Başakşehir-Rizespor Maçı Yorumları 21.04.19

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Artık her maçı kanser olarak izleyeceğiz ama böylesi daha iyi, dünkü gibi ipler bizim elimizde olmadığında hem taraftar uyuyor hem de takım dağılıyordu ama şimdi it gibi saldıracaklar ve biz de stresten kanser olacağız :A

Bu filmi geçen sene de izlemiştik, yine BJK ve Başak maçları vardı fakat son 6 haftada fire vermedik, tek puan kaybına şampiyonluk gidiyordu fakat o konsantrasyon bitirdi o işi... Bu seneki fikstür daha zor yine de, üç deplasman ve iki ev sahibi maçı hepsi çok zor ama imkansız değil.

c4a72a7fd444.jpeg
29.04.18 tekrarlanır umarım. Resmen kırılma maçı.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
başakşehir'in önümüzdeki sezon ki teknik direktörünü açıklıyorum john benjamin toshack'ın oğlu cameron toshack avcı'yı bırakıp toshack'ı tutacaklar??

• Güldürdün
Reactions: Polat Şaşmaz

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sezon bitmemişken önce normâle bakılırken, sezon bittiğinde niye önce ikiliye bakılıyor?
E güncel o anki durum sadece. Birbiriyle maç yapmayan takımlar olabilir. Sezon sonunda oluşacak tabloda bütün maçlar bitmiş oluyor zaten, istediğin kuralı uygulayarak sıralamayı belirleyebilirsin artık. Türkiye'de de önce ikili averaja bakılır kuralı var :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
E güncel o anki durum sadece. Birbiriyle maç yapmayan takımlar olabilir. Sezon sonunda oluşacak tabloda bütün maçlar bitmiş oluyor zaten, istediğin kuralı uygulayarak sıralamayı belirleyebilirsin artık. Türkiye'de de önce ikili averaja bakılır kuralı var :D
O zaman normâl averajın bir önemi yok? Anlamadım olayı, üzgünüm.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
3 puan fark ile 2 puan fark arasında ciddi bir avantaj farkı var mı? Heyecandan hesaplayamıyorum biri söylesin. :D

3 puan farkı kapatırsak ve Başakşehir’le puanlarımız eşit bir şekilde lig biterse ikili averaja bakılıyor diye biliyorum. Onlarla oynadığımız ilk lig maçı 1-1 bitmişti. Yani hangi skorla kazanırsak kazanalım, 5’de 5 yaptığımız an şampiyonuz.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
O zaman normâl averajın bir önemi yok? Anlamadım olayı, üzgünüm.

Sezon içerisinde iki takımın puanları eşit ise genel averajı önde olan üste çıkıyor. Ancak sezon sonu geldiği zaman, puanı eşit iki takımdan ikili averajda önde olan üste çıkıyor. Mantığı yanlış gelebilir ama sistem bu.

Edit: Ben böyle biliyorum, yanlış biliyor olabilirim.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
3 puan farkı kapatırsak ve Başakşehir’le puanlarımız eşit bir şekilde lig biterse ikili averaja bakılıyor diye biliyorum. Onlarla oynadığımız ilk lig maçı 1-1 bitmişti. Yani hangi skorla kazanırsak kazanalım, 5’de 5 yaptığımız an şampiyonuz.
Tamam onu biliyorum da eğer fark 2'ye inseydi de değişen bir şey olmayacaktı değil mi?

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bak ben dedim sana, sen Andy Dufresne'e kulak ver boşver Red'i :A

Şampiyon olduğumuzda şu bira sahnesindeki gibi o günün tüm yorgunluğunun ardından buz gibi biraları yudumlarkenki mutlulukları gibi rahatlayıp mutlu olacağız. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Tolstoyevski bildiğim kadarıyla Gs lı değil mi?Profil resminde neden Fb resmî duruyor? (b)