Benim Adım Melek'in Yeni Sezon Afişi Yayınlandı! | TRT 1

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Yok yok. :A Ayrılık olmaz, ayrılık olursa dizi biter. :F

İkizler Memo Can yurt dışında rekor kırdı, satışı da baya fazlaydı. Kanal D kendi kaybetti, Benimle Söyle için bitirdiler. 7 - 8 reyting aldı zamanında.

Evet abla. :A İlk sezon afiş baya kalabalıktı, güzeldi ama bu afiş daha iyi. Sadece dizinin esas çiftleri var çünkü. :Z
Dizi bitecek seviyeye gelir mi ya? Çok düşerse yeni oyuncu bulurlar. :F o da yaramadı bunlar yeniden. Neyse öyle görünce dalgasına dedim zaten. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu sezon işi çok zor duruyor, bakalım ne yapacak? Aslında TRT1 dizilerin arkasında duruyor, o konuda şanslı dizi.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
seksenler dizisi senelrce sürdü....benim adım melek gene izlenir inşlah

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İyi Günde Kötü Günde ve Arıza çarşamba olmaz. :A
Star TV'nin pazartesi, salı ve cuma günleri dolu. Bence ihtimal dahilinde. :A Arıza cuma olmalı... Show'un da pazartesi, salı ve cuma günleri dolu... Perşembeye gelmez zaten aynı yapımın dizisi var. Cuma ve çarşamba kalıyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Star TV'nin pazartesi, salı ve cuma günleri dolu. Bence ihtimal dahilinde. :A Arıza cuma olmalı... Show'un da pazartesi, salı ve cuma günleri dolu... Perşembeye gelmez zaten aynı yapımın dizisi var. Cuma ve çarşamba kalıyor.
İyi Günde Kötü Günde cumartesi veya pazar olur hafta içi olursa hiç başlamasınlar. :A Güldür Güldür hemen başlamaz o yüzden yeni dizi gelebilir cumaya. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İyi Günde Kötü Günde cumartesi veya pazar olur hafta içi olursa hiç başlamasınlar. :A Güldür Güldür hemen başlamaz o yüzden yeni dizi gelebilir cumaya. :A
Aslında tam pazarlık iş İyi Günde Kötü Günde, umarım öyle olur. Gönül İşleri gibi iş yapabilir sezon boyunca... İyi Günde Kötü Günde'nin yeni tanıtımı bu hafta yayınlanacakmış, büyük ihtimalle yayın tarihiyle beraber gelebilir. :D

• Beğendim
Reactions: Aserat