M TV Bazı Gerçekler Yanıltır | 7. Bölüm " Gerçekler Ortaya Çıkıyor"

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Screenshot_20210809-210412_Canva(1)-1.jpg

BAZI GERÇEKLER YANILTIR
YENİ BÖLÜM

7. BÖLÜM
"GERÇEKLER ORTAYA ÇIKIYOR"
ÇİĞDEM

Polise haber vermeli miydim? Ne yapmalıydım. Bir an duraksadım. Sonra ne olacaksa olsun deyip parka doğru hızlıca yürümeye başladım. Parkta çeşmenin yanına geldim.Ama kimse yoktu.Yine benimle oynuyor muydu bu benimle? Sonra ellerinde poşetlerle Çiğdem teyze geldi.

Çiğdem : Günaydın Feride. Nasılsın kızım?

Feride : Günaydın Çiğdem teyze. Yardım edeyim mi poşetlerine?

Çiğdem : Yok kızım. Biraz yana kay ben de oturayım.

Yavaşça yana kaydım. Oturdu. Sonra bana dönerek ;

Çigdem : Çocuğun verdiği kağıdı almışsın buraya geldiğine göre.

Ne diyeceğimi bilemedim. Çiğdem teyze nerden biliyorduk ki. Acaba beni mi görmüştü.

Feride: Evet de sen nerden biliyorsun Çiğdem teyze? Yoksa sen... Yok ya sen...

Çiğdem : Evet Feride bendim. Her şeyi ben yaptırdım. O tutuklanan adamı da ben tutmuştum.

Feride : Nasıl ya... Sen nelere sebep olduğunun farkında mısın ya. Neden...

Çiğdem : Feride biraz sakin ol.Bende kimsenin ölmesini istemezdim hele de bir çocuğun. Sen hiç beni tanımıyor musun kızım?

Feride : Ne tanıması ya. Benim tanıdığım Çiğdem teyzem temiz kalpli , iyi bir insandı. Seni çok yanlış tanımışız. Ya biz senin kaç yıllık komşunuz.Benim çocukluğumu bilirsin.

Çiğdem : Benim bunları yapmamda bir sebebim vardı.

Feride : Ya sen katilsin. Keremin ailesini kaç kere öldürtmeye kalkıştın. O insanlar sana ne yaptı ya.

Çiğdem : Feride biraz düşün öldürtmek istersem öldürtürdüm. Ben hiçbir zaman katil olmak istemedim. Gözünü korkutmak istedim. Bahçenin bir bölümünü sadece yaktırdım öldürtmek isteseydim evin kapısının önünü de yaktırırdım. Çocuk bahçe kapısından çıkmış hızlıca sonra alevlerin arasında kalmış. Nolur bana inan.

Feride : Senin gerçek yüzünü herkes öğrenecek polislere anlatacağım.

Çiğdem : Feride buna kimse inanmaz. Elinde zaten bir kanıtın da yok. Tutuklanan adam benim adımı vermez.

Feride: Yeter... Sus.

Çigdem : Susmayacağım. Ben kötü biri olmak istemedim. Ama insan evladı için her şeyi yapar. Senin de bir gün evladın olursa anlarsın.

Feride : Bunun Selahattinle ne ilgisi var. Ne diyosun ya.

Çiğdem : Ya benim oğlum benim yanımda ölüyordu. Sana o kadar aşık ki. Hem de o kadar temiz seviyorki seni. Sana bir gün bile seni sevdiğini söylemedi çünkü tam sana açılacağı gün senin sevgilin olduğunu ögrendi.Sonra seni unutmaya çalıştı ama yapamadı. Tam senin Kerimlere gitmeden önceki gün intihar etti.

Feride : Ne... Nasıl intihar etti. Ben Selahattinin hiç beni sevdiğini fark etmemişim.

Çiğdem : Ben de sonra bu oyunlara giriştim. Sırf sen Kerimden ayrıl diye. Selahattin'in yaptıklarımdan haberi yok.Bak şimdi zaten Kerimle ayrıldın. Senden sadece bir şey istiyorum. Benim tüm varlığım her şeyim senin olsun yeter ki Selahattin ile evlen.

Feride : Bu olmaz.Sen ne söylediğinin farkında mısın ? Hele onca olandan sonra...

Annemler beni merak etmiş olsa gerek beni ta bu parka kadar aramışlar beni görünce hemen yanıma doğru koşarak geldiler. Yanlarında Selahattin ile Kerim de vardı.

Çiğdem : Kimseye bir şey söyleme. Bunlar aramızda kalsın.

Melek : Kızım burda ne işin var seni çok merak ettik.

Çiğdem : Feride kızımın bana söyleyecekleri varmış. Anlattı ben de dinledim.

Melek : Neymiş anlattıkları?

Çiğdem: Kızım sen mi söylemek istersin yoksa ben mi?

Ne yapmaya çalışıyordu yine.

Çiğdem : Tamam sen utanıyorsun ben söyleyeyim. Çiğdem bana Selahattini sevdiğini söyledi. Ben de ona Selahattinin ona karşı boş olmadığını söyledim sevindi.

Melek : Ne... Feride Selahattini mi seviyormuş. Bu yüzden mi Kerimle ayrılmışlar?

Çiğdem: Kız ahiretliğim. Çok yakında düğün var.

Kerim : Bunlar doğrumu Feride?

Feride : Şey...

7. BÖLÜM SONU
------

Yeni bölümü nasıl buldunuz?

@The_Erinch @Gerekli24 @Angelica @slhttnmtl
@Çiğdem ( Sen yapmışsın her şeyi)
@Emre Ozansoy @Dosi @Tolstoyevski @xemrexxx

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Her şey saplantılı aşk yüzündenmiş :A Ben net bir şekilde benim sanmıştım :A

• Güldürdün
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Yaa inanamıyorum ama böyle olmaz ki yaa :D
Abla görüyon mu yıllardır komşun olan Çiğdem yapmış her şeyi.
------

Her şey saplantılı aşk yüzündenmiş :A Ben net bir şekilde benim sanmıştım :A
Evet her şey @slhttnmtl in Ferideye saplantılı aşkı yüzünden olmuş.
------

Suçlu @Çiğdem miş :A inş. İdam edilir @serhatt :A
Yeni bölümde görüceğiz . Yok idam olmazda belki hapse atılır. 😁