M TV Bazı Gerçekler Yanıltır | 7. Bölüm " Gerçekler Ortaya Çıkıyor"

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
@xemrexxx i ben buralarda göremiyordum nerden aklına esmiş belkide o eklettirmiştir senaryoya :A :A :A
Yok senaryo tam olduğu yerden devam ediyor tek senarist benim. Ama yeni bölümde @xemrexxx diziye katılabilir.😉
------

@xemrexxx i ben buralarda göremiyordum nerden aklına esmiş belkide o eklettirmiştir senaryoya :A :A :A
Yok senaryo tam olduğu yerden devam ediyor tek senarist benim. Ama yeni bölümde @xemrexxx diziye katılabilir.
O bücürden her halt beklenir. :A
@serhatt dizinin kadorsuna katılmak istermisin ? Çok güzel roller var. Çiğdemin büyük oğlu rolüne çok uygunsun.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Yok senaryo tam olduğu yerden devam ediyor tek senarist benim. Ama yeni bölümde @xemrexxx diziye katılabilir.😉
------

Yok senaryo tam olduğu yerden devam ediyor tek senarist benim. Ama yeni bölümde @xemrexxx diziye katılabilir.

@serhatt dizinin kadorsuna katılmak istermisin ? Çok güzel roller var. Çiğdemin büyük oğlu rolüne çok uygunsun.
Yok canım bu aralar pek mümkün değil, teşekkür ederim güzel teklifin için. :Z

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
FİNAL
BAZI GERÇEKLER YANILTIR
YARIN 16.00

8.BÖLÜM FRAGMANI

Feride : Çiğdem teyze yalan söylüyor. Yok öyle bir şey Selahattin , ben seni sadece arkadaş olarak seviyorum.

Selahattin : Peki neden yalan söylesin?

Feride : Sen sırf bir daha intihar etme diye bizim hayatımız karardı Selahattin. Lütfen git burdan. Git tedavi ol. Kurtul bu saplantılı platonik durumundan.

Selahattin : Nasıl bunlarla benim ne alakam var.

Feride : Her şeyi annen yaptırmış. Sırf benle Kerim ayrılalım diye. Malesef artık oyun buraya kadar. Konuştuklarımızın hepsini kaydettim. Şimdi de polisler gelir. Annenle vedalaş istersen.

Çiğdem : Ne ... bu nasıl olur? Sen evden çıkarken yanına telefon almamıştın ki?

Selahattin : Anne... Sen nasıl yaparsın ya.Nasıl?

Feride : Evet almamıştım. Ama buraya gelmeden önce bakkala uğrayıp Mehmet amcadan telefonunu ödünç almıştım. Ses kaydını açıp yanına gelmiştim. Yani neymiş. Elimde kanıtım varmış.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
FİNAL
BAZI GERÇEKLER YANILTIR
YARIN 16.00

8.BÖLÜM FRAGMANI

Feride : Çiğdem teyze yalan söylüyor. Yok öyle bir şey Selahattin , ben seni sadece arkadaş olarak seviyorum.

Feride : Sen sırf bir daha intihar etme diye bizim hayatımız karardı Selahattin. Lütfen git burdan. Git tedavi ol. Kurtul bu saplantılı platonik durumundan.

Feride : Her şeyi annen yaptırmış. Sırf benle Kerim ayrılalım diye. Malesef artık oyun buraya kadar. Konuştuklarımızın hepsini kaydettim. Şimdi de polisler gelir. Annenle vedalaş istersen.

Feride : Evet almamıştım. Ama buraya gelmeden önce bakkala uğrayıp Mehmet amcadan telefonunu ödünç almıştım. Ses kaydını açıp yanına gelmiştim. Yani neymiş. Elimde kanıtım varmış.
Bekliyoruz cnm :Z

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
FİNAL
BAZI GERÇEKLER YANILTIR
YARIN 16.00

8.BÖLÜM FRAGMANI

Feride : Evet almamıştım. Ama buraya gelmeden önce bakkala uğrayıp Mehmet amcadan telefonunu ödünç almıştım. Ses kaydını açıp yanına gelmiştim. Yani neymiş. Elimde kanıtım varmış

@Gerekli24 @The_Erinch @Çiğdem @slhttnmtl @Angelica @Dosi @BARON男爵 @xemrexxx @pompy @Doğan

• Beğendim
Reactions: Doğan and Dosi