler birbirlerine.
-Tolga hastanelik oldu + Korkut evlatlık olduğununu söyledi Tolga'ya. Tahsin, Tolga'ya Korkut ile Emine'nin Gönül'ün çocukları olduğunuda söyledi. 34. bl fragamanını izlediysen Ceylan'ın babası öldü Tolga öldürdü. :( :lol:
-Yani kısaca herkes herşeyi biliyor tek Gönül ile Memduh bilmiyorlar gerçekleri onlarında öğrenmesi yakındır. Ha ayrıca 36. bl de Korkut ameliyat olacakmış bu bombayıda burdan duyurayım forumdaki fankafalara. :lol: Bombastikolamente bölümler bizi bekliyor. :pala:

Yeni senarist çoşmuş.:FTahsin ölsün zaten meymenetsiz pek sevmezdim.:D
Ceylan dala veredemi yapıyor.:eek::DHiç beceremez di.:D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Yeni senarist çoşmuş.:FTahsin ölsün zaten meymenetsiz pek sevmezdim.:D
Ceylan dala veredemi yapıyor.:eek::DHiç beceremez di.:D
Yok bu olanlar Makbule'ye ait. :X Yeni senarist sadece Tahsin'i öldürdü bakalım devamı haftaya. :X Bu arada dizide 33.bl de bi kadın gözüktü hiç konuşmadı sanırım Tolga'nın gerçek annesiydi. .s

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yok bu olanlar Makbule'ye ait. :X Yeni senarist sadece Tahsin'i öldürdü bakalım devamı haftaya. :X Bu arada dizide 33.bl de bi kadın gözüktü hiç konuşmadı sanırım Tolga'nın gerçek annesiydi. .s

Makbule sarpa sardırmış.:FZaten tahsin'i öldürmeye niyetliydi o kadın.:A

Olaylar baya genişlemiş.:DTolga gitsede kurtulsanız.:D