Beşiktaş 15 Sene Sonra Kadıköy'de Aynı Skorla Kazandı! | Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Stoperler, orta saha, forvet oyuncuları bilinçli şekilde oynayınca direkt kırmızı veriliyor mu? Daha geçen hafta Gs-Kayseri maçında Muğdat sarı kart gördü.
Direkt kırmızı durumu kaleciler için geçerli olan bir şey, değil mi?

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Direkt kırmızı durumu kaleciler için geçerli olan bir şey, değil mi?
Bilmiyorum ama bana göre kaleci de ceza sahası dışında normal oyuncu gibi değerlendirilmeli. Tabii ki kurallar sürekli değişiyor kaleci ceza sahası dışında elle oynarsa direkt kırmızı karttır diye bir kural varsa bilmiyorum ama bence bariz golü önlerde kırmızıdır emin değilim.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bilmiyorum ama bana göre kaleci de ceza sahası dışında normal oyuncu gibi değerlendirilmeli. Tabii ki kurallar sürekli değişiyor kaleci ceza sahası dışında elle oynarsa direkt kırmızı karttır diye bir kural varsa bilmiyorum ama bence bariz golü önlerde kırmızıdır emin değilim.
Başka kalecimiz mi var Oytun var

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Stoperler, orta saha, forvet oyuncuları bilinçli şekilde oynayınca direkt kırmızı veriliyor mu? Daha geçen hafta Gs-Kayseri maçında Muğdat sarı kart gördü.
Dokundukları yere göre fark ediyor. Mesela Muğdat'ın pozisyon gereği sarı kart görmesi normal ama Altay hem orta sahada hem de bilerek elle dokunduğu için direkt kırmızı alması gerekiyordu.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dokundukları yere göre fark ediyor. Mesela Muğdat'ın pozisyon gereği sarı kart görmesi normal ama Altay hem orta sahada hem de bilerek elle dokunduğu için direkt kırmızı alması gerekiyordu.
Yok zaten ben de onu dedim ilk mesajda. Golü engellediği için kırmızı ama bariz gol şansı olmasa sarı olurdu.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Fenerbahçeyi çok şişirdiklerini söylemiştim ispatıyla ortada tebrikler Sergen Yalçın

• Beğendim
Reactions: Gerekli24