BÜYÜK Final | Suskunlar ⚔️ Aşk-ı Memnu | En Özlenilen Dizi

Ankette yer alan hangi dizi sizin favoriniz?

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
7WfT4a.jpg

Bu muhteşem afiş için @Tolstoyevski 'ye teşekkürler :Z

Ankette yer alan hangi dizi sizin favoriniz?

Suskunlar

Aşk-ı Memnu

Eğer yanlış oy verirseniz bunu anında belirtiniz.

Katılımınızı bekliyorum.

@Zeyno45 @Tolstoyevski @xdragxx @BARON男爵 @12.Adam @BesaleT @fredhulkcamila @Gerekli24 @cookies @pompy @Afet Güçverir @Alos @Angelica @-potterhead- @Sherlock @DarkLegenD @denizz19 @elvissman @EnveR @Emin Özaltun @Fks14 @armandos @Aserat @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Hazem @haluk792 @hayret bi şey @Silinmiş Üye @Burak97 @cehennet @GunesinOglu @DiziTv @Doğan @DR @dreamy @bero @HeisenBerg @Jonsnow @kerem @kerim yavuz @Klaus @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @mesmeso61 @Mr.At @Nikos litas @Billy Kane @offensive @ömer karataş @Özgür @Forumdash @xBUGRAx @Emre Ozansoy @EmreCan @emreemreu @Abdülhey @ozmoturk @phoebebuffay @Polat Şaşmaz @slhttnmtl @soo @Staran @seyfullXh @Sylvester @takas @The Barberson @conino @The_Erinch @tolgab @Turkuazz @Veteran @Yakamoz-Asi @yigit_00 @Yiğitt @YıldırıM ve herkes

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yayınlandığı döneme damgasını vuran, tekrarları ile rekorlar kıran, yıllar geçmesine rağmen hala daha popülerliğini sürdüren Aşk-ı Memnu. :Z

• Harika
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlk 4'e kaldığımız harika bir etkinlik oldu @Dosi güzel sundun ve yönettin tebrik ederim.
Final oyunu sonra kullanırım ya da kafama ne zaman eserse.
Teşekkür konuşmanı kazananın konusuna saklasaydın :A
Etkinlik sizin katkılarınız ile güzelleşti :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aaa Geniş Aile ne ara elendi ben o finale çıkar diye düşünmüştüm. :eek:

Tekrar söylüyorum boşa oy veriyoruz çünkü etkinliğin başından beri kazanan maalesef belliydi ve işin hiçbir heyecanı kalmadı. Keşke Aşk-ı Memnu dahil edilmeseydi de diğer dizilerin yarışını izleseydik. O yüzden oyum Suskunlar'a gidiyor ve benim için etkinliğin kazananı da odur. Tüm bunlardan bağımsız olarak emeğine sağlık. :bhr: @Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yazmaya üşeniyor artık insan :A

Şaka bir yana bütün turlar adına eline emeğine sağlık :bhr: zaman zaman kaos olsa da oldukça keyifli bir etkinlik geride kalmış oldu :Z
Kaos bol oldu ama bunun yanısıra bir çok üyeninde daha aktif olması ve eskilerinde foruma dönüşü ve mesaj yazmasına vesile oldu :bhr:

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kaos bol oldu ama bunun yanısıra bir çok üyeninde daha aktif olması ve eskilerinde foruma dönüşü ve mesaj yazmasına vesile oldu :bhr:
Zaten kaos demek tadı tuzu demektir etkinliklerin, olmasa olmazdı yani pozitif anlamda bir şey bu. :A :Z

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aaa Geniş Aile ne ara elendi ben o finale çıkar diye düşünmüştüm. :eek:

Tekrar söylüyorum boşa oy veriyoruz çünkü etkinliğin başından beri kazanan maalesef belliydi ve işin hiçbir heyecanı kalmadı. Keşke Aşk-ı Memnu dahil edilmeseydi de diğer dizilerin yarışını izleseydik. O yüzden oyum Suskunlar'a gidiyor ve benim için etkinliğin kazananı da odur. Tüm bunlardan bağımsız olarak emeğine sağlık. :bhr: @Dosi
Olsun, en azından bu etkinlik vesilesi ile bana göre sürpriz yapan diziler oldu ve bunlar 1 Kadın 1 Erkek ve Kayıp Şehir oldu. Beklenmeyen performans sergiledi 😊

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Olsun, en azından bu etkinlik vesilesi ile bana göre sürpriz yapan diziler oldu ve bunlar 1 Kadın 1 Erkek ve Kayıp Şehir oldu. Beklenmeyen performans sergiledi 😊
Orası öyle ama bizim forum balon şişirmekten başka dizilere bakmaya fırsat bulamadı ki. Daha farklı bir işin kazandığını görmek isterdim. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...