Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın Birlikte Görüntüleri Ortaya Çıktı!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
images

Survivor 2020’nin finalisti Barış Murat Yağcı ve yine aynı sezonda yarışan Nisa Bölükbaşı’nın öpüşme görüntüleri sosyal medyaya damga vurdu.

Daha önce de Bölükbaşı’nın Yağcı’yı yanağından öptüğü görüntüleri ortaya çıkan ikili aşk iddialarını yalanlamıştı. Barış Murat Yağcı, yazılanlara “Bu tarz haberlerin artık bir son bulması lazım. Nisa'nın yaşı daha çok küçük ve ailesi de yıpranıyor.” şeklinde cevap vermişti. İkilinin bu sefer ne diyeceği merakla bekleniyor.

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Boşuna izlemediğim halde ikisinden de kötü enerji almamışım :A

Yanlış anlaşılmayım insanlar tabii ki öpüşebilir fakat videodan anladığım kadarıyla öyle oha oha ne oluyo lan diye öpüşmeleri abes. Aynı zamanda 7 ay boyunca abi-kardeş olup bu duruma gelmeden daha da abes :A

Son düzenleme:

armandos

Üye
Reaksiyon puanı
22
Puanı
39
bence haber bile yapılmaması lazım ama işte. gündem. yanlış hatırlamıyorsam kardeşim falan filan demişlerdi.

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,667
Puanı
560
bunlar bugün atılmış ve bunun altında gördüm mevzuyu. Etraftakiler bile ne oluyor demişler :A

O değilde, bu normal olabilir. O duruma şaşırmıyorum fakat şu Barış'ın fanları kör kütük savunup bir şey yok diye etrafa saldırıyorlardı. Dahada savunacaklarmı acaba birşey yok deyip :A

eee ne demiş zamanında Sertap bacımız "Ateşle barut ah, Yan yana durmaz. " :J

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
bunlar bugün atılmış ve bunun altında gördüm mevzuyu. Etraftakiler bile ne oluyor demişler :A

O değilde, bu normal olabilir. O duruma şaşırmıyorum fakat şu Barış'ın fanları kör kütük savunup bir şey yok diye etrafa saldırıyorlardı. Dahada savunacaklarmı acaba birşey yok deyip :A

Boşuna izlemediğim halde ikisinden de kötü enerji almamışım :A

Yanlış anlaşılmayım insanlar tabii ki öpüşebilir fakat videodan anladığım kadarıyla öyle oha oha ne oluyo lan diye öpüşmeleri abes. Aynı zamanda 7 ay boyunca abi-kardeş olup bu duruma gelmeden daha da abes :A

Ya kim bunlar da haber yapılacak kadar ciddiye alınıyor?

bence haber bile yapılmaması lazım ama işte. gündem. yanlış hatırlamıyorsam kardeşim falan filan demişlerdi.

eee ne demiş zamanında Sertap bacımız "Ateşle barut ah, Yan yana durmaz. " :J

Mutluluklar dilerim. :bhr: :bhr:
Barış Murat Yağcı açıklama yapmış:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Survivor bitince gündemde kalmak kolay olmuyor tabi :A Aramızda bir şey yok kız kardeşim demiş bir yerde yazıyordu gerçek mi bilmiyorum ama ondan sonra bu görüntüler hoş olmamış

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Survivor bitince gündemde kalmak kolay olmuyor tabi :A Aramızda bir şey yok kız kardeşim demiş bir yerde yazıyordu gerçek mi bilmiyorum ama ondan sonra bu görüntüler hoş olmamış
Onu defalarca söyledi. Görüntüleride, yorumlarında gördük hep. Ya bari kardeşim vs demeseydin :A yoksa kimse yadırgamaz ve gayet normal bir şey aralarında birşey olması ama ikide bir ele veya samimi görüntüler yayınlandığında sonrasında abi kardeşiz diye yalanlayıp ardından bu görüntü olunca ister istemez linç yerler.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Onu defalarca söyledi. Görüntüleride, yorumlarında gördük hep. Ya bari kardeşim vs demeseydin :A yoksa kimse yadırgamaz ve gayet normal bir şey aralarında birşey olması ama ikide bir ele veya samimi görüntüler yayınlandığında sonrasında abi kardeşiz diye yalanlayıp ardından bu görüntü olunca ister istemez linç yerler.

birşey demiyim dedim ama demeden geçemicem saklamak istemişler bu yüzden de böyle demişler ne var bunda neden saygı duymuyorsunuz :D

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: dreamy and Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Survivor'u sevmeme sebebin saçma yarışmacı fanları ve yarışmacıların gereksiz yere birden bir çok oyuncudan bile daha ünlü olmaları bunların üstüne saçma sapan yorumları ile her yeri sarıyorlar ama aynı zamanda böyle linç yeme gibi sorunlar da yaşayabiliyorlar. Ama bunlar da kendi sorunları

• Beğendim