Beşiktaş'ta Valerian İsmael Gitti, Şenol Güneş Geldi!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben sadece goygoya dahil olmuşum yani hainlik yapmışım gibi bir durum yok..

Ayrıca Enes kardeşimle benim üstüme oynayan iki kütüğü kınıyorum.. Skor taraftarı değiliz çok şükür.. Okan hocamın her maç 729273 tane gol kaçıran takımın bir yerde patlama yapacağı belliydi.. Fener'e de sürpriz yapacak kendisi.. @12.Adam
Kesinlikle 2. paragrafına imzamı atarım canım yoldaşım benim... Her maç şov yapan yağ gibi akan, gümbür gümbür oynayan takım sadece topu içeri atamıyordu... Artık içeri atmaya da başladığına göre bu takımın önünde kimse duramaz... Kalite farkımızla ve OKAN hocamızla bu ligi yok ederiz evelallah... @Sherlock @MasacRE
Maskeli haini her gün hainlikte yeni bir boyut atlıyor. İnanılmaz bir insan...

Enes yoldaşımın ise yeri geldiğinde Okan hocama ettiği lafları bir ben bilirim bir de Şerlok beyciğim...
Bu 👨🏻‍🦳👨🏻‍🦳’lü adamlar hakkındaki gerçekleri Utku beyciğim söylemiş… Birisinin burada, bizzat bu konuda yazdığı mesajlar ortadayken gelmiş bize skor taraftarı demiş… Tescilli Hainli Fedai…

Diğerinin ise kapalı kapılar ardında sarf ettiği sözleri biz biliriz, şimdi buraya atıp da kendi kendimi banlamak zorunda kalmak istemiyorum… Tescilli Haines…

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu 👨🏻‍🦳👨🏻‍🦳’lü adamlar hakkındaki gerçekleri Utku beyciğim söylemiş… Birisinin burada, bizzat bu konuda yazdığı mesajlar ortadayken gelmiş bize skor taraftarı demiş… Tescilli Hainli Fedai…

Diğerinin ise kapalı kapılar ardında sarf ettiği sözleri biz biliriz, şimdi buraya atıp da kendi kendimi banlamak zorunda kalmak istemiyorum… Tescilli Haines…
Hadi oradan leş herif. O tartışmadan kimin galip çıktığı ve kimin hangi konuda haklı olduğu benim tarafımdan tescillenmiştir... Gerisi önemsiz bir detaydır... Senin paylaşacağın herhangi bir delilin karşı delili elimde mevcuttur.. Siz iki leşe asla boyun eğmem... @MasacRE

@Maskeli Fedai yoldaşıma da iftira atıp durma... Yoldaşım goygoyuna atmış o mesajı, gerçek düşüncesi tam olarak kendi söylediği gibidir...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Hadi oradan leş herif. O tartışmadan kimin galip çıktığı ve kimin hangi konuda haklı olduğu benim tarafımdan tescillenmiştir... Gerisi önemsiz bir detaydır... Senin paylaşacağın herhangi bir delilin karşı delili elimde mevcuttur.. Siz iki leşe asla boyun eğmem... @MasacRE

@Maskeli Fedai yoldaşıma da iftira atıp durma... Yoldaşım goygoyuna atmış o mesajı, gerçek düşüncesi tam olarak kendi söylediği gibidir...
Hangi tartışmadan bahsediyorsunuz?...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Ulan bu saydığın şeylerin hepsi oluyor zaten. :A Ama bu konuya yazılan sebep Okan hocamla ilgili olandı... :A Ben hocamı baştan beri savundum, bunlar ise savunmadığımı iddia ediyor... :A
Açıklama için teşekkürler.Kerpeten Dişçi Musa iş başında... :A ve akıllara o muhteşem video gelir...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Bırak bu iki kansız leşi yoldaşım.. Bunlar futboldan anlamayan, sosyal medya etkisinde kalmış skor taraftarıdırlar.. @MasacRE @Sherlock

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam