Gerçekten sen de yorum yapmıyordun, orası ilginç. :A

Aslında senin yürütmen gerekiyor, öneren sensin çünkü. :A
Birlikte dizi izleme fikri de ilk senden çıktı ama, sen izlemesen de bizim için organizasyonu yürütmeye devam et o zaman nasıl fikir :A

Birlikte dizi izleme fikri de ilk senden çıktı ama, sen izlemesen de bizim için organizasyonu yürütmeye devam et o zaman nasıl fikir :A
Sen önerdin ama, öneri daha önemli. Sonuç olarak kendi istediğim çıksa diyecek bir şeyim olmazdı. :A Bu sezon için tamam da, diğer sezonlarda sen devral. Puanlamalarda etiket yapın da, öyle geçireyim. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE
Sezona da puanım 6 olsun. Gerçi verdiğim 8 puanın ortalaması 7 oluyor ama ben 6 diyeyim. Çünkü her geçen bölüm daha da düşüyor puanım. :D

Tabii size bıraktığımı söylemiştim ama sonrasında beş bölüm ardı ardına izledim. Sonraki beş bölümde çığ gibi açıldı dizi çok sevdim. Hepsini tek tek yorumlamak yerine, hepsini bir yorumlayacağım.

1x9 (Tigh Me Up, Tigh Me Down)

1x10 (The Hand of God)

1x11 (Colonial Day)

1x12 (Kobol's Last Gleaming: Part 1)

1x13 (Kobol's Last Gleaming: Part 2)

İşte yorumum:

Hemen inandınız değil mi? İzlemedim tabii ki. En azından geriye kalan bölüm isimlerini görmüş oldunuz. Töre dizisi müziklerine benzeyen müziği, ağzının içine kadar kamera sokan ve sürekli titreyen kamerayı görmekten içim sıkılmıştı, atmosfer boğmuştu. Tabii ki devam etmem, sadece bir şakaydı.

Tabii size bıraktığımı söylemiştim ama sonrasında beş bölüm ardı ardına izledim. Sonraki beş bölümde çığ gibi açıldı dizi çok sevdim. Hepsini tek tek yorumlamak yerine, hepsini bir yorumlayacağım.

1x10 (The Hand of God)

1x11 (Colonial Day)

İşte yorumum:

Hemen inandınız değil mi? İzlemedim tabii ki. En azından geriye kalan bölüm isimlerini görmüş oldunuz. Töre dizisi müziklerine benzeyen müziği, ağzının içine kadar kamera sokan ve sürekli titreyen kamerayı görmekten içim sıkılmıştı, atmosfer boğmuştu. Tabii ki devam etmem, sadece bir şakaydı.
İzlemediğine emindim bunun çıkacağını biliyordum... :A En azından bölüm isimlerini yazmaya üşenmemişsin bu da bir şey... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

1x10 (The Hand of God)

1x11 (Colonial Day)

İşte yorumum:

Ya bu kadar uzun nasıl yazabiliyorsun 😱
İyi ki diziyi izlemiyorum. Bu yorum gözümü korkuturdu :A

• Güldürdün
Reactions: Araf
Spoilera tıkladım da tıklarken biliyordum... :A

Bölüm isimlerine bakıyorum da yorumlarken çok da önemli olmuyor doğrusu. :A
Kendi yazdığını spoiler olarak yazsaydın demiştim. :A
Ya bu kadar uzun nasıl yazabiliyorsun 😱
İyi ki diziyi izlemiyorum. Bu yorum gözümü korkuturdu :A
Ben de şaşırdım kendime, nasıl bu kadar uzun yazabildim diye. :D

Sen izlerdin belki, uzaylı şeyleri seviyorsan eğer. :A

• Güldürdün