2019 Avengers: Endgame - Film Yorumları

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
95,691
34,447
1,060
@MEnes de Endgame konusunda seninle aynı kaderi yaşadı, üzücü bir durum. :A Vizyona girdikten kaç gün sonra izleyebileceksin peki? :A
Belli değil tr vizyon tarihi net olmadığı için ama ABD vizyonundan 2 hafta sonra geliyorum kısmetse . :(

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
12,421
9,445
700
İstanbul
Burada önemli olan mafya filmlerinin ayağını kaydırmak. :A DC, Marvel falan hepsi bilim-kurgu ve fantastik için 10 puanı yapıştıracak, yapıştırmalı. :A Gaza geldim. :A
Godfather üçlemesini izlemeyen ve sonunu bilmeyen adam yorumu bu, mafyalara en ağır eleştiriyi yapmış, ne kadar kötü oluşumlar olduğunu göstermiş bir filmdir Godfather. Seri bir şekilde izle ve öyle yorum yap. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
18,941
9,784
860
20
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com
Godfather üçlemesini izlemeyen ve sonunu bilmeyen adam yorumu bu, mafyalara en ağır eleştiriyi yapmış, ne kadar kötü oluşumlar olduğunu göstermiş bir filmdir Godfather. Seri bir şekilde izle ve öyle yorum yap. :A
Ya sen Sherlock'sun, adını aldığın dizinin her bölümünü 1080p olarak izlemiş adamsın, benden nasıl olur da 144p görüntü kalitesine sahip bir seriyi izlememi istersin? :A :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
12,421
9,445
700
İstanbul
Ya sen Sherlock'sun, adını aldığın dizinin her bölümünü 1080p olarak izlemiş adamsın, benden nasıl olur da 144p görüntü kalitesine sahip bir seriyi izlememi istersin? :A:A
Film bana göre Infinity War sonrası olabilecek en mantıklı senaryo ile geldi, teknik açıdan zaten kusursuzdu. Birçok epik sahne de barındırıyordu içerisinde. Bunların hepsini başardığı için 10 puan verdim ama bunda epik sahnelere düşmemin etkisi büyük olabilir. :A

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD