Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın Birlikte Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
birşey demiyim dedim ama demeden geçemicem saklamak istemişler bu yüzden de böyle demişler ne var bunda neden saygı duymuyorsunuz :D
Abla bu saklayanlar yüzünden biri gerçekte bir şey yok diyince inanmıyor millet ayrıca yaptığı açıklamalarda abartılı açıklamalar kız kardeşim gibi veya bu zarar veriyor bu iddialar yüzünden kızın ailesi zarar görüyor falan kaçamak cevap verse anlayacağım daha bir şey net değildir eninde sonunda ortaya çıkacak çünkü öyle bir yarışmadan çıkmışsın ki ünlü olmuşsun birden bir şekilde çıkacak şimdi olmasa başka zaman böyle olunca daha kötü oluyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
birşey demiyim dedim ama demeden geçemicem saklamak istemişler bu yüzden de böyle demişler ne var bunda neden saygı duymuyorsunuz :D
Bende nerde kaldın diyordum. İyide öncesinde de birşey var dediğimizde hayır aralarında bir şey yok, kardeşim gibi görüyorum diyor demiştiniz.
İlişkisine birşey dediğimiz yok. Var olan bir ilişkide o benim kardeşim, o benim abim denilirse bu görüntülerde linç yemeyi kabul edecekler.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060
Bende nerde kaldın diyordum. İyide öncesinde de birşey var dediğimizde hayır aralarında bir şey yok, kardeşim gibi görüyorum diyor demiştiniz.
İlişkisine birşey dediğimiz yok. Var olan bir ilişkide o benim kardeşim, o benim abim denilirse bu görüntülerde linç yemeyi kabul edecekler.

evet dedik öyle demişti çünkü şimdide diyorum ki saklamak adına demiş bunada saygı duymak düşer diyorum :D sen ünlüsün diyelim ilişkini göz önünde yaşamak istemezsen böyle yapmazsmısın barışın bu ilk değil ki önceki sevgililerini sakladı hep işte saklama adına demiş demese iyi olurdu ama demiş bunda da bir sakınca görmüyorum ben

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
evet dedik öyle demişti çünkü şimdide diyorum ki saklamak adına demiş bunada saygı duymak düşer diyorum :D sen ünlüsün diyelim ilişkini göz önünde yaşamak istemezsen böyle yapmazsmısın barışın bu ilk değil ki önceki sevgililerini sakladı hep işte saklama adına demiş demese iyi olurdu ama demiş bunda da bir sakınca görmüyorum ben
Biz buna her ne derse desin kör kütük inanıp fanatiklik yapıp savunma modu diyoruz. Survivor'dan beri yaptığınız ve inkar ettiğiniz durumu çok iyi özetledin. Bu lafın üstüne daha fazla yorum yapmayacağım.

Soruna gelince, ünlüysem ve gizlemek istersem en fazla arkadaşız derim, abim gibi görüyorum veya kardeş gibiyiz demem.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060
Biz buna her ne derse desin kör kütük inanıp fanatiklik yapıp savunma modu diyoruz. Survivor'dan beri yaptığınız ve inkar ettiğiniz durumu çok iyi özetledin. Bu lafın üstüne daha fazla yorum yapmayacağım.

Soruna gelince, ünlüysem ve gizlemek istersem en fazla arkadaşız derim, abim gibi görüyorum veya kardeş gibiyiz demem.

Ben inkar etmedim bilmediğim şeyi nasıl inkar edeyim barışın dediğini dedik hep savunmuyorum düşüncemi söyledim bak ne diyorum kardeşim demese iyi olurdu diyorum değilmi benim düşüncem olamaz zaten demi zeynep ben hep savunurum doğru diyorsun ya...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Öncelikle ülkede okadar dert,tasa varken bunun konuşulması bile ironi...
Bakın forumda bile herkes bir yorum katmış...okadar pas geçilen konu varken...

İşte böylece gündemde kalıp,işlerine bakabiliyorlar...

Normal insanlar gibi falan yazmış Barış;
Normal insan olarak Biz Sevgiliyiz demek zormuydu? Ama o zaman hemen gündemden düşecekti.

Bu arada görüntülerle ilgili askerden yeni gelmiş gibi... :A :A :A :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sercan’a “Nisa konusunda ben seni satmadım” diyen, Nisa benim kız kardeşim diyen adama bak. :F Videoyu Twitter’da görünce şok oldum. :A Öpüşmeleri ya da sevgili olmalarına şaşırmadım, her defasında çıkıp “kardeşiz, arkadaşız, menajerimiz aynı diye bir aradayız” gibi cümlelerle fanları kandırmaları saçma. Zaten dün Barış’la ilgili ortaya çıkan gerçekle de ne kadar içten pazarlıklı biri olduğu ortaya çıktı. :F

Tek üzüldüğüm Nisa’nın bu adam ve rezil çevresiyle çok takılmasıydı ama Allah’tan artık umrumda bile değil Nisa da Survivor yarışmacıları da. :A

Bunda da sonuna kadar savun Barış’ı lütfen. :F :F

İlişkiyi saklamak da sorun yok ama “benim kız kardeşim o, biz kardeşiz” diye sürekli zırvalamaları saçma.

Şuan sizin BMYFC kandırıldık diye ağlıyor. :F

• Harika
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Rezaaaaaaaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet. Allah kimseyi kardeşim gibi görüyorum hatta seni kız kardeşime benzetiyorum diyip de bu şekilde cıvık cıvık bir ilişkiye maruz bırakmasın.
Yine açıklama yapayım öpüşmek gayet doğal. Doğal olmayan 2 durumun tekini yukarda yazdım. Teki de insan sevdiği kişiyi 2-3 tane erkek arkadaşının önünde böyle öpemeeeez bunun adı saygısızlıktır. İkisi öpüşüyor arkadan ohaaaaaaaaa yuuuuuuh sesleri geliyoe 2-3 kişiden. Edep yahu edep özel bir şekilde ne yapıyorsanız bu resmen artık başka bir seviyeeeeeeeeeesssssssss

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Ben inkar etmedim bilmediğim şeyi nasıl inkar edeyim barışın dediğini dedik hep savunmuyorum düşüncemi söyledim bak ne diyorum kardeşim demese iyi olurdu diyorum değilmi benim düşüncem olamaz zaten demi zeynep ben hep savunurum doğru diyorsun ya...
Yukarda savunma moduna geçeceğine ilk mesajda saygı duy diye azarlayacağına kardeşim demeseydi iyi olurdu desen mevzu uzamaz. Şimdi bu son mesajda yazdın. Ben Barış'ı hiç bir zaman eleştirdiğini görmedim. Herzaman eleştirenleri alıntılayıp savunup durdun.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

İşte böylece gündemde kalıp,işlerine bakabilirle...

Normal insan olarak Biz Sevgiliyiz demek zormuydu? Ama o zaman hemen gündemden düşecekti.

Kesinlikle yorumuna katılıyorum survivor izlemeyen ben bile yorum yaptım ama komik durum olduğu için yorum yaptım. Amaçları gündemde kalmak ama bunu bence kasıtlı yapmadılar.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Kesinlikle yorumuna katılıyorum survivor izlemeyen ben bile yorum yaptım ama komik durum olduğu için yorum yaptım. Amaçları gündemde kalmak ama bunu bence kasıtlı yapmadılar.
Yok videoları kasıtlı değil... dost kazığı. Ben sadece aylarca; kanka ayağına yatmalarına değinmek istedim.
Bir laf vardır bilirsin Kanka ayağı...... diye başlar. Ondan işte.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

+999999999999999999999

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060
Yukarda savunma moduna geçeceğine ilk mesajda saygı duy diye azarlayacağına kardeşim demeseydi iyi olurdu desen mevzu uzamaz. Şimdi bu son mesajda yazdın. Ben Barış'ı hiç bir zaman eleştirdiğini görmedim. Herzaman eleştirenleri alıntılayıp savunup durdun.

peki yorumumun içinde ne dedim ben :D dedim ki kardeşim demese olurmuş dedim dimi :D ve ayrıca azarlamadm düşüncemi yazdım gülücük emojisi atarak dimi :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060

söylemek zorundamıydı abi saklamış ne yapalım :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bakın beyler kendimi övmeyi hiç sevmem ama insan sarrafıyımdıııııır. İnsanın 2-3 hareketini göreyim gereken analizi yaparımssssss.

Bu Barış Murat Yağcı denen arkadaş çok içten pazarlıklı, güvenilmeyecek bir tip. Bir aralar Tuğçe Kazaz vardı din değitirip dururdu bu da çıkarı nerdeyse oraya gidecek bir tip bu çocuğun herhangi bir fikri olmaz. O sinsi bakışlar, değişik yüz ifadeleri çevremde asla bulundurmam böyle tipleri.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
söylemek zorundamıydı abi saklamış ne yapalım :A
Elbette kimsenin ilişkisini söyleme zorunluluğu yok Melekcim ama Arkadaşız,Kardeşiz,Kankayız deyip kızı yutarcasına görüntüleri çıkması ...........Herneyse bu konu hakkında daha fazla yoruma girmek istemiyorum.
Allah mesut etsin.

• Beğendim
Reactions: Angelica

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Bakın beyler kendimi övmeyi hiç sevmem ama insan sarrafıyımdıııııır. İnsanın 2-3 hareketini göreyim gereken analizi yaparımssssss.

Bu Barış Murat Yağcı denen arkadaş çok içten pazarlıklı, güvenilmeyecek bir tip. Bir aralar Tuğçe Kazaz vardı din değitirip dururdu bu da çıkarı nerdeyse oraya gidecek bir tip bu çocuğun herhangi bir fikri olmaz. O sinsi bakışlar, değişik yüz ifadeleri çevremde asla bulundurmam böyle tipleri.
Adam öyle değilde olabilir Tv'de farklı ekranda farklı olabilir bilemezsin bencd

• Beğendim
Reactions: Angelica