Benim Adım Melek'in Yeni Sezon Afişi Yayınlandı! | TRT 1

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Çiçek Taksi ile Diriliş çok uzun. Bitirmeyi düşünüyor musun?
yeni dizilere bakacağıma onlara bakarım daha iyi..bitirmeti düşünüyomda.çiçek taksi atv bölümleri sadece..trt bölümlerine tvde çook baktım..sadece atv bölümleri seyretcem...trt bölümleri seyretmem..sevmiyorum..çünkü niyazı yok dizide.sen kısa dizileri seçtin uzunları pek sevmiyon galiba

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
yeni dizilere bakacağıma onlara bakarım daha iyi..bitirmeti düşünüyomda.çiçek taksi atv bölümleri sadece..trt bölümlerine tvde çook baktım..sadece atv bölümleri seyretcem...trt bölümleri seyretmem..sevmiyorum..çünkü niyazı yok dizide.sen kısa dizileri seçtin uzunları pek sevmiyon galiba
Yo pek cesaret edemem de şu anlık da bunları istediğim için. Yoksa geçen yaz Umutsuz Ev Kadınları'na başlamıştım.

• Beğendim
Reactions: Doğan

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
aynen valla..valla benimgibi diziseverler olduğu kişileri çok seviyom..bu formuda sevmeye başladım.diziseverleride tabi
Aynen, forum bu konuda kaynaşmak için birebir, benim etrafımda bu kadar dizi sevip de izleyenler yok bu yüzden bazen günümün ciddi bir kısmını burada geçiriyorum.

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Aynen, forum bu konuda kaynaşmak için birebir, benim etrafımda bu kadar dizi sevip de izleyenler yok bu yüzden bazen günümün ciddi bir kısmını burada geçiriyorum.
bende senin gibi burda vakit geçirmeye başladım..eskiden sinematürke takılırdım vazgeçtim..faceye arada takılıom..

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yabancı Damat'da da vardı. Tabi o aşiret sayılıyorsa. :A
Ayrılık sinyalleri değildir bu umarım. :F

Yok yok. :A Ayrılık olmaz, ayrılık olursa dizi biter. :F
ikizler memocana bende bakardım.sabahları tekrarları var..kanal d kaldırdı final yapmadan..aile komedidizleri yayından kalkar..aşk enrıka mafya dizileri 4 5 sezon sürer..yurt dışında satılmış dizi ikizler memocan..kanald de kaybetti

İkizler Memo Can yurt dışında rekor kırdı, satışı da baya fazlaydı. Kanal D kendi kaybetti, Benimle Söyle için bitirdiler. 7 - 8 reyting aldı zamanında.
@Emre Ozansoy adım ne güzel yazıyor emre :A afiş güzel olmuş beğendim daha bu dizide var i zleyeceğim ya :(

Evet abla. :A İlk sezon afiş baya kalabalıktı, güzeldi ama bu afiş daha iyi. Sadece dizinin esas çiftleri var çünkü. :Z

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Doğan

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060

İkizler Memo Can yurt dışında rekor kırdı, satışı da baya fazlaydı. Kanal D kendi kaybetti, Benimle Söyle için bitirdiler. 7 - 8 reyting aldı zamanında.

Evet abla. :A İlk sezon afiş baya kalabalıktı, güzeldi ama bu afiş daha iyi. Sadece dizinin esas çiftleri var çünkü. :Z

Sade ve hoş olmuş böyle :D

• Güldürdün

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710

ph olsun kanald ye oh olsun

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710

benimle söyle reyting yuzunden bitti foxa geçtioda bitti foxzxtda bitti oh olsun..kanaldye oh olsun