Beşiktaş - Altay | Süper Lig 21-22 Sezonu - 26. Hafta Maçı

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
images (30).jpeg

Beşiktaş ligin 26. haftasında evinde Altay'ı konuk ediyor. Siyah beyazlı ekipte Rıdvan, Batshuayi, Pjajic, Roiser, Larin gibi önemli eksikler bulunuyor.

Saat: 19.00
Stat: Vodafone Park
Hakem: Volkan Bayarslan
Yayın: Bein Sports 1 HD

İlk 11'ler

Beşiktaş: Ersin, Kerem, Welinton, Vida, Umut, Josef, Necip, Ghezzal, Teixeira, Kenan, Güven.

Altay: Lis, Cebrail, İbrahim, Zeki, Özgür, Pinares, Kazımcan, Kappel, Björkander, Thaciano, Deniz.

Mücadele hakkındaki yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Teixera bir kere tam forvet olarak görsek çok mu bir şey kaybederiz ya. Yine şu Kenan'ı izleyip kanser olacağız.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Kerem Kalafat baya çabuk ve diri ama oyun zekası yok gibi. Heyecanıyla top oynuyor. Maalesef ne Beşiktaş ne de iddialı takım seviyelerinde olamaz.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Maça Altay da biraz cesur başladı ama sonra pozisyon vermeye Beşiktaş baskısı da olunca geri çekildi. Yine biz gol atamadık. Şu ilk yarının başından beri çok rahat bir fikstür vardı ama biz olur olmadık puanlar kaybettik. Bir kaç hafta içinde zorlu fikstür geliyor.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Adam bir dokundu yere düştü diye golü yedi hakem ben faul varan görmedim hatta düşmeye başladı gibiydi o dokunuştan önce de.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Sen ciddi misin adam dokunmamak için elinden geleni yapıyor. Değse bile destek eli de değmiyor bile. 2-3 dk adam penaltı bulmak için didik didik aradı bulamadı resmen.

Yahu oğlan bile pozisyondan sonra yerden kalkmadı itiraz bile etmedi. Geçen hafta penaltı diye beklediğiniz pozisyondan kat be kat daha penaltıydı. Pozisyondan önce de merak etme penaltıyı vermemek için bir sürü şey aradı. :)

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yahu oğlan bile pozisyondan sonra yerden kalkmadı itiraz bile etmedi. Geçen hafta penaltı diye beklediğiniz pozisyondan kat be kat daha penaltıydı. Pozisyondan önce de merak etme penaltıyı vermemek için bir sürü şey aradı. :)
Video bile attım aga neye itiraz edecek penaltı mı bekliyor da itiraz edecek. Geçen hafta bizim penaltı beklediğimiz pozisyon mu vardı? Ben hatırlamıyorum. Aksine Yaşar Kemal vermek 2 3 dk açık aradı bulamadı veremedi. Bu pozisyonun tartışılması bile rezillik adam düşüyor orada destek eli dediğiniz kural var adam elini neresine sokacak.

Çok net diyorum bu pozisyona penaltı diyen adam beni engellesin futbol konuşmasın.
------

Bu arada eklemek lazım Kenan da bu maç beni fena yanılttı hatta çoğu kişiyi yanılttı. Bir tane de gol attı ancak hemen bir dokundu diye faul verdi hakem on saniye bile incelenmedi.

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Video bile attım aga neye itiraz edecek penaltı mı bekliyor da itiraz edecek. Geçen hafta bizim penaltı beklediğimiz pozisyon mu vardı? Ben hatırlamıyorum. Aksine Yaşar Kemal vermek 2 3 dk açık aradı bulamadı veremedi. Bu pozisyonun tartışılması bile rezillik adam düşüyor orada destek eli dediğiniz kural var adam elini neresine sokacak.

Çok net diyorum bu pozisyona penaltı diyen adam beni engellesin futbol konuşmasın.
------

Bu arada eklemek lazım Kenan da bu maç beni fena yanılttı hatta çoğu kişiyi yanılttı. Bir tane de gol attı ancak hemen bir dokundu diye faul verdi hakem on saniye bile incelenmedi.
BJK maçı net hak etti. Bunda anlaşalım ama pozisyon da net penaltı bunda da anlaşalım. Yani hak ettiğin maçı bile hakem sayesinde kazanabildin. Şu pozisyon size olsa sabaha kadar ağlarsınız ama bu sefer haklı olarak. :D

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
BJK maçı net hak etti. Bunda anlaşalım ama pozisyon da net penaltı bunda da anlaşalım. Yani hak ettiğin maçı bile hakem sayesinde kazanabildin. Şu pozisyon size olsa sabaha kadar ağlarsınız ama bu sefer haklı olarak. :D
Şu pozisyonun penaltı ile zerre alakası yok değmiyor değse bile penaltı olmaz destek eli diye bir şey var. Tekrar ediyorum bunun penaltı olduğunu düşünüyorsan beni engelle ve benle futbol konuşma bu kadar netim. Maçta Kenan'ın golünü düşen adama dokundu diye vermeyip incelemeyip bu pozisyonun incelenmesi tam bir rezalet zaten 2 dk baktı bir şey bulamadı.

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Şu pozisyonun penaltı ile zerre alakası yok değmiyor değse bile penaltı olmaz destek eli diye bir şey var. Tekrar ediyorum bunun penaltı olduğunu düşünüyorsan beni engelle ve benle futbol konuşma bu kadar netim. Maçta Kenan'ın golünü düşen adama dokundu diye vermeyip incelemeyip bu pozisyonun incelenmesi tam bir rezalet zaten 2 dk baktı bir şey bulamadı.

Şimdi bu pozisyonda eliyle topa değmiyor he? :D

Bu arada Kenan'ın pozisyonu bence de gol ama bu Altay'ın net penaltısının verilmediği gerçeğini değiştirmiyor.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Şimdi bu pozisyonda eliyle topa değmiyor he? :D

Bu arada Kenan'ın pozisyonu bence de gol ama bu Altay'ın net penaltısının verilmediği gerçeğini değiştirmiyor.
Abi adam elini çekmek için elinden geleni yapıyor. Değmiyor dedim değse bile düşüyor elini çekmek için elinden geleni yapıyor. Bu açıdan hafif teması var gibi duruyor ama adam ne yapsın bana onu söyleyin elini çekiyor düşerken normal pozisyonda eli.
------

En yakından hali de bu varsa bileğiyle bir teması var adam orada düşerken normal pozisyonu