Baraj - Yeni Sezon Tanıtım Fragmanları | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Orijinalinde yalnız onla oluyor galiba.

Filmde hatırladığım kadarıyla Nazım'la (yaşlı olanla) oluyor, düğün günü Tarık (genç olan) Nazım'ı vuruyor. Sonra Nehir, Tarık'ı bulup onu vuruyor.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İlk fragman güzeldi, sırlar açıklanıyor dan dan dan falan güzeldi yani. :A Anladığım kadarıyla dizi tek sezon planlanmış, çünkü “bu sezon tüm sırlar açığa çıkıyor” denmiş. Sumru ablayı görmek isterdim. Yolu açık olsun.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk fragman güzeldi, sırlar açıklanıyor dan dan dan falan güzeldi yani. :A Anladığım kadarıyla dizi tek sezon planlanmış, çünkü “bu sezon tüm sırlar açığa çıkıyor” denmiş. Sumru ablayı görmek isterdim. Yolu açık olsun.

Bende öyle düşünüyorum, Öğretmen gibi tek sezonluk bir iş büyük ihtimalle.

Dizinin ilk tanıtımlarında da yoktu Sumru pek. Ama bundan sonra ki tanıtımlarda olmalı, dizide onun da önemli payı var.

• Beğendim
Reactions: alperuz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Bende sadece senle düşünce alışverişi yapayım istedim hep aynı düşüncede olmak zorunda değiliz böyle tersleyeceğini bilseydim alıntılamazdım..
Valla her şeyi başlatan sensin ben durduk yere çıkışmam kimseye. Fikrimi mantıksız buluyorsan diss atar geçersin olur biter. Mesajlarımı sana beğendirmek zorunda değilim.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,163
Puanı
1,060
Valla her şeyi başlatan sensin ben durduk yere çıkışmam kimseye. Fikrimi mantıksız buluyorsan diss atar geçersin olur biter. Mesajlarımı sana beğendirmek zorunda değilim.

Ben birşey başlatmadım aynı düşüncede değiliz o kadar bu kadar sinirlenmene gerek varmı acaba?ayrıca ben bana beğendirmek zorundasın dedim mi?