Beşiktaş - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Abou attığı kadar kaçırıyordu da kabul ee Batshuayi napıyor? Attığından fazlasını kaçırıyor. Ghezzal'in performans düşüşü de direkt Aboubakar'ın olmayışı ile alakalı.

Forvetsizliği çok küçümsüyorsun. Fener yıllardır şampiyon olamıyorsa oraya adam adam bulamamasından olamıyor. Fernandao, RvP, Janssen, Soldado, Slimani vb. Fener mesela 19-20 ilk 20 hafta neden iyiydi Muriqi formdaydı çünkü. Gomez atıyor şampiyon oluyorsun, Gomis atıyor oluyorsun, Sörloth tek başına şampiyon yapıyordu işte. GS derbiye Halil ile başladı sonuç ortada, Marsilya maçına Diagne ile başladı sonuç ortada. Keşke derbide de Diagne oynatsaydım diyordur şimdi Terim. Batshuayi ve Kenan ile nereye şampiyon oluyorsun. Forvet çok önemli bir mevki Süper Lig'de. Seni vezir de yapar rezil de. Abou vezir yaptı Bats rezil.
Fenerbahçe'nin sıkıntısı forvetsizlik değil forvetleri kullanamıyor. RVP Slimani Samatta bunların hiçbiri kötü adam değil siz forvet oyuncularını kullanamıyorsunuz. Gomez ile Aboubakar aynı seviye değil. Forvet önemli bir mevkidir ama bizim maçları izliyorsan tek sorunun forvet olmadığını anlarsın. Tek sorunumuz forvet olsa zaten herkes Batshuayiyi linçlerdi. Aboubakar ilk geldiği zamanlarda Batshuayi'den beterdi hatta Şenol Güneş'e beni çıkar dediğini hatırlıyorum. Aboubakar sıradan bir forvet kötü diyemem ama takımın her şeyi ve her şey ona bakıyor süper oyuncu da diyemem bak Talisca gitti ararsın o adamdan hazzetmiyorum ama adam müthiş topçu. Kenan'dan zaten medet uman varsa diyecek bir şeyim yok o adam forvet de değil öyle tam. Ghezzal Roiser kalmasa onlara bağlayacaktınız sebebi. Bu sene takımın genel yaşadığı bir çok aksilik kötü giden ve psikolojik olarak süreci iyi yöneteme var. Bu süreçte Aboubakar da olsa çok bir şey yapamazdı. Genel oyuncular da düşüş var en basitinden Atiba geçen sene nasıldı bu sene nasıl? Yaşı ileri ama bir senede bu kadar net bir düşüş olmaz.
------

Billong Marafona uzar gider :A Son haftalar da veriyordu şampiyonluğu Emre Belözoğlu 1-2 hafta erken gelmiş olsa fenerbahçe şampiyondu.
Denizli'de kaç penaltı kazanan da benim. Goztepeden unuttum adını adamı bırakıp Ardaya gol attıran da benim. Muğdat'ın topu elle kesip kırmızı görmeleri... Aboubakar takımı bırakıp Arabistan'a gitmeye kafasını koymuş bize adam ayarlıyor. Pusn farkı fazlayken averaja kalacak iş diyip gol yedirtiyor art arda. Rakip takım fahiş hata yapınca işi hemen şikeye getirmek rakip takımların avuntusu galiba.

Son düzenleme:

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Fenerbahçe'nin sıkıntısı forvetsizlik değil forvetleri kullanamıyor. RVP Slimani Samatta bunların hiçbiri kötü adam değil siz forvet oyuncularını kullanamıyorsunuz. Gomez ile Aboubakar aynı seviye değil. Forvet önemli bir mevkidir ama bizim maçları izliyorsan tek sorunun forvet olmadığını anlarsın. Tek sorunumuz forvet olsa zaten herkes Batshuayiyi linçlerdi. Aboubakar ilk geldiği zamanlarda Batshuayi'den beterdi hatta Şenol Güneş'e beni çıkar dediğini hatırlıyorum. Aboubakar sıradan bir forvet kötü diyemem ama takımın her şeyi ve her şey ona bakıyor süper oyuncu da diyemem bak Talisca gitti ararsın o adamdan hazzetmiyorum ama adam müthiş topçu. Kenan'dan zaten medet uman varsa diyecek bir şeyim yok o adam forvet de değil öyle tam. Ghezzal Roiser kalmasa onlara bağlayacaktınız sebebi. Bu sene takımın genel yaşadığı bir çok aksilik kötü giden ve psikolojik olarak süreci iyi yöneteme var. Bu süreçte Aboubakar da olsa çok bir şey yapamazdı. Genel oyuncular da düşüş var en basitinden Atiba geçen sene nasıldı bu sene nasıl? Yaşı ileri ama bir senede bu kadar net bir düşüş olmaz.
2014'ten önce kullanabiliyorduk da bir anda mı kullanamamaya başladık. :A van Hooijdonk, Nobre, Semih, Niang, hatta Emenike farklı takımda mı bir sürü gol attı. 2014'ten sonra doğru isim bulamadık oraya, Samatta falan topçu değil.

Forvette kalite düşüşün olmasa çıkardın bu psikolojik süreçten geçen sene çıktın işte. Kimle peki, hem Başak'a hem Fener'e atan forvetinle.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
2014'ten önce kullanabiliyorduk da bir anda mı kullanamamaya başladık. :A van Hooijdonk, Nobre, Semih, Niang, hatta Emenike farklı takımda mı bir sürü gol attı. 2014'ten sonra doğru isim bulamadık oraya, Samatta falan topçu değil.

Forvette kalite düşüşün olmasa çıkardın bu psikolojik süreçten geçen sene çıktın işte. Kimle peki, hem Başak'a hem Fener'e atan forvetinle.
RVP kalite düşüşü mü :A Slimani en golsüz sezonu nasıl sizde oluyor. Sizin takımın genel sorunu hoca Ersun Yanal gittikten sonra adam akıllı hoca geçmedi takımın başına. Bak bizim şu anki halimiz çok kötü ama Vitor kalırsa benim sizi yenme inancım var :A

• Olmamış
Reactions: HeisenBerg

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
------

Denizli'de kaç penaltı kazanan da benim. Goztepeden unuttum adını adamı bırakıp Ardaya gol attıran da benim. Muğdat'ın topu elle kesip kırmızı görmeleri... Aboubakar takımı bırakıp Arabistan'a gitmeye kafasını koymuş bize adam ayarlıyor. Pusn farkı fazlayken averaja kalacak iş diyip gol yedirtiyor art arda. Rakip takım fahiş hata yapınca işi hemen şikeye getirmek rakip takımların avuntusu galiba.
Kerem Aktürkoğlu'nun verilmeyen penaltısı, Babel'in nizami golü, Ardanın kıyafetine sekip sonra eline değen topa verilen penaltı.. bu liste uzar gider. Yatın kalkın hakemlere dua edin.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kerem Aktürkoğlu'nun verilmeyen penaltısı, Babel'in nizami golü, Ardanın kıyafetine sekip sonra eline değen topa verilen penaltı.. bu liste uzar gider. Yatın kalkın hakemlere dua edin.
Ben de kendim hakem hataları sayarım kendime hatalar herkese oluyor olumlu yazıyoruz zamanında. Her şampiyon olamadığında hakeme rakip oyunculara bağlamak sağlıklı değil anca kendini avutma şekli.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
RVP kalite düşüşü mü :A Slimani en golsüz sezonu nasıl sizde oluyor. Sizin takımın genel sorunu hoca Ersun Yanal gittikten sonra adam akıllı hoca geçmedi takımın başına. Bak bizim şu anki halimiz çok kötü ama Vitor kalırsa benim sizi yenme inancım var :A
Vitor'u hakem yardımı olmasa 15-16'da da yenemiyordunuz, Kadıköy'de zaten rahat yenmiştik. Değişik bir özgüven. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Vitor'u hakem yardımı olmada 15-16'da da yenemiyordunuz, Kadıköy'de zaten rahat yenmiştik. Değişik bir özgüven. :A
Hakem mi ? Valla komedisiniz. Diğer fenerli @xdragxx a söylesem bana hak veririr bu konuda diye düşünüyorum sen Vitoru savunuyordun. Vitorun o elindeki kadro çok iyi kadro diyordu herkes. Hadi son dediğimi bırak RVP ye sen forvette kalite düşüşü diyorsan diyecek sözüm yok adamı oynatmayıp Fernandaoyu oynatırsan tabi istediğini alamazsın. :A Slimani ise Fransaya gitti sizden daha iyi duruma geldi :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hakem mi ? Valla komedisiniz. Diğer fenerli @xdragxx a söylesem bana hak veririr bu konuda diye düşünüyorum sen Vitoru savunuyordun. Vitorun o elindeki kadro çok iyi kadro diyordu herkes. Hadi son dediğimi bırak RVP ye sen forvette kalite düşüşü diyorsan diyecek sözüm yok adamı oynatmayıp Fernandaoyu oynatırsan tabi istediğini alamazsın. :A Slimani ise Fransaya gitti sizden daha iyi duruma geldi :A
Kendini kandırıyor haklısın Vitor bildiğin rezil oldu o sezon.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Ben de kendim hakem hataları sayarım kendime hatalar herkese oluyor olumlu yazıyoruz zamanında. Her şampiyon olamadığında hakeme rakip oyunculara bağlamak sağlıklı değil anca kendini avutma şekli.
Tamamen objektif şekilde yazıyorum. Geçen sene ki operasyonu hepimiz izledik. Bu sezon Beşiktaş'a adaletli davranmaya başlanınca hemen dağıldı takım.

Keşke sezon başında sizi uyarırken bizi dinleseydiniz de bu duruma düşmeseydiniz. Gelecek sene ana para ödemeleri de başlıyor eldeki önemli oyuncuları satıp yeni bir feda sezonu. Geçmiş olsun.

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tamamen objektif şekilde yazıyorum. Geçen sene ki operasyonu hepimiz izledik. Bu sezon Beşiktaş'a adaletli davranmaya başlanınca hemen dağıldı takım.

Keşke sezon başında sizi uyarırken bizi dinleseydiniz de bu duruma düşmeseydiniz. Gelecek sene ana para ödemeleri de başlıyor eldeki önemli oyuncuları satıp yeni bir feda sezonu. Geçmiş olsun.
Diyecek söz yok abi ben hiç bir sezon hakeme deli gibi bahane bulsam bile operasyon vs demem. Senin objektif gözünde Beşiktaş lehine pozisyon hakem eyyamı aleyhine olan kesinlikle doğru karar oluyor. Böyle biriyle konuşacak bir şeyim yok.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Sergen Yalçın istifa haberleri geliyor. Nereye gidiyorsun bu takımı sen kurdurdun senin istediğin oyuncular alındı. Bu takımı toparlamadan gitmeye hakkın yok gidersen yazıklar olsun sana. İyi de hatırlanacağını sanmıyorum.

Bu arada giderse milli takım kapıları açılır. Marttan sonra milli takıma geçer.

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Şenol sakın. Gel tribünden bizi destekle. Tabutunu taşıyacak adamlara son kez kazık atma.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sergen Yalçın istifa haberleri geliyor. Nereye gidiyorsun bu takımı sen kurdurdun senin istediğin oyuncular alındı. Bu takımı toparlamadan gitmeye hakkın yok gidersen yazıklar olsun sana. İyi de hatırlanacağını sanmıyorum.

Bu arada giderse milli takım kapıları açılır. Marttan sonra milli takıma geçer.
Adam giderse istediği için gitmiyor. Yarın yönetimle görüşme yapacak karşılıklı yolla ayrılırsa bunda yapacak bir şey yok. Kaldı ki ne olursa olsun iyi hatırlanacaktır. Bundan emin olabilirsin. Ayrıca sen o kısa vadede milli takım defterini unut Portekize İtalya'ya elendi diye Kuntzu göndermez kimse.
------

Şenol sakın. Gel tribünden bizi destekle. Tabutunu taşıyacak adamlara son kez kazık atma.
Sergen Yalçın giderse normalde Şenol Güneş ihtimali vermem ama Nur Çebi ile arası iyi gelirse bir ayrılık sonrası şaşırmam

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aboubakar bence Sergen'i hoca yaptı da neyse...

Geçen sezondan niye geridesin o zaman? Kadro çok değişti desen değil, kalite düştü desen o da değil. Forvette düştü gerçi de. Bal gibi de Abou, Sergen'i hoca yapmış işte. :D
İkinize de katılmıyorum.. BJK'yi şampiyon yapan ve dolayısıyla Sergen'e şampiyonluk kazandıran isim Hatayspor maçında muazzam bir defans performansı göstererek prime Maldini, Puyol esintisi sunan Billong kardeşimizdir..

images (42).jpeg

Son düzenleme:

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Olimpiyat'daki maçta bir golünüz ofsayt, bir golünüzde Gomez faul yapıyor ve maçta Ersan'ın atılması gerekiyordu. Halis'in size hediye edip sezonun kaderini değiştirdiği maçtı.

• Güldürdün

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Drogheda United’ın bile o kadar fanatikliği yok Shamrock Rovers bohemian Dublin
Özellikle Bohemian Dublin Fenerbahçe taraftarından daha fanatik ve yenilince daha fazla sinirleniyorlar Trabzonspor Fenerbahçe birleşse öyle bir fanatiktik @mesmeso

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Olimpiyat'daki maçta bir golünüz ofsayt, bir golünüzde Gomez faul yapıyor ve maçta Ersan'ın atılması gerekiyordu. Halis'in size hediye edip sezonun kaderini değiştirdiği maçtı.
Negredonun yüzde yüz ofsayt olmayan pozisyonuna ofsayt Fernandaonun net ofsaytı verilmediğini hatırlıyorum ofsayt işine girersen sen zararlı çıkarsın o pozisyonda yanlış hatırlamıyorsam kendi kalesine atıldı pasif ofsayt gibi durumlar var. O zaman var da olmadığı için varsa bile normal. Ersanı hatırlamıyorum. Faulde tartışmalı.

Dün akşamdan beri ısrarla istifa etti gidecek diye yalan haber yapanları görmüş olduk.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz