Beşiktaş 15 Sene Sonra Kadıköy'de Aynı Skorla Kazandı! | Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Anasının ak sütü gibi maçı BJK haketmiştir.

Maç tamamen Erol ve yan yönetime yazar..
Başlangıç kadro seçimi rezaletti..

Lamos,Cisse bunlar FB nin oyuncuları olamaz.

Sosa maç seçerek oynuyor o nedenle Mert Hakan yerine rahatça oynayabilir.
Kimse vazgeçilmez değildir.

Beşiktaşı tebrik ederim.

• Harika
Reactions: Gerekli24

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sergen Yalçın iyi bir teknik direktör. Erol Bulut'u savunuyordum ama teknik direktör olarak şu ana dek pek ümit vermediği gerçek. İşin kötüsü yerine alabileceğimiz daha iyi biri yok. :(

Altay çok kötü maç çıkardı. Serdar varken Lemos ile macera aramak pahalıya patladı. Beşiktaş şanslıydı da her bulduklarını attılar resmen. :(

O kadar transfere rağmen hücumcularımız hiç ümit vermiyor. Perotti'nin de sakatlanması çok kötü oldu. :(

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Açıkçası kırmızı yiyince Larin kazanamayacağımızı sandım ama uygun zamanlarda gelen goller kazanmanızı sağladı. Çıkarılan 11 en iyi 11di Sergen için Fenerbahçe'de o kadar oyuncu var ondan dolayı bir şey diyemem ama herkes eleştirmiş bu maçlarda 11ler sonucu doğrudan etki eder. Sonuç olarak bize son iki maça 0 1 puan yazan çoktu ancak 6 puan almak lige dönmek adına çok önemliydi ve bir kez daha medya 5. haftadan şampiyon ilan edilmemesi gerektiğini öğrendi. Fenerbahçe yine güçlü şampiyonluk adayı ama hiçbir takım bu kadar erken bu havaya girmemeli.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Demiştim gülme komşuya gelir başa diye :Z :A Ben de bu gifi arıyordum, direkt @Dosi den almış olayım bari, şimdi gülme göbek sırası bizde zira. :Z :Z @Maskeli Fedai

celebratedcheapamericanpainthorse-small-gif.95393
Nasılda içerlemiş,oturmuş beklemiş :A :A :A
Neyse adamlar sizin yapamadığınızı 10 kişi yaptı, mutlu olun :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Dosi iyi bilir, daha o göbek atma gifini attığı an pusu kurmuş bekliyordum bugünü kedi gibi. :A

Yalnız şunu fark ettim, benim için en büyük totem çenemi kapatmak. Maç başında Fener şöyle yener fener böyle yener desem Fener gerçekten yeniyor, bu kez demedim. Maç boyunca ağzımı 4 kere açtım, üçünde Fener gol buldu. Birinde Fener kırmızı görür böyle giderse dedim, Beşiktaş gördü. :A Yani dersimi aldım, bir daha maç bitmeden Fener maçında konuşmak haşa. :A
galatasaray konusunu açıyım mı @Tolstoyevski

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski