Netflix Atypical - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Beklediğin etki olmayacak çünkü kızacağım bir detay yakalamadım:A
“İlk aldatan daha suçludur, Dough aldatıldığı için içini soğutmak amaçlı intikam olarak aldatıyor o da suçlu ama Elsa daha suçludur” anlamında şeyler söylediğim için senin meşhur feminist damarına basmayı amaçladım ama başarılı olamamışım demek ki aynı fikirdeyiz :A

Bu arada neden Casey ve kız arkadaşı arasındaki romantik ilişkiye karşısın ve inşallah bir şey olmaz dedin 😡😏

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
“İlk aldatan daha suçludur, Dough aldatıldığı için içini soğutmak amaçlı intikam olarak aldatıyor o da suçlu ama Elsa daha suçludur” anlamında şeyler söylediğim için senin meşhur feminist damarına basmayı amaçladım ama başarılı olamamışım demek ki aynı fikirdeyiz :A

Bu arada neden Casey ve kız arkadaşı arasındaki romantik ilişkiye karşısın ve inşallah bir şey olmaz dedin 😡😏

Zahid ve Sam'in durumuna karşı olman gibi bir durum bu :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
@Tolstoyevski
Casey'in erkek arkadaşı çok iyi biri. Casey'in ailesinide seviyor. Tabiki ona ihanet edilsin istemem. Haketmiyor böyle bir şeyi.
Diğer kısımda da Doug kağıt üstü evli görünebilir ama teknik olarak ayrı artık Elsa'dan. O yüzden o duruma pek birşey diyemiyorum

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski
Casey'in erkek arkadaşı çok iyi biri. Casey'in ailesinide seviyor. Tabiki ona ihanet edilsin istemem. Haketmiyor böyle bir şeyi.
Diğer kısımda da Doug kağıt üstü evli görünebilir ama teknik olarak ayrı artık Elsa'dan. O yüzden o duruma pek birşey diyemiyorum
Evan konusunda haklısın. Ama ben geçmişten bugüne bu konuda biraz farklı düşünüyorum bildiğin üzere, yani kendimi Evan’in yerine koyuyorum. Mesela o yemek buluşmasında arkadaş ortamında Casey’in yaptığı terbiyesizlik gerçekten de büyük ayıptı ve yerinde olsam ben de küserdim. Ama başka bir kızla romantik şeyler yaşaması, kafam karışık o konuda. Yani Evan’in yerinde olsaydım nasıl olaya bakardım diye düşünüyorum; büyük ihtimalle bir problem olmazdı ikisi arasındaki romantik şey, tabi ki pabuç dama atılmadığı sürece. Çünkü galiba aynı cinsten olunca erkek milleti o kadar alınmıyor, karşı cinsle ise göz göze gelecek olsa hemen ipleri koparabiliyor. Bilemiyorum iç dünyamdan korkmaya başladım ben de :A @Araf

Son düzenleme:
  • Olmamış

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
3. Sezona giriş yapmış bulunmaktayım.
3×1
Güzel bir başlangıç oldu. 1 aylık bir zaman atlaması oldu. Casey Even'i seçti ve doğru olan oldu. Bir daha o Izzy saçmalığıni izlemeyiz umarım.
Paige ve Sam sahneleri iyiydi. Elsa ve Doug mevzusu daha bir netlik kazanmadi.
Doug ve o siyahi kadın arasında da düşündüğümüz gibi bir durum olmadı ama polis memurunun Elsa'nin Doug'un karısı olmasına şaşırmasi dikkatimi çekti.

• Üzücü

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
3x1

Durgun bir başlangıç oldu ama her zamanki tempodaydı. Evan’in bir ayda bu kadar kilo vermesi şaşırttı.

Ancak Izzie ve Casey’i halen birbirlerine çok yakıştırıyorum nedensizce. Umarım sezon finali olmadan ikisinin romantik bir yakınlaşma yaşadığını bir kez daha görebiliriz.

6.7/10

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
3×2
Sam yeni okuluna başladı ve kendi ayaklari üstünde durmak istiyor. yurtta kalmayı planladı ilkin ama sonra vazgeçti.
Doug tıpkı Elsa'nin hatası gibi yalana başladı ve yakında o da aldatma olayına girer.

Casey bu bölümde Sam'a yardımcı oldu ve okulda o iftira atan oğlanın içeceğine yumruk attığı için uyarı aldı.

Son düzenleme:
  • Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
3x2

Genel hatlarıyla güzel bölümdü ancak özellikle Sam’i oynayan oyuncunun o oryantasyon sahnesindeki yüz ifadeleri ve mimikleri çok başarılıydı.

Şu Amerikalıların üniversiteye college demesine gıcık kapıyorum, kolej ne? Okulun ismi bile Denton University ama birinin ağzından bile bu kelimeyi duymadık henüz. Futbola da soccer diyorlar gerçi. Yapacak bir şey yok...

Bu arada gelecek bölümde de Bağdat’ta yardımcı olur Casey umarım, bir diğer bölüm Beyrut :A @Dosi Ayrıca neden özet geçiyorsun ki zaten yeni izledik :A

8.2,5/10

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
3x2

Genel hatlarıyla güzel bölümdü ancak özellikle Sam’i oynayan oyuncunun o oryantasyon sahnesindeki yüz ifadeleri ve mimikleri çok başarılıydı.

Şu Amerikalıların üniversiteye college demesine gıcık kapıyorum, kolej ne? Okulun ismi bile Denton University ama birinin ağzından bile bu kelimeyi duymadık henüz. Futbola da soccer diyorlar gerçi. Yapacak bir şey yok...

Bu arada gelecek bölümde de Bağdat’ta yardımcı olur Casey umarım, bir diğer bölüm Beyrut :A @Dosi Ayrıca neden özet geçiyorsun ki zaten yeni izledik :A

8.2,5/10
telefon klavyesi😏 ha ha ha!

özete gelince, bu da benim stilim! Ilerde okuyunca hatırlatır.

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
3×3
Sam engelli hizmeti almadan kendi başına başarmak için çabaladı ama en sonunda hizmet almaya karar verdi. Julia'nin bebeği olmuş. Casey universiteyi başka şehirde okuma fikrini kafasına koydu. Temposu az bir bölümdü.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
3×4
Sam'in partisi sandığımızdan farklı bir parti oldu ve tam ona uygun çizim yapılan sakin sessiz bir partiydi. Zahid başta hayal kırıklığı yaşasada kendiside memnun ayrıldı partiden.

Evan'in ailesiyle olma sahneleri iyiydi.
Evan büyük ihtimalle Doug'un mesleğini edinmeyi isteyecek.
Paige, Sam'a akıl verirken aslında kendisinin o yardımlara ihtiyacı var. Onun hala dizide olmasına sevindim. Uzak bir yerde üniversiteye gitme bahanesiyle diziden ayrılır sandım.

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
3x3

Her zamanki ortalamada bir bölüm oldu. Izzie çok tatlı. Sam’in rüyasında terapist ile yakınlaşmasını bekledim bir an, hiç değilse rüyada olsun dedim... Paige’ye aşık filan değil o hikaye, halen terapiste tutkun bir kızıl serçe misali...

7.0,5/10

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,221
Puanı
1,060
@Dosi ve @Tolstoyevski, bu sezon, önceki iki sezona göre bir tık daha farklı. Çünkü farklı olaylar geliyor, belirteyim. Tabii detaya inmeden, bu kadarını söyleyeyim. Sezon bittiğinde biraz burukluk yaşayacaksınız ama diziyi ne kadar çok sevdiğinizi, sezon bittiğinde anlayacaksınız ve yüzünüzden gülümseme eksik olmayacak, tabii kastım sezon finalinde. Yoksa saç baş yolmaya devam edeceksiniz yer yer. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
@Dosi ve @Tolstoyevski, bu sezon, önceki iki sezona göre bir tık daha farklı. Çünkü farklı olaylar geliyor, belirteyim. Tabii detaya inmeden, bu kadarını söyleyeyim. Sezon bittiğinde biraz burukluk yaşayacaksınız ama diziyi ne kadar çok sevdiğinizi, sezon bittiğinde anlayacaksınız ve yüzünüzden gülümseme eksik olmayacak, tabii kastım sezon finalinde. Yoksa saç baş yolmaya devam edeceksiniz yer yer. :)
Şimdilik normal bir şekilde ilerlemekte. Kaldı 6 bölüm 😊

• Beğendim
Reactions: Araf