Başakşehir-Rizespor Maçı Yorumları 21.04.19

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Son anda kurtardılar 1 puanı ama biz kalan 5 maçımızı aldık mı şampiyonuz zaten. Yeter ki kazanalım şu kalan 5 maçı ve hiç hesap kitap yapmadan bitirelim işi.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Mucize gerçek oldu. Ayaklarımı adak olarak adamamın şerefine yarın 30 bin adım yürüyeceğim, ki rekorum 17-20 bin civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.. Bekle beni Beşiktaş bekle beni Karaköy bekle beni İstiklal bekle beni Eminönü..

b21db56f0964.jpeg

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
3 puan fark ile 2 puan fark arasında ciddi bir avantaj farkı var mı? Heyecandan hesaplayamıyorum biri söylesin. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ceza sahası dışında olsa bu pozisyon hakem gülüp geçer, öyle bir şey yani bu. Fakat yine de puan kaybettiği için Başakşehir'in bir yerleri tutuşmaya başlamıştır. Galatasaray'ın tek yapması gereken tüm maçlarını kazanmasıdır. Averaj olarak da üstünler. Başakşehir'in tek maçta 3-4 gol atıp bu farkı kapatması çok ama çok zor. Umarım Beşiktaş kıytırık bir 2.lik için çelme takamaz Galatasaray'a.

Rizespor ise 5. olarak bitirir ligi.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
3 puan fark ile 2 puan fark arasında ciddi bir avantaj farkı var mı? Heyecandan hesaplayamıyorum biri söylesin. :D
3 puan olursa averaj devreye girer fakat orada da GS üstün. Başakşehir gibi kısır bir takım averajını pozitif yönde arttıramaz.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3 puan olursa averaj devreye girer fakat orada da GS üstün. Başakşehir gibi kısır bir takım averajını pozitif yönde arttıramaz.
Önce ikili averaja bakılıyor diye biliyorum ben. Orada da ilk maç berabere bittiği için ikinci maçı GS kazanırsa ikili averajı almış oluyor zaten otomatikman.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çok büyük bir fark yok. İki türlü de puan kaybı lüksümüz yok, Başakşehir'in bizim maç dışında puan kaybetmeyeceğini varsayarsak.

Artık her maçı kanser olarak izleyeceğiz ama böylesi daha iyi, dünkü gibi ipler bizim elimizde olmadığında hem taraftar uyuyor hem de takım dağılıyordu ama şimdi it gibi saldıracaklar ve biz de stresten kanser olacağız :A

Bu filmi geçen sene de izlemiştik, yine BJK ve Başak maçları vardı fakat son 6 haftada fire vermedik, tek puan kaybına şampiyonluk gidiyordu fakat o konsantrasyon bitirdi o işi... Bu seneki fikstür daha zor yine de, üç deplasman ve iki ev sahibi maçı hepsi çok zor ama imkansız değil.

c4a72a7fd444.jpeg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Önce ikili averaja bakılıyor diye biliyorum ben. Orada da ilk maç berabere bittiği için ikinci maçı GS kazanırsa ikili averajı almış oluyor zaten otomatikman.
Normal averaja bakılmıyor. İkili averajda zaten Başakşehir'i yeneceğimiz için önde olacağız.
Normâle bakılmıyorsa, güncel puan durumunda aynı puana sahip ama birbiriyle oynamamış iki takımı neye göre sıralıyorlar?