Beşiktaş'ta Valerian İsmael Gitti, Şenol Güneş Geldi!

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
:AÇok maçını izlemedim ama bir ara 3-5 atıyorlardı millete ve saha kenarında tam başarıya aç ve başarılı olabilecek potansiyelde bir tip gibi gözüküyordu. :A Jesus hocamın takımına yenilmemeleri de önemli başarıydı. :A

Tip olarak bir miktar korkutucu duruyordu evet, o konuda katılıyorum. :A

Jesus hocandan rahatsızım, Fenerbahçe camiasının acilen karıştırılması lazım. :A

Bırak da biraz gün yüzü görelim yıllar sonra. :A
Lig , lig olmaktan çıkar şuna döner, dönmeli... Zerre korkum yok... :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Çok güzel zamanda getirdiler hocayı. Hem bitmiş hiçbir şey yok hem de kısa bir süre sonra takımla dünya kupası arasında güzel bir kamp yapma fırsatı olacak. Darısı bizim başımıza, Okan Buruk’tan umudu kestim açıkçası. :A

Valerian’ın çalıştırdığı döneme bakılınca sonuçlar ve puanlar olarak fena durumda değillerdi ama oyun hiçbir şey vaat etmiyordu ya, korkulacak bir yanı yoktu bence. :A
Bak bak leşe bak.. Okan hocamdan umudunu kesmişmiş.. Ulan adam BJK'ye tarihi fark atacakti son anda elinden kaçırdı, o çok övülen Başak'a patladı.. Sırada Jesus var.. Kadıköy'de 8 tane atacağız.. @MasacRE @MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bak bak leşe bak.. Okan hocamdan umudunu kesmişmiş.. Ulan adam BJK'ye tarihi fark atacakti son anda elinden kaçırdı, o çok övülen Başak'a patladı.. Sırada Jesus var.. Kadıköy'de 8 tane atacağız.. @MasacRE @MEnes
Ulan leş herif @Sherlock o mesajları yazdığı sırada o maçlar oynanmış mıydı :A 7 attıktan sonra konuşursun tabii, o zamanki düşüncen de böyle miydi acaba :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Kaçış yok :A
------

Ben hep hocamın yanındaydım.. Skor taraftarı olmadık çok şükür.. @MEnes @Sherlock
IMG_0184.jpg

@MasacRE @Sherlock @MEnes :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ulan aynı konunun bir önceki sayfasında duruyor mesajın hain herif, ben böyle bir şey görmedim ya bu adam nasıl bir algıcıdır böyle. :A Hainli Fedai v2.0 olmuş bu gidip gelince. :A
Ulan leş herif @Sherlock o mesajları yazdığı sırada o maçlar oynanmış mıydı :A 7 attıktan sonra konuşursun tabii, o zamanki düşüncen de böyle miydi acaba :A
------

Ben hep hocamın yanındaydım.. Skor taraftarı olmadık çok şükür.. @MEnes @Sherlock

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Ulan aynı konunun bir önceki sayfasında duruyor mesajın hain herif, ben böyle bir şey görmedim ya bu adam nasıl bir algıcıdır böyle. :A Hainli Fedai v2.0 olmuş bu gidip gelince. :A
@Maskeli Fedai , haini manipülasyonun ustası olmuş yoldaşlarım. @MasacRE @MEnes :A Bu arada konunun 22. mesajını es geçmişsin.Belirteyim...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
------

Canım yoldaşım beee... İşte bu beee... Ben de bu leşlerle bir sürü mücadele verdim. Adamlara anlatamadım Okan hocamın oyununu ve muazzam futbolunu... Skorun geleceği günler gelecek dedim, dinlemediler... Sonunda skor da geldi sonuçlar da... Fenerbahçe balonunu da yok edeceğiz Kadıköy'de aynı senin dediğin gibi... Bu ikili çok güçlü...:oops::oops: @Sherlock @MasacRE

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
@Maskeli Fedai , haini manipülasyonun ustası olmuş yoldaşlarım. @MasacRE @MEnes :A Bu arada konunun 22. mesajını es geçmişsin.Belirteyim...
Mesajımı okumadın mı?:eek: 👆
Canım yoldaşım beee... İşte bu beee... Ben de bu leşlerle bir sürü mücadele verdim. Adamlara anlatamadım Okan hocamın oyununu ve muazzam futbolunu... Skorun geleceği günler gelecek dedim, dinlemediler... Sonunda skor da geldi sonuçlar da... Fenerbahçe balonunu da yok edeceğiz Kadıköy'de aynı senin dediğin gibi... Bu ikili çok güçlü...:oops::oops: @Sherlock @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
------

Maskeli haini her gün hainlikte yeni bir boyut atlıyor. İnanılmaz bir insan...

Enes yoldaşımın ise yeri geldiğinde Okan hocama ettiği lafları bir ben bilirim bir de Şerlok beyciğim...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Enes yoldaşımın ise yeri geldiğinde Okan hocama ettiği lafları bir ben bilirim bir de Şerlok beyciğim...
Şşşşş öyle bir şey yok... Ben her daim hocamın yanındaydım asla gönderilmesini istemedim ve meyvelerini de topluyoruz şimdi... @Sherlock @Maskeli Fedai

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Yok okumamışım, gözden kaçmış bir şekilde çok bildirim arasında. :A Maskeli yoldaşımın hainliğini gözler önüne sermişsiniz, ben de erken davranıp övmüşüm... Artık hangisi doğru hangisi yanlış bilemez oldum... @Maskeli Fedai @Sherlock @MasacRE

Ben sadece goygoya dahil olmuşum yani hainlik yapmışım gibi bir durum yok..

Ayrıca Enes kardeşimle benim üstüme oynayan iki kütüğü kınıyorum.. Skor taraftarı değiliz çok şükür.. Okan hocamın her maç 729273 tane gol kaçıran takımın bir yerde patlama yapacağı belliydi.. Fener'e de sürpriz yapacak kendisi.. @12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben sadece goygoya dahil olmuşum yani hainlik yapmışım gibi bir durum yok..

Ayrıca Enes kardeşimle benim üstüme oynayan iki kütüğü kınıyorum.. Skor taraftarı değiliz çok şükür.. Okan hocamın her maç 729273 tane gol kaçıran takımın bir yerde patlama yapacağı belliydi.. Fener'e de sürpriz yapacak kendisi.. @12.Adam
Kesinlikle 2. paragrafına imzamı atarım canım yoldaşım benim... Her maç şov yapan yağ gibi akan, gümbür gümbür oynayan takım sadece topu içeri atamıyordu... Artık içeri atmaya da başladığına göre bu takımın önünde kimse duramaz... Kalite farkımızla ve OKAN hocamızla bu ligi yok ederiz evelallah... @Sherlock @MasacRE