Beşiktaş'ta Valerian İsmael Gitti, Şenol Güneş Geldi!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Beşiktaş teknik direktör Valerian İsmael ile yollarını ayırdı. Geçen sezon sonunda takımın başına geçen İsmael, Beşiktaş'ın başında 18 karşılaşmada görev yaptı.

Valerian İsmael'e fesih bedeli olarak 450 bin avro ödenecek.

Beşiktaş'ta Valerian İsmael'in yerine ise daha öncede takımın başında görev yapan Şenol Güneş getirildi. 70 yaşındaki tecrübeli teknik adamla ilgili detaylar daha sonra belli olacak.

1666811409497.png

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
Senol Günes'in dönmesine sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Hayirlisi olsun diyelim.

Ama haberdeki dönen rakamlara bak.. fesih bedeli 450 bin avro. Ne para arkadas ya.. 8.5 milyon TL... vay anasina sayin seyirciler..

Kim bilir Senol hoca yine kac paralar alacak...

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Senol Günes'in dönmesine sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Hayirlisi olsun diyelim.

Ama haberdeki dönen rakamlara bak.. fesih bedeli 450 bin avro. Ne para arkadas ya.. 8.5 milyon TL... vay anasina sayin seyirciler..

Kim bilir Senol hoca yine kac paralar alacak...
O fesih bedelinin de yarısını almış, normalde 1 milyon avroya yakın bir paraymış. :A

Şenol Güneş 2 milyon avrodan aşağı gelmez. :A

• İlginç
Reactions: Yakamoz-Asi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Valerian korktuğum potansiyel vaat eden bir hocaydı. :) Şenol Güneş büyük teknik direktör şüphesiz ama son milli takım tecrübesi fiyaskoydu. Artık yaşlandı, muhtemelen son büyük takım kontratı olur bu...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok güzel zamanda getirdiler hocayı. Hem bitmiş hiçbir şey yok hem de kısa bir süre sonra takımla dünya kupası arasında güzel bir kamp yapma fırsatı olacak. Darısı bizim başımıza, Okan Buruk’tan umudu kestim açıkçası. :A
Valerian korktuğum potansiyel vaat eden bir hocaydı. :) Şenol Güneş büyük teknik direktör şüphesiz ama son milli takım tecrübesi fiyaskoydu. Artık yaşlandı, muhtemelen son büyük takım kontratı olur bu...
Valerian’ın çalıştırdığı döneme bakılınca sonuçlar ve puanlar olarak fena durumda değillerdi ama oyun hiçbir şey vaat etmiyordu ya, korkulacak bir yanı yoktu bence. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hayırlı olsun. Muhtemelen biz de derbide olası bir yenilgi sonrası Fatih Terim'i getirtip dedeler savaşını başlatırız :A

Çok güzel zamanda getirdiler hocayı. Hem bitmiş hiçbir şey yok hem de kısa bir süre sonra takımla dünya kupası arasında güzel bir kamp yapma fırsatı olacak. Darısı bizim başımıza, Okan Buruk’tan umudu kestim açıkçası. :A

Valerian’ın çalıştırdığı döneme bakılınca sonuçlar ve puanlar olarak fena durumda değillerdi ama oyun hiçbir şey vaat etmiyordu ya, korkulacak bir yanı yoktu bence. :A

Son bir şarkı.. @MEnes

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Çok maçını izlemedim ama bir ara 3-5 atıyorlardı millete ve saha kenarında tam başarıya aç ve başarılı olabilecek potansiyelde bir tip gibi gözüküyordu. :A Jesus hocamın takımına yenilmemeleri de önemli başarıydı. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok maçını izlemedim ama bir ara 3-5 atıyorlardı millete ve saha kenarında tam başarıya aç ve başarılı olabilecek potansiyelde bir tip gibi gözüküyordu. :A Jesus hocamın takımına yenilmemeleri de önemli başarıydı. :A
Tip olarak bir miktar korkutucu duruyordu evet, o konuda katılıyorum. :A

Jesus hocandan rahatsızım, Fenerbahçe camiasının acilen karıştırılması lazım. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga