Beşiktaş - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Gelecek hocanın ilk maçı Kadıköy deplasmanı. Derbiden sonra gelmek isteyen teknik direktör adayları da olabilir bu maçı büyük bir fırsat olarak görenler de.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Gelecek hocanın ilk maçı Kadıköy deplasmanı. Derbiden sonra gelmek isteyen teknik direktör adayları da olabilir bu maçı büyük bir fırsat olarak görenler de.
Farke hocam büyük maçları sever... :A

IMG_20211209_194845.jpg

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Devre arası Pukki'yi de alır yanına. :A
Oh oh, çok güzel. :A :bhr: Şimdi gelir Süper Kupa'yı alır, ZTK'yi alır, seneye eylül ağustos aylarında yine Süper Kupa alır ve winner hoca statüsüne yükselir... Tüm bunlar olurken @xdragxx Ali Koç'un 0 kupa istatistiği yüzünden küfürler yağdırır ve sınırsız banlanır. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,298
Puanı
1,060
Oh oh, çok güzel. :A :bhr: Şimdi gelir Süper Kupa'yı alır, ZTK'yi alır, seneye eylül ağustos aylarında yine Süper Kupa alır ve winner hoca statüsüne yükselir... Tüm bunlar olurken @xdragxx Ali Koç'un 0 kupa istatistiği yüzünden küfürler yağdırır ve sınırsız banlanır. :A
@xdragxx , sen değil ki banlansın. :A Kusacağı yeri iyi bilir.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bu adamı istemeyen görüyorum bir de adam bize niye gelsin benim pek ümidim yoktu. Bazıları Terzic diyor bence o da bize niye gelsin? :A
Farke'yi mi diyorsun yoksa Pukki'yi mi? Ben yabancı hoca isterim ama ilk mağlubiyette ayaklarından tavana asarlar adamı. 2. mağlubiyette de gönderirler. Vasat bir yerli hoca gelecek galiba. Okan Buruk harici tüm yerliler gözüme vasat olarak gözüküyor gerçi.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Farke'yi mi diyorsun yoksa Pukki'yi mi? Ben yabancı hoca isterim ama ilk mağlubiyette ayaklarından tavana asarlar adamı. 2. mağlubiyette de gönderirler. Vasat bir yerli hoca gelecek galiba. Okan Buruk harici tüm yerliler gözüme vasat olarak gözüküyor gerçi.
Farkeyi kast ediyorum böyle hocalar bizim lige niye gelsin Avrupa'da başka takıma gitmek varken ha açarsan kesenin ağzını gelir. Sonra kovulur tazminatı alır gider. Ben bizimkilerin yabancı zor olacağını düşünüyorum gelirse bile pek tanımadığımız bir adam gelir ona da herkes burun kıvırır :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Farkeyi kast ediyorum böyle hocalar bizim lige niye gelsin Avrupa'da başka takıma gitmek varken ha açarsan kesenin ağzını gelir. Sonra kovulur tazminatı alır gider. Ben bizimkilerin yabancı zor olacağını düşünüyorum gelirse bile pek tanımadığımız bir adam gelir ona da herkes burun kıvırır :A
Millete sorsan "Kulübün efsanesi gelsin!" :A Niye? "Kulübün efsanesi çünkü!" ??? :A Adamların başka bir gerekçesi yok. :A Şenol Güneş dersin anlarım, şampiyonluklar yaşamış ama adam bana gelmiş diyor "Şifo Mehmet gelsin!!!" :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Millete sorsan "Kulübün efsanesi gelsin!" :A Niye? "Kulübün efsanesi çünkü!" ??? :A Adamların başka bir gerekçesi yok. :A Şenol Güneş dersin anlarım, şampiyonluklar yaşamış ama adam bana gelmiş diyor "Şifo Mehmet gelsin!!!" :A
Şifo Mehmet'i ben de severim ama başarısı yok ne yazık ki. Bizim taraftarda çok duygusal adamcı var. Maalesef Sergen Yalçın'ı öyle böyle savunan var ki ben Terim'i böyle savunan Galatasaraylı olduğundan şüpheliyim.

• İlginç

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Şifo Mehmet'i ben de severim ama başarısı yok ne yazık ki. Bizim taraftarda çok duygusal adamcı var. Maalesef Sergen Yalçın'ı öyle böyle savunan var ki ben Terim'i böyle savunan Galatasaraylı olduğundan şüpheliyim.
Sergen Yalçın'ı savunanlar FT'yi savunanların yanında çok masum kalır. :A Sergen Yalçın, FT gibi kaleye otobüs çekse ertesi gün evini basarlar. :A Ama adamlar hâlâ FT'ye imparator demeye devam ediyorlar. :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sergen Yalçın'ı savunanlar FT'yi savunanların yanında çok masum kalır. :A Sergen Yalçın, FT gibi kaleye otobüs çekse ertesi gün evini basarlar. :A Ama adamlar hâlâ FT'ye imparator demeye devam ediyorlar. :A
Peki öyle olsun ama Sergen Yalçın'ın yanlışını söyleyince sanki biz adamı sevmiyoruz Beşiktaş düşmanı muamelesi görüyoruz ama neyse :A Zaten şüpheliyim dedim kesin değil. :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bence Önder hoca Kayserispor maçı çok iyi değildi. Aksayan oyuna 70e kadar daha doğrusu yiyene kadar müdahale etmedi ancak Güven'in kısa zamanda patlaması onu iyi yaptı. Ha Sergen olsa Kenan Topal girerdi orası ayrı konu. Şu anki devam kararı bence yeni hocayı Fenerbahçe maçı yıpratmama çabası olarak görüyorum. Özellikle Şenol Güneş gelirse kesinlikle bu yüzden.