Bayern München-Liverpool ŞL 2.Tur Maçı Yorum Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Allah kahretsin...

images
Tolstoyevski'nin son durumu :A @Sherlock @DarkLegenD

749af2349b9a4e4850dbb0a479d3be72.jpg

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Fakat... Fakat niye hiç yüzümüz gülmüyor be? Biz hiç mi mutlu olamayacağız... Vay be.. ? Neyse golü yedikten sonra Barça’yı açtım da açar açmaz Messi’nin baş döndüren dolgun asistiyle karşılaşıp kendime geldim biraz olsun.. :S

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fakat... Fakat niye hiç yüzümüz gülmüyor be? Biz hiç mi mutlu olamayacağız... Vay be.. ? Neyse golü yedikten sonra Barça’yı açtım da açar açmaz Messi’nin baş döndüren dolgun asistiyle karşılaşıp kendime geldim biraz olsun.. :S

Messi şov yapmış bugün ya, Ronaldo’da en iyi falan diyenler vardı... Neyse. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ne oldu bu maç yok mu sizin televizyonlarınızda :A
Pardon maça daldım bildirime anca döndum. Bir kanal aynı anda 2 maç yayınlayamadığı için daha önemli bulduğu takımın maçını yayınlıyor yani Messi'ninki, yani bu sizin izlediğiniz daha önemsiz :A Ama devre arası ilk yaridaki önemli kısımları yayınladılar :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Çağdaş İngiliz futbolunun, 16. Yüzyıl kalotik kilisesi Alman futboluna üstün çıktığı maç olmuştur. Almanların devri bitmiştir. Lewandowski, James Rodriguez gibi futbolcuların yeri 3. ligdir.

Yaşasın yenilikçi İngiliz futbolu!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Pardon maça daldım bildirime anca döndum. Bir kanal aynı anda 2 maç yayınlayamadığı için daha önemli bulduğu takımın maçını yayınlıyor yani Messi'ninki, yani bu sizin izlediğiniz daha önemsiz :A Ama devre arası ilk yaridaki önemli kısımları yayınladılar :A
Bir takımda Messi olunca o maç daha önemli olmuyor. Bu maç turnuvanın favorilerinden iki takımın maçı diğeri tek taraflı bir maç :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and DarkLegenD

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Messi şov yapmış bugün ya, Ronaldo’da en iyi falan diyenler vardı... Neyse. :A

Yaşayan en büyük futbolcu, onun için sıradan böyle şeyler. Görmemiş değil adam sonuçta :A

Münih şu evlatcılık olayından vazgeçip adam akıllı bir hoca getirmeli başa önümüzdeki sezon, bugün rezil oynadık olacak iş değildi Hitler’in kemikleri sızladı :A Neyse artık tek favorimiz Barça kaldı, çeyrek finalde Liverpool ile eşleşirlerse Münih’in intikamı alınmış olur en azından. Ama Juve ile eşleşilsin ki Ronaldo dünya kaç bucakmış görmüş olsun. Aslında iyi golcü ama Messi bambaşka bir seviyede, hem akıl dolu goller atıyor hem de goller attırıyor adam. Ronaldo’da ne akıl dolu ara paslar ne de çalım üstüne çalımlarla müthiş goller görmek pek rastlanan bir şey değil, anca artistlik goller..

Olay da bu zaten, Ronaldo futbol artisti iken Messi futbol sanatçısıdır.

@MEnes @Danger UA!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yaşayan en büyük futbolcu, onun için sıradan böyle şeyler. Görmemiş değil adam sonuçta :A

Münih şu evlatcılık olayından vazgeçip adam akıllı bir hoca getirmeli başa önümüzdeki sezon, bugün rezil oynadık olacak iş değildi Hitler’in kemikleri sızladı :A Neyse artık tek favorimiz Barça kaldı, çeyrek finalde Liverpool ile eşleşirlerse Münih’in intikamı alınmış olur en azından. Ama Juve ile eşleşilsin ki Ronaldo dünya kaç bucakmış görmüş olsun. Aslında iyi golcü ama Messi bambaşka bir seviyede, hem akıl dolu goller atıyor hem de goller attırıyor adam. Ronaldo’da ne akıl dolu ara paslar ne de çalım üstüne çalımlarla müthiş goller görmek pek rastlanan bir şey değil, anca artistlik goller..

@MEnes @Danger UA!
Sen dua et de Barca Liverpool ile eşleşmesin, Bayern'in intikamını alalım derken madara olursunuz Liverpool'a :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

@MEnes @Danger UA!
Daha bugün konuştuğum şeyleri tekrardan canlı gözlerle izlemek bu olsa gerek. Hani bu adamın öyle bir karakteri var ki başkası olsa bu yönetime ve hocalara ve bu çöp takıma isyan edip bırakıp giderdi çoktan. Ama adam her sene, her sene takımı sırtına alıp taşıyor ve çöp hocaları kurtarıyor. 36 maç 36 gol 18 asist ne demek be kardeşim. Valverde reziline rağmen bu adam bu takımı inatla ayakta tutuyor. En çöp İspanya ligi maçında bile her şeyi yapıyor bu takım için. Çünkü adamın tek derdi futbol oynamak ve her kupayı bu takım için kazanmak. Daha önce de söylemiştim MESSİ sistemin ta kendisidir. Barcelona'dan başka bir takımda da olsa emin olun ki o takımı olduğu konumdan ve kaliteden yüzde 70 yukarı taşıyacak bir adamdır. Onu izleyebildiğim için kendimi inanılmaz şanslı hissediyorum...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir takımda Messi olunca o maç daha önemli olmuyor. Bu maç turnuvanın favorilerinden iki takımın maçı diğeri tek taraflı bir maç :A
Bizde o uygulama uygulanıyor oyüzden üzgünüm, yine aynı fikirdeyim. Ben Messi daha önemli demeye getirmedim. Messi'nin takımının maçı daha önemli bulundu diye yayınlandı dedim :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Gerçekten bu sene bir başka oynuyor, o kupayı artık istiyor bu çok bariz... Adamın 36 gol 18 asist dışında 11 topu da direkten dönmüş. Ha tabi bir de Barca çöplerinin yediği Messi asitlerini sayamayız bile, o kadar çoktur. Sırf bire bir hatırladığım Suarez'in 15 20 arası vardır. :A KRAL bu modu açtıysa mutlu günler yakındır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Gerçekten bu sene bir başka oynuyor, o kupayı artık istiyor bu çok bariz... Adamın 36 gol 18 asist dışında 11 topu da direkten dönmüş. Ha tabi bir de Barca çöplerinin yediği Messi asitlerini sayamayız bile, o kadar çoktur. Sırf bire bir hatırladığım Suarez'in 15 20 arası vardır. :A KRAL bu modu açtıysa mutlu günler yakındır...

Bu sene ligde de çok rahat oldukları için tamamen Şampiyonlar Ligi’ne odaklanmış bence, bu yüzden bu sene kazanma şansları çok yüksek bence. Ayrıca güçlü birçok takım elendi diyebiliriz, City ve Liverpool dışındaki tüm takımları eleyebilir bence Barça şu an. :A

• Beğendim
Reactions: MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yine yamulacaksınız, yapmayın, etmeyin. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560

@MEnes @Danger UA!
CL=Cristiano League. Bunu hala öğrenemediniz mi? :D Büyük topçu Messi savunmasının tamamı STSL oyuncularından oluşan Lyon'u 0-0'ın rövanşında dağıttı, helal. :D

Şaka bir yana ikisi de çok büyük topçu bence. Pele, Maradona gibi isimlerden öndeler. Bütün kariyerleri boyunca zirvedeydiler, hala da devam ediyorlar. Bununla birlikte Ronaldo'nun daha winner karakterli olduğunu düşünüyorum.