Ben Onu Çok Sevdim Atv'de Yayınlanmayacak!

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Olay yine Vadi'ye gelmiş. :D

Bence ATV dışında başka bir kanalda tutması zor, bu şartlarda zaten dizi başlasa tutmazdı. Yaz geldi neredeyse.

Bence gelecek sezon ATV'de başlar. :)

ATV'de başlama olasılığı biraz zor aslında. Kanalın Başbakan ile bir bağlantısı var. Başbakan'ın Muhteşem Yüzyıl'ı kaldırdı kaldıracak kadar nefretle bakması zaten bu dizi için dezavantaj oluşturuyor. Bu tür önemli kişilerin aşklarını konu eden dizilere Başbakan tepki gösteriyor. Yani bu dizinin ATV'de başlama olasılığını biraz zorlaştırıyor. :)

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060

ATV'de başlama olasılığı biraz zor aslında. Kanalın Başbakan ile bir bağlantısı var. Başbakan'ın Muhteşem Yüzyıl'ı kaldırdı kaldıracak kadar nefretle bakması zaten bu dizi için dezavantaj oluşturuyor. Bu tür önemli kişilerin aşklarını konu eden dizilere Başbakan tepki gösteriyor. Yani bu dizinin ATV'de başlama olasılığını biraz zorlaştırıyor. :)

Olayın başbakanla alakası yok, başbakanın işi gücü yok, tanıtımları yeni başlamış diziye mi karışacak. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Olayın başbakanla alakası yok, başbakanın işi gücü yok, tanıtımları yeni başlamış diziye mi karışacak. :)

Önemli bir kişilik = Siyasi bir kişilik = Aşk?

Alakalı olabilir aslında. Bu şekilde düşündüğümüzde ve olayı oraya bağladığımızda doğru oluyor dediğim aslında. :)

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060

Önemli bir kişilik = Siyasi bir kişilik = Aşk?

Alakalı olabilir aslında. Bu şekilde düşündüğümüzde ve olayı oraya bağladığımızda doğru oluyor dediğim aslında. :)

Aşkı her insan yaşar, aşka başbakan ne karışır. Aşksız dizi mi var ? Göstersene bana bir aşk işlemeyen dizi. :D

Ancak uygunsuz sahneler olursa belki başbakan karışır ki ben uygunsuz sahneler olacağını sanmıyorum. Çünkü yapımcı Pana Film. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
eğer yine trt ye falan giderse işi zor ama bu dizi çok iddaalı pana bişeyler yapacaktır

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Benim beklediğim gibi bir dizi değildi zaten. Hangi kanalda yayınlanırsa yayınlansın iyi bir reytingi olmayacaktır. Kanal D'de bile olsa Trt1'de bile olsa...