Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın Birlikte Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Elbette kimsenin ilişkisini söyleme zorunluluğu yok Melekcim ama Arkadaşız,Kardeşiz,Kankayız deyip kızı yutarcasına görüntüleri çıkması ...........Herneyse bu konu hakkında daha fazla yoruma girmek istemiyorum.
Allah mesut etsin.

Abi saklamak istemiş işte kardeşim demesi yanlış inan bende kızdım buna ama barış göz önünde yaşamasını sevmiyor yeni değil yani onu diyorum bende:D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
1. Bunu malzemeye çeviren diğer Survivor yarışmacıları seviyesizliğin alasını yapmışlar bence. Nisa Evrim ile ilgili tek kelime konuşmayarak bence asil davranıyor ama Evrim sürekli malzeme arıyor gündem olmak için. Yasin de aynı şekilde.

2. Barış'ın yaptığı da ayıp. Madem açıklama yapmak istemiyordun sessiz kalabilirdin. Kız kardeşim diyip de sonra bu şekilde görülmek de diğer rezillik.

Ama en büyük rezillik bence bundan prim yapan diğer Survivor yarışmacılar. Susmak en büyük asilliktir. :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Abi saklamak istemiş işte kardeşim demesi yanlış inan bende kızdım buna ama barış göz önünde yaşamasını sevmiyor yeni değil yani onu diyorum bende:D
Hiç sevmiyor cidden sklgjklsjkgkljskl
Arkadaşlarının içinde kıza bademcik ameliyatı yapmış canlı yayın falan mı açsaydı dkljgsklkgjlslk

• Güldürdün
Reactions: Dosi and The_Erinch

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
peki yorumumun içinde ne dedim ben :D dedim ki kardeşim demese olurmuş dedim dimi :D ve ayrıca azarlamadm düşüncemi yazdım gülücük emojisi atarak dimi :D
En son yorumda dedin. İlk başlarda bir kaç mesajda deyinmedin.
Barış ne dese haklı deyip konudan uzaklaşıyorum.
Tahmin sadece ama bu çocuğun bir duruşu yoktur %95.
Dün kız kardeşine benziyor bugün sevgilisi. Dün fanatik Gsliydi bugün fanatik Bjklı :A
Tarafsız göz ile noktayı koymuşsunuz Aykut Bey.
Sizi alkışlıyorum 👏

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Tahmin sadece ama bu çocuğun bir duruşu yoktur %95.
Dün kız kardeşine benziyor bugün sevgilisi. Dün fanatik Gsliydi bugün fanatik Bjklı :A
Tahmin senin ama bence adamı sonuç olarak görmedin realde o yüzden biraz yanlış düşünüyor olabilirsin yaptıkları doğru değil olabilir ama bulundurduğun imalar yanlış benceee he Barış tutmuyorum bu arada xşdnsldbkchc

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Hiç sevmiyor cidden sklgjklsjkgkljskl
Arkadaşlarının içinde kıza bademcik ameliyatı yapmış canlı yayın falan mı açsaydı dkljgsklkgjlslk

sevmese söylemezmiydi göz önünde yaşamayı sevseydi eğer kardeşim yerine elinden tutar benim sevgilim derdi dimi :A ayrıca göz önünde yapmıyor arkadaşlarnın yanındalar burda arkadaşa hiçbişi denmiyor yayınlaması doğrumu sence

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yok videoları kasıtlı değil... dost kazığı. Ben sadece aylarca; kanka ayağına yatmalarına değinmek istedim.
Bir laf vardır bilirsin Kanka ayağı...... diye başlar. Ondan işte.
Çok az kişi değinmiş senin gibi dost kazığına aslında en suçlu o.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
sevmese söylemezmiydi göz önünde yaşamayı sevseydi eğer kardeşim yerine elinden tutar benim sevgilim derdi dimi :A ayrıca göz önünde yapmıyor arkadaşlarnın yanındalar burda arkadaşa hiçbişi denmiyor yayınlaması doğrumu sence
Yaaaav bananeeee arkadaşlarından konu Barış tanıyorum sanki :A
Arkadaşlarının önünde yapınca göz önünde olmuyor mu sklgjklsjkgjlk Edepsizlik işte edepsiiiiiiiiizliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik. 2-3 tane erkeğin yanında düzgün bir erkek sevgilisini öyle öpmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez.

• Harika
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Yaaaav bananeeee arkadaşlarından konu Barış tanıyorum sanki :A
Arkadaşlarının önünde yapınca göz önünde olmuyor mu sklgjklsjkgjlk Edepsizlik işte edepsiiiiiiiiizliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik. 2-3 tane erkeğin yanında düzgün bir erkek sevgilisini öyle öpmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez.

arkadaşlarının yanında yapar bunu yayınlayan insana niye tepkin yok

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
arkadaşlarının yanında yapar bunu yayınlayan insana niye tepkin yok
skljglsklgjkljlsjlkgjkljkls
Ne yapayım arkadaşlarını bulup ulan siz nasıl Barış abime böyle bir kazık atarsınız diye topuklarına mı sıkayım?

Arkadaşlarının yanında falan da yapamaaaz. Öpmek başka bunun yaptığı başka açık açık konuşturma şimdi beni. Arkadaşları boşuna ohaaaa yuuuuuh demiyor orda :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Öpmemiş orda siz bilmiyorsunuz. Boğazında bir şey kalmış Nisa'nın vakumlama yöntemiyle onu almış Barış. Arkadaşları da ohaaa çüşşşş Barış kızın hayatını nasıl kurtardın diye çıldırmışlar sevinçten.