Beşiktaş - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
BJK.jpg

Başkan: Ahmet Nur Çebi
Teknik Direktör: Sergen Yalçın
Stadyum: Vodafone Park

As Kadromuz (2020-2021):

Utku Yuvakuran​
Ersin Destanoğlu​
Emre Bilgin​
Rıdvan Yılmaz​
Welinton Souza Silva​
Fabrice N'Sakala​
Erdoğan Kaya​
Douglas Pereira dos Santos​
Nicolas Isimat-Mirin​
Francisco Javier Montero Rubio​
Domagoj Vida​
Kartal Kayra Yılmaz​
Gökhan Töre​
Dorukhan Toköz​
Atiba Hutchinson​
Adem Ljajić​
Bernard Mensah​
Georges-Kevin N'Koudou Mbida​
Oğuzhan Özyakup​
Necip Uysal​
Jeremain Lens​
Josef de Souza Dias​
Cyle Larin​
Umut Nayir​
Güven Yalçın​
Ajdin Hasić​
Vincent Paté Aboubakar​
Hüseyin Atakan Üner​
Tyler Boyd​

Son Güncelleme: 29 Eylül 2020 / Her sezon başında güncellenecektir.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Zamansız gelen muazzam adamlara üzülüyorum vallahi. Halbuki iyi bir kadro ile kulüp tarihine geçecekken vasatların arasına düşüp eriyip gidiyorlar.

Bknz: mohamed elneny

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
"İleri 6'lı tam oturunca takımı görmek lazım." dediğim zaman benimle dalga geçen dangalak maganda hala burada mı? Engellemiştim de hahahah. Ne oldu beyinsiz, baksana biraz puan durumuna. :A

Elneny hala beklediğim performansta değil. Pas hatalarını azaltması lazım. Ofansif anlamda katkı vermeye 1-2 hafta içinde başlar.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
@DarkLegenD in Beşiktaş şampiyonluğa oynar söyleminin aksine, Beşiktaş bu sezon geçen sezonki Fenerbahçe gibi aşağılarda sürünecek gibi duruyor. Bir de adamların kolay fikstürü yok, gelecek hafta kendi evinde bile olsa lider ve nağmağlup Alanyaspor ile oynayacak.

Alanyaspor
Ankaragücü (D)
Galatasaray
Antalyaspor (D)
Denizlispor
Konyaspor (D)

Bu 6 maçtan 10’ın altında puan alırsa, zaten bu mağlubiyetlerden sonra takım iyice çöküşe geçecektir. Ki bu sezon oynadıkları 3 deplasman maçını da kaybedip en az 3’er gol yediklerini de belirtmek gerekir.
16 puan aldık. Uzay futbolu oynayan Fenerbahçe'nin maç fazlasıyla önündeyiz.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
16 puan aldık. Uzay futbolu oynayan Fenerbahçe'nin maç fazlasıyla önündeyiz.

Büyük sürpriz oldu tabi, Ankaragücü’nü de yenmiş olsalar bu zorlu fikstürden full çekmiş olacaktı adamlar resmen ters köşe olduk. :D

Son günlerde popüler bir fotoğraf vardı, adam masada elinde çay bardağı ve gözleri fal taşı gibi açılmış biraz şaşkın biraz ürkek bir bakışla bakıyor bir yere. O resmi bulamadım ama BJK’nin bu performansından sonra benim durumum tam o ifade oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Büyük sürpriz oldu tabi, Ankaragücü’nü de yenmiş olsalar bu zorlu fikstürden full çekmiş olacaktı adamlar resmen ters köşe olduk. :D

Son günlerde popüler bir fotoğraf vardı, adam masada elinde çay bardağı ve gözleri fal taşı gibi açılmış biraz şaşkın biraz ürkek bir bakışla bakıyor bir yere. O resmi bulamadım ama BJK’nin bu performansından sonra benim durumum tam o ifade oldu. :A
Ve sadece 1 gol yemişiz. :A AA futbolu kulübün içine iyice işlemeye başladı. :A

• Sinir Bozucu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Klas ve güzel bir maç oldu. İlk yarıdaki oyun çok temizdi ki buna bağlı olarak sadece 1 dakika eklendi.

Bratislava maçının devamını oynarmış gibiydi futbolcular. İlk yarısı baskılı ve kaybedilen topları çabuk kapmaya çalışan ve bu konuda başarılı olan bir takım görüntüsü verdik. Pas yapmak yerine daha hızlı ileriye gittik. Bu çok belirgindi. Böylelikle çok pozisyon bulduk. İkinci yarı pek ciddiye alınmayan lakin buna rağmen yine etkili bir oyun izletti takım bize. Farkı 2'ye katlamak mümkündü, AA buna gerek görmedi. Hak verilebilir bu maç özelinde.

Burak Yılmaz muazzam oynadı. Orta sahaya gelip top alıp-verdi, top çaldı, atak başlattı. Elneny ile olan paslaşmalarından sonraki temiz vuruşu ve golü etkileyiciydi. Maç içinde, özellikle ikinci yarı çok kötü şutlar çıkardı ama bunu da önceden de belirttiğim gibi laubaliliğe bağlayabiliriz.

Atiba ve Elneny ikilisi en iyi maçını oynadı. Diğer herkes gibi çok çalışkandılar. Atiba usta işi bir şekilde golünü attı. Elneny asist yaptı ve gole çok yaklaştı. Ofansif anlamda katkı vermeye başlar demiştim, 1 hafta sonra dediğim gerçekleşti. Bu gerçekten çok gerekli. Adem Layiç hâlâ tam verimli bir şekilde oyun içerisinde değil. Fakat o da iyiydi.

Gerçekten "Bu oyuncu kötüydü." diyebileceğim biri yok. Takım gaza gelmiş ve herkes kendi yeteneğine paralel olarak çabalıyor.

Kayserispor'un sonuncu olduğunu, Fenerbahçe'yi yendiğini, GS'ye 2 tane gol attığını unutmamak lazım.

Oyuncuları ve Abdullah Avcı'yı tebrik ediyorum. Maçın adamı ise tabii ki Burak Yılmaz.

İstatistikler için tık.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Klas ve güzel bir maç oldu. İlk yarıdaki oyun çok temizdi ki buna bağlı olarak sadece 1 dakika eklendi.

Bratislava maçının devamını oynarmış gibiydi futbolcular. İlk yarısı baskılı ve kaybedilen topları çabuk kapmaya çalışan ve bu konuda başarılı olan bir takım görüntüsü verdik. Pas yapmak yerine daha hızlı ileriye gittik. Bu çok belirgindi. Böylelikle çok pozisyon bulduk. İkinci yarı pek ciddiye alınmayan lakin buna rağmen yine etkili bir oyun izletti takım bize. Farkı 2'ye katlamak mümkündü, AA buna gerek görmedi. Hak verilebilir bu maç özelinde.

Burak Yılmaz muazzam oynadı. Orta sahaya gelip top alıp-verdi, top çaldı, atak başlattı. Elneny ile olan paslaşmalarından sonraki temiz vuruşu ve golü etkileyiciydi. Maç içinde, özellikle ikinci yarı çok kötü şutlar çıkardı ama bunu da önceden de belirttiğim gibi laubaliliğe bağlayabiliriz.

Atiba ve Elneny ikilisi en iyi maçını oynadı. Diğer herkes gibi çok çalışkandılar. Atiba usta işi bir şekilde golünü attı. Elneny asist yaptı ve gole çok yaklaştı. Ofansif anlamda katkı vermeye başlar demiştim, 1 hafta sonra dediğim gerçekleşti. Bu gerçekten çok gerekli. Adem Layiç hâlâ tam verimli bir şekilde oyun içerisinde değil. Fakat o da iyiydi.

Gerçekten "Bu oyuncu kötüydü." diyebileceğim biri yok. Takım gaza gelmiş ve herkes kendi yeteneğine paralel olarak çabalıyor.

Kayserispor'un sonuncu olduğunu, Fenerbahçe'yi yendiğini, GS'ye 2 tane gol attığını unutmamak lazım.

Oyuncuları ve Abdullah Avcı'yı tebrik ediyorum. Maçın adamı ise tabii ki Burak Yılmaz.

İstatistikler için tık.

Beşiktaş şampi... ?

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Abdullah Avcı > 20x Fatih Terim.
@S.G.A.T. üzgünüm, yapabileceğim bir şey yok. Aynı durumda Fatih Terim olsaydı, yancısı Hasan Şaş ile beraber kaos ortamı oluşturup maçı çevirirdi. Abdullah Avcı ise bitmiş Lens'e güvenip asist yaptırdı ve maçı aldı. Teknik-taktik budur. Bu, bu kadar basit bir mesele.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
@S.G.A.T. üzgünüm, yapabileceğim bir şey yok. Aynı durumda Fatih Terim olsaydı, yancısı Hasan Şaş ile beraber kaos ortamı oluşturup maçı çevirirdi. Abdullah Avcı ise bitmiş Lens'e güvenip asist yaptırdı ve maçı aldı. Teknik-taktik budur. Bu, bu kadar basit bir mesele.
O kadar başarıyı kaos yönetimiyle, gaz verme gibi becerilerle açıklamak çok saçma geliyor bana. Bu yüzden cevap vermek bile içimden gelmiyor artık bu konuda. :D

Lens'in oyuna alması üst düzeyi taktik mi? :D Gole ihtiyacın var. İki forvetin de oyunda. Kanat oyuncusunu oyuna sokmak için futbol dehası olmaya hiç gerek yok. O son gol zaten tamamen tesadüf eseri atılmış bir gol. Lens, o pozisyonu 7 kere yaşasa muhtemelen birinde o asisti yapardı. O da maça denk geldi. :D Bunun nereden belli olduğunu soran olursa da adamın genel sezon performansına bakmak yeterli. :D

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
O kadar başarıyı kaos yönetimiyle, gaz verme gibi becerilerle açıklamak çok saçma geliyor bana. Bu yüzden cevap vermek bile içimden gelmiyor artık bu konuda. :D

Lens'in oyuna alması üst düzeyi taktik mi? :D Gole ihtiyacın var. İki forvetin de oyunda. Kanat oyuncusunu oyuna sokmak için futbol dehası olmaya hiç gerek yok. O son gol zaten tamamen tesadüf eseri atılmış bir gol. Lens, o pozisyonu 7 kere yaşasa muhtemelen birinde o asisti yapardı. O da maça denk geldi. :D Bunun nereden belli olduğunu soran olursa da adamın genel sezon performansına bakmak yeterli. :D
Kaostan beslenen vasat 8. lig teknik direktörüdür. Kaos oluşturmak, gaz vermek bir beceri değildir... Fatih Terim bomboş, tekrarlayayım, bomboş bir teknik direktördür. Takımına sürekli gaz verir, ortalığı karıştırmaya, ona buna sataşmaya çalışır. Kabadayı tavırlar sergiler, mafyavari takılır. Racon keser, kafa keser. Bomboş. Geçen sezonu izledim. Galatasaray bok gibi bir futbol oynadı. Garry Rodrigues, Onyekuru'nun beyinsizlik dolu hızlarına bakılan mide bulandırıcı bir sezon. Başakşehir'in 30-35 bin civarında bir taraftar topluluğu olsaydı güle oynaya, fark ata ata şampiyon olacaktı. 15 puan farkla TT Arena'ya gelip taraftarı kudurtacaktı. Taraftar dediğim de 5-10 kişi. :) Ondan önceki 2 sezon da Başakşehir yine muazzam top oynadı ve şampiyonluğu hak etti muhtemelen (baktım şimdi puan durumuna, evet öyleymiş) Başakşehir'e 3 büyüklerin taraftarını versen takımın ve Abdullah Avcı'nın 3 tane şampiyonluğu olacaktı. Salt teknik-taktik. Başka hiçbir sebep ve neden yok.

Karakter meselesine girmiyorum. Beyni olan bir insan rahatlıkla hangisinin daha üstün olduğunu söyler. Entelektüel karakter olarak da cevap belli.

Ben size "Fatih Terim övmeyin, Dünya şampiyonluğu bulunan oyuncuyu gömmeyin, takımın durumu için suçu kulüp çaycısına atmayın." demiyorum, hobi olarak yapın tabii. Yapın ama ülkenin durumu için de ağlamayın. :D Genel olarak ülkenin durumundan bahsediyorum.

• Olmamış

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İkinci yarıdaki ilk üç maçta da şayet rakip takımlar Galatasaray’a karşı oynadıkları gibi düşmana saldırırcasına oynarlarsa Beşiktaş her türlü puan kaybedecektir.

İlk maç kendi sahasında ama lider Sivasspor ile. Sivas’in puan alması şaşırtmaz.

İkinci maç deplasmanda Göztepe ile ve en önemlisi Göztepe’nin yeni stadyumunun açılış maçı. Beşiktaş’ın kazanması sürpriz olur.

Üçüncü maç Rize deplasmanı. Her ne kadar Beşiktaş geçen sene kolay atlatmış olsa da pis bir deplasman, üç büyüklere karşı ters gelen bir yer.

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
İkinci yarıdaki ilk üç maçta da şayet rakip takımlar Galatasaray’a karşı oynadıkları gibi düşmana saldırırcasına oynarlarsa Beşiktaş her türlü puan kaybedecektir.

İlk maç kendi sahasında ama lider Sivasspor ile. Sivas’in puan alması şaşırtmaz.

İkinci maç deplasmanda Göztepe ile ve en önemlisi Göztepe’nin yeni stadyumunun açılış maçı. Beşiktaş’ın kazanması sürpriz olur.

Üçüncü maç Rize deplasmanı. Her ne kadar Beşiktaş geçen sene kolay atlatmış olsa da pis bir deplasman, üç büyüklere karşı ters gelen bir yer.
Göztepe Süper Lig seviyesinde bir forvet ile bizi portakala çevirebilir.

Sivasspor'u eksik bulamazsak yenilme ihtimalimiz çok kuvvetli.

Rize'yi hallaç pamuğuna çeviririz.

• İlginç

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Göztepe Süper Lig seviyesinde bir forvet ile bizi portakala çevirebilir.

Sivasspor'u eksik bulamazsak yenilme ihtimalimiz çok kuvvetli.

Rize'yi hallaç pamuğuna çeviririz.

Rize geçen sene de ilk yarı çok kötüydü ama ikinci yarı toparladı. O deplasman da hafife almamak gerek. Bir de hiçbir deplasman kolay değil artık, çöp Kayseri bile uzay galaksi evren tanrı futbolu oynayan feneri yendi kendi evinde..

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Rize geçen sene de ilk yarı çok kötüydü ama ikinci yarı toparladı. O deplasman da hafife almamak gerek. Bir de hiçbir deplasman kolay değil artık, çöp Kayseri bile uzay galaksi evren tanrı futbolu oynayan feneri yendi kendi evinde..
Orta açmaktan başka bir şey bilmeyen Beşiktaş'ın dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolunu oynayan Fenerbahçe'nin maç fazlasıyla 2 puan önünde olması...

• Güldürdün