Benim Adım Melek'in Yeni Sezon Afişi Yayınlandı! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk sezonunda güçlü hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken 'Benim Adım Melek' dizisinin yeni sezon afişi yayınlandı!

Yapımcılığını Üs Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş'ın oturduğu, başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Şerif Sezer, Mehmet Çevik, Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk’ün paylaştığı paylaştığı dizinin yeni sezon afişi izleyici ile paylaşıldı.

'Benim Adım Melek' yeni sezonuyla 2 Eylül Çarşamba 20.00'de TRT 1'de!

screenshot_20200823-132415-jpeg.91279

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Herkes afişi dikey yayınlarken bunlar yatay yayınlıyor. Dikey daha iyi oluyor bence.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
afiş güzel..nehir erdoğan öncede aşk bir hayalde oynamıştı aşiret dizisnde..genede bu tür diziler çok tutuluyor..trt ye bol reytinler dilerim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
afiş güzel..nehir erdoğan öncede aşk bir hayalde oynamıştı aşiret dizisnde..genede bu tür diziler çok tutuluyor..trt ye bol reytinler dilerim

Nehir Erdoğan'ın sadece bu ve İkizler Memo Can dizisini izledim, başka dizilerine de bakmadım. :A Demek ki aşiret dizilerine alışıklığı varmış.
Afiş güzel de Defne neden kameraya bakıyor ki? :A

Konuyu açınca 10 dakika onu düşündüm. :A İnsan Ömer'e bakar. :(

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Nehir Erdoğan'ın sadece bu ve İkizler Memo Can dizisini izledim, başka dizilerine de bakmadım. :A Demek ki aşiret dizilerine alışıklığı varmış.

Yabancı Damat'da da vardı. Tabi o aşiret sayılıyorsa. :A
Ayrılık sinyalleri değildir bu umarım. :F

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710

ikizler memocana bende bakardım.sabahları tekrarları var..kanal d kaldırdı final yapmadan..aile komedidizleri yayından kalkar..aşk enrıka mafya dizileri 4 5 sezon sürer..yurt dışında satılmış dizi ikizler memocan..kanald de kaybetti

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Ben tekrarlarına biraz bakmıştım da bence komik olan Nazireli ve Sumru Yavrucuk'un oynadığı sahneler. Bir de ortada yine bir aşiret var diye biliyorum ama işte çok da izlemedim.
aşiret olabilirde..nehir erdoğanı zorla evlendirdiklerine göre o dizide..sonrada kaçtı..bende izlemedim pek.aile aşk komedi..aşiret hepsi bire arada..tabi entkada vardı.çocuk kaçırma gibi.tekrarlarıda kanal 7 stada vardı.kanald en son sabahları oynuyordu

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
aşiret olabilirde..nehir erdoğanı zorla evlendirdiklerine göre o dizide..sonrada kaçtı..bende izlemedim pek.aile aşk komedi..aşiret hepsi bire arada..tabi entkada vardı.çocuk kaçırma gibi.tekrarlarıda kanal 7 stada vardı.kanald en son sabahları oynuyordu
Ben 1 2 yıl önce izledim ama birkaç bölüm izlemiştim sadece ondan hatırlamıyorum.

• Beğendim
Reactions: Doğan