Ben Onu Çok Sevdim Atv'de Yayınlanmayacak!

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Yahu havada patlayan sence kamyonun uzerinde duran mı? O sadece patlama sonrası yerdeki moloz görevi görecek.mdf tahtalardan yapılmış bi halikopter ne kadar pahalı olabilir ki? Olsun 2 bin tl.

evet kamyonun üzerinde duran

OKU ŞU HABERİ Bİ OKU !

Yayınlandığı ilk günden bu yana, bir çok ilke imza atan Kurtlar Vadisi, yine bir ilki gerçekleştirdi.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 13 Kasım Perşembe akşamı yayınlanacak 46. bölümünde, önemli bir prodüksiyon başarısına imza atıldı. Sadi Paşa’yı Ankara’ya taşıyacak olan helikopter, havalandıktan sonra patlatıldı.

Aylardır hazırlıkları yapılan bu sahne için bütün ekip yoğun bir tempoda çalıştı. Kurtlar Vadisi Pusu için gerçek helikopterin birebir ölçülerinde maket helikopter yapıldı. Fiberglas kullanılarak yapılan helikopter, tepe pervanesi dışında gerçeğinin birebir aynısı oldu.

Patlama gününde nefesler tutuldu, 3 kamerayla yapılan çekimler, planlandığı gibi tamamlandı.

Helikopter, içine yerleştirilen patlayıcılar sayesinde gökyüzünde paramparça oldu ve böylelikle Türkiye televizyon tarihinde bir dizi için yapılan en büyük prodüksiyonlardan biri de gerçekleşmiş oldu.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@takas yahu ya sen anlamıyorsun yada ben anlatamıyorum. Havadaki patlama o kamyonun üzerindeki değil. Havada patlatilan helikopter uzaktan kumandalı 1 bin tl'ye varan uçaklar.Al izle şunu gözün gönlün açılsın...

Şimdi videoyu izlediysen anlatim çekim tekniğide...Dizide helikop. yukarı çıkınca patlatiliyor.Neden? Çünkü yukarıda helikop. zoom yapılsa dahi kimse anlamaz onun oyuncak oldugunu.Bu bir göz yanılmasıdır. Sana attiğim KVP patlama sahnesinde iyice bak tepeden çekim yapmişlar.Polatlar küçücük görünüyor ama helikopter havalandiğindan gerçekmiş gibi görünüyor.Daha ben sana montojda yapılacak olan "göz yamuşmalarından" bahsetmedim bile.Yani pahalıya cekim olmamiştir orda.

Moderatörün son düzenlenenleri:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
illa bu videoyu gösterttirecen bana :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
haklı çıkmak bizim işimiz muhaaa :D Böyle patlama görmediniz! Kurtlar Vadisi bir ilke daha imza attı! VİDEO - Medya - Medyafaresi
bunu da rekorlar konusuna eklemek lazım nereye el atsak bi rekor çıkıyo vadi aşmış bi dizi :D

Kendi kendini çürüttün :F:F Ben kurgu yapıyorum senin bana verdiğin resimlerle maliyeti yukseltiyorum ben sen gittin benim moloz yıgını olacak dediğim şeyin patlamasını gösterdin...Nerde bunun maliyeti şimdi? O helikopteri yapmak ne kadar tutar?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ya ben sana haber linki atıyorum kafamdan tahmin yapmıyorum aylarca uğraşılmış kartondan yapılmamış ki :kiki: neyse ben sana ne dersem diyin inanmak istemeyeceksin daha fazla uzamasın konu

- - - Ekleme - - -

bu da harika ötesi bi sahne Türkiye de yok eşi benzeri bunun gibi onlarca sahne vardır türkiye de yapacak başka dizi yok bunları bütçeleri yetmez

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ya ben sana haber linki atıyorum kafamdan tahmin yapmıyorum aylarca uğraşılmış kartondan yapılmamış ki :kiki: neyse ben sana ne dersem diyin inanmak istemeyeceksin daha fazla uzamasın konu

- - - Ekleme - - -

Kurtlar Vadisi Pusu - 10.Bölüm Minibüs Patlaması | Facebook
bu da harika ötesi bi sahne Türkiye de yok eşi benzeri bunun gibi onlarca sahne vardır türkiye de yapacak başka dizi yok bunları bütçeleri yetmez

Bak bunda para harcanmiştir.En azından 2.el minübüs almişlardir.Ama O helikopter 2.5 bin TL'yi geçmemiştir :F:F

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kanuni Sultan Süleyman'ın yasak aşkını anlatan diziyi yayınlayan kanallar, Adnan Menderes'in yasak aşkını niye yayınlamaz ki? Gerçi ATV'de yayınlanmaması gayet normâl. Başka bir kanal alacaktır. Umarım kanalsız kalmaz. :)

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Olay yine Vadi'ye gelmiş. :D

Bence ATV dışında başka bir kanalda tutması zor, bu şartlarda zaten dizi başlasa tutmazdı. Yaz geldi neredeyse.

Bence gelecek sezon ATV'de başlar. :)