Beşiktaş 15 Sene Sonra Kadıköy'de Aynı Skorla Kazandı! | Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Forum aslında Türkiye'nin özeti. Bu ülkede ya Fenerlisindir ya da Fenerbahçe düşmanı. Bu maç Fener'in şampiyonluğu verdiği bir maç olsa neyse ama 10.haftada Fener'in yenilip bir diğer takımın kazanmasına ancak bu kadar sevilebilir.
Beşiktaş taraftarı bu süper galibiyeti kutlasınlar tabii ki lafım onlara değil.
fatih terim ali samiyende ilk maçında 4-0 yenildi direnmemiz lazım galatasaray sabretti sürekli değişiklik olmaz bunun vodafone u var türkiye kupasında karşılarını çıkıp hem kadıköyün rövanşını alırız

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sergen Yalçın iyi bir teknik direktör. Erol Bulut'u savunuyordum ama teknik direktör olarak şu ana dek pek ümit vermediği gerçek. İşin kötüsü yerine alabileceğimiz daha iyi biri yok. :(

Altay çok kötü maç çıkardı. Serdar varken Lemos ile macera aramak pahalıya patladı. Beşiktaş şanslıydı da her bulduklarını attılar resmen. :(

O kadar transfere rağmen hücumcularımız hiç ümit vermiyor. Perotti'nin de sakatlanması çok kötü oldu. :(
:A
Nasıl yerine alacağım kimse yok? Konyaspor'a rica edip İsmail Kartal'ı takımın başında koysan bundan kötü olmaz merak etme :A
Ben burada da başka yerlerde başka kişilere de dedim ön yargılısın dediler şimdi herkes lafıma geliyor. Oynadığımız maçlara açın tekrar bakın hocanın aldığı 1 maçı bana ya söylersiniz ya da söyleyemezsiniz.
Şu gün Beşiktaş'ın başında Erol, Fener'in başında Sergen olsa tarihi bir derbi farkı olurdu asıl Erol şanslıydı ki 2-0'dan Beşiktaş savruk oynadı yoksa 3-0'ı hemen bulurlardı :A

Bu senenin kurtulmasının tek bir çaresi var hemen yabancı kurt bir hoca bulacaksın başka bir çaren yok devre arasında da kaleci alacaksın yabancı. Yoksa bu sene çöpe giderse ne Ali Koç kalır ne de hoca yiyen Emre Belözoğlu.
Sergen, Fatih varken Erol hoca falan değil.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hâlâ bir şekilde kendi kendini gazlayabilen tek topluluk olabilir Fenerbahçe taraftarı. :D
Gazlamak değil bu gerçek bir tespit. Konudaki yorumlara baktığın vakit göreceksin. Tüm takımlar bize düşman diyince nasıl kendimi gazlamış oluyorum?
Tüm takımlar Fener'e düşman çünkü en büyük biziz demiyorum o klasik en nefret edilen takım en büyük takımdır geyiğine katılmıyorum zaten.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Forum aslında Türkiye'nin özeti. Bu ülkede ya Fenerlisindir ya da Fenerbahçe düşmanı. Bu maç Fener'in şampiyonluğu verdiği bir maç olsa neyse ama 10.haftada Fener'in yenilip bir diğer takımın kazanmasına ancak bu kadar sevilebilir.
Beşiktaş taraftarı bu süper galibiyeti kutlasınlar tabii ki lafım onlara değil.
Dostum bence kim liderse diğer takımlar onu tutuyor şu an biz bu durumda olsak herkes sizi tutardı benim görüşüm bu yönde bu arada Erol'u çizmişsin :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dostum bence kim liderse diğer takımlar onu tutuyor şu an biz bu durumda olsak herkes sizi tutardı benim görüşüm bu yönde bu arada Erol'u çizmişsin :A
Alakası yok Fener en kötü zamanında en iyi Beşiktaş'ı yense bile şu günkü sevinçleri kadar sevinmezler merak etme :A

• İlginç
Reactions: Gerekli24

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hakemin hatalarına gelecek olursak Sergen Yalçın daha ilk yarı kırmızı kart yemeliydi nasıl 90 dakika dayandı örneği yoktur herhalde.
Mert Hakan'a da 2.sarı karttan kırmızı vermeliydi. Diğer kararları doğru bence. Altay'ın pozisyon da kırmızı değil sarı çok büyütülecek bir şey yok. Keşke kırmızı verilseydi orası ayrı 1 hafta kurtulurduk en azından.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şampiyon olsanız bile ön eleme oynayacaksınız direkt katılım hakkı gitti :A
Bu sene için de geçerli mi o ya? :A

:A
Nasıl yerine alacağım kimse yok? Konyaspor'a rica edip İsmail Kartal'ı takımın başında koysan bundan kötü olmaz merak etme :A
Ben burada da başka yerlerde başka kişilere de dedim ön yargılısın dediler şimdi herkes lafıma geliyor. Oynadığımız maçlara açın tekrar bakın hocanın aldığı 1 maçı bana ya söylersiniz ya da söyleyemezsiniz.
Şu gün Beşiktaş'ın başında Erol, Fener'in başında Sergen olsa tarihi bir derbi farkı olurdu asıl Erol şanslıydı ki 2-0'dan Beşiktaş savruk oynadı yoksa 3-0'ı hemen bulurlardı :A

Bu senenin kurtulmasının tek bir çaresi var hemen yabancı kurt bir hoca bulacaksın başka bir çaren yok devre arasında da kaleci alacaksın yabancı. Yoksa bu sene çöpe giderse ne Ali Koç kalır ne de hoca yiyen Emre Belözoğlu.
Bundan kötü olmaz falan deme hiç son birkaç yıldır takımın hali ortada. :A İsmail Kartal, Aykut Kocaman falan opsiyon değil benim gözümde bu saatten sonra. :D

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu sene için de geçerli mi o ya? :A

Bundan kötü olmaz falan deme hiç son birkaç yıldır takımın hali ortada. :A İsmail Kartal, Aykut Kocaman falan opsiyon değil benim gözümde bu saatten sonra. :D
Ya zaten İsmail Kartal işin abartısı :A
Tabii ki bundan kötüsü gelmez Ozan şu kadro hocasız daha iyi oynar merak etme. Rizespor ve Antalya maçlarında son dakikadaki penaltılar olmasa, Karagümrük son dakika penaltı kaçırmasa şu anda hoca kalmamıştı zaten.
Kazandığın hiçbir maçta da iyi futbol oynamadın 5-1'lik Gb maçı dahil biraz Ts maçını sayabilirim belki o kadar.
9 kişi Hatay'a, 10 kişi Beşiktaş'a orta kafa dışında atak yapamadın. Rezalet bir hoca işte hemen vakit kaybetmeden gitmesi lazım.
Gs 14-15 ve 17-18 sezonunda takım liderken oynanan oyun ümit vermiyor diye hoca değiştirdi ve şampiyon oldular. Biz de böyle bir şey yapmazsak rüyamızda görürüz şampiyonluğu.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ya zaten İsmail Kartal işin abartısı :A
Tabii ki bundan kötüsü gelmez Ozan şu kadro hocasız daha iyi oynar merak etme. Rizespor ve Antalya maçlarında son dakikadaki penaltılar olmasa, Karagümrük son dakika penaltı kaçırmasa şu anda hoca kalmamıştı zaten.
Kazandığın hiçbir maçta da iyi futbol oynamadın 5-1'lik Gb maçı dahil biraz Ts maçını sayabilirim belki o kadar.
9 kişi Hatay'a, 10 kişi Beşiktaş'a orta kafa dışında atak yapamadın. Rezalet bir hoca işte hemen vakit kaybetmeden gitmesi lazım.
Gs 14-15 ve 17-18 sezonunda takım liderken oynanan oyun ümit vermiyor diye hoca değiştirdi ve şampiyon oldular. Biz de böyle bir şey yapmazsak rüyamızda görürüz şampiyonluğu.
Takımın yepyeni olduğunu, bugünkü kadroda geçen sene takımda olan sadece 3 oyuncu olduğunu unutuyorsun. Bugünkü maçta en büyük suçlu ama yine de yepyeni bir takımla zirveyi zorluyoruz. Daha kötüsü olamayacağını iddia etmek fazla iddialı. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Adamın yeni avatarı her şeyi özetliyor...

#çareaykutkocaman
Hala tartıştığınızı, isim aradığınızı görüyorum ve kanım donuyor... Daha kaç kere "#ÇareBazinga" dememiz gerekiyor...

Funny (21).jpg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Takımın yepyeni olduğunu, bugünkü kadroda geçen sene takımda olan sadece 3 oyuncu olduğunu unutuyorsun. Bugünkü maçta en büyük suçlu ama yine de yepyeni bir takımla zirveyi zorluyoruz. Daha kötüsü olamayacağını iddia etmek fazla iddialı. :A
Haydaaaa. Vallaha şu modla okuyorum mesajlarını Ozan :A

Ya ben de sana diyorum ki şansa zirvedesin. Aslında zirvede falan da değilsin Alanya'yla puan farkın 6 olacak eksik maçlarını kazanırlarsa :A
Caner ilk 5 hafta sakat olsa şu an 10 puanın vardı belki. Takım 10 haftadır hücum planı olmadan oynuyor yeni takım alışma sürecini ben de biliyorum ama ortada plaaan yok, ışııık yok. Senin inat ettiğin her dakika şampiyonluğu verdiğin dakika olarak yazacak hanene.
Beşiktaş 10 sen 11 kişiyken adamlar hiç 1 kişi eksik gibi oynamıyor. Şu Erol'la şampiyon olacağına inancın varsa helal olsun :A Bazı şeyler aşırı bariz zorlamaya gerek yok işte.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hakemin hatalarına gelecek olursak Sergen Yalçın daha ilk yarı kırmızı kart yemeliydi nasıl 90 dakika dayandı örneği yoktur herhalde.
Mert Hakan'a da 2.sarı karttan kırmızı vermeliydi. Diğer kararları doğru bence. Altay'ın pozisyon da kırmızı değil sarı çok büyütülecek bir şey yok. Keşke kırmızı verilseydi orası ayrı 1 hafta kurtulurduk en azından.
Bence kasıtlı bir hatası yok Josef ve Altay kırmızı bence. Josefin pozisyonundan önce Caner Nkouduya bir hareket varı onun reaksiyonunu yaptı aynı Quaresma gibi o da yapardı böyle sinirle yanlış tabi bu hareketi 60da yapıp 9 kişi de kalabilirdik. Sergen ben de atılacak sandım atmadı.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Kanka adam eliyle ceza sahasının önünde değil bilinçli bir şekilde orta sahada dokundu farkındasın değil mi?

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kanka adam eliyle ceza sahasının önünde değil bilinçli bir şekilde orta sahada dokundu farkındasın değil mi?
Pozisyona baktım ben elle oynamasının bariz bir gol şansını engellediğini görmemiştim. Elle oynamasa Beşiktaşlı topçunun önünde kalacak ve bariz gol şansı olacakmış o yüzden kırmızı verilebilirdi ki keşke verilseydi Harun Altay'dan iyidir.
Ama kaleci ceza sahası dışında elle oynadı diye direkt kırmızı olmaz ilk başta o yüzden sarı dedim. Nasıl her futbolcunun elle oynaması kırmızı değilse. Burada bariz gol şansını engelllediği için kırmızı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Pozisyona baktım ben elle oynamasının bariz bir gol şansını engellediğini görmemiştim. Elle oynamasa Beşiktaşlı topçunun önünde kalacak ve bariz gol şansı olacakmış o yüzden kırmızı verilebilirdi ki keşke verilseydi Harun Altay'dan iyidir.
Ama kaleci ceza sahası dışında elle oynadı diye direkt kırmızı olmaz ilk başta o yüzden sarı dedim. Nasıl her futbolcunun elle oynaması kırmızı değilse. Burada bariz gol şansını engelllediği için kırmızı.
Fenerlilerin çok umrunda olduğunu sanmıyorum Tv'de de bahsetmediler stadyumda hiç :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Bilinçli bir şekilde dokunursa her yerde kırmızı verilir. Altay'da bilerek kaldırdı kollarını.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bilinçli bir şekilde dokunursa her yerde kırmızı verilir. Altay'da bilerek kaldırdı kollarını.
Stoperler, orta saha, forvet oyuncuları bilinçli şekilde oynayınca direkt kırmızı veriliyor mu? Daha geçen hafta Gs-Kayseri maçında Muğdat sarı kart gördü.