FF Askere Giden Forum Üyeleri

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
@xemrexxx'in komutanı olmak için TSK'ya başvurdum inşallah kışlada kendisini karşılayacağım :A

@denizz19 o saçlar gidecek üzgün müsün? :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Anaaa @xemrexxx sen de mi gidiyon? :eek: Hayırlı olsun, sağ salim git gel inşallah kardeşim. :D

@denizz19 seni biliyorduk zaten, özelden anlattım o atmosferi. Sen de sağ salim git gel inşallah. Yolunuzu bekliyoruz ikinizin de. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,086
Puanı
1,061

@denizz19 @xemrexxx siz bana şifrenizi verin arada girip sizin yerinize yazayım. :F

Benim için büyük boşluk olacak çünkü @denizz19 da @xemrexxx te benim neşe kaynağım:(

Paylaş paylaş gelince hepsini beğenirim :A

Ben öyle mi diyormuşum :A

Yiğitt gibi Hayırlısıyla gidip hayırlısıyla dönecekler inşallah tabiki çok özleriz orasıda ayrı bir konu:)

2015-2015 sezonun da mı ne bi ara izlediğin tüm diziler tutmuyordu ya. :A Ortalıkta destere ile ölüm meleği gibi koşuşturuyordunuz. :A

Ne kadar etkili söylemişsem aklında yer etmiş :A

Forum daha eğlenceli bi alan olacaktır kesin.:A

@xemrexxx'in komutanı olmak için TSK'ya başvurdum inşallah kışlada kendisini karşılayacağım :A

@denizz19 o saçlar gidecek üzgün müsün? :A

Bir muhabetten de eksik kal :A

@Dosi nin deyimiyle çakması var karsinda kapatmaya calisiriz :F
kiz ben @Çiğdem- e 30 şubat 2018 de gidicem dedim buradaki inceyi anlamayan var mi :eek:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hogatham zekidir anlamıştır ama belli etmemeye çalışmıştır diyip durumu kurtaralım bari :))
kiz ben @Çiğdem- e 30 şubat 2018 de gidicem dedim buradaki inceyi anlamayan var mi :eek:
@Dosi nin deyimiyle çakması var karsinda kapatmaya calisiriz :F
aa olurmu cnm sen çok doğal bir çocuksun @cookies hem bu yaşta işini gücünü kurdun sayılır @destere hala evde pinekliyor :F :F :F

aa 30 şubat yoktu değilmi bu şubat olayından yine trolu yedik @Bully :F @EFE UYSAL da yapıyordu yine fark edemedim :A @Harunnn60

ozaman askere gitmiyorsun @xemrexxx :Z:Z:Z @mrt-06

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Yiğitt Gittin geldin, bir maceranı duyamadık ya. Yok mu bize anlatacak bir hikayen :A

Yalnız fazla sallama bunun gibi olmasın sonra :A
Askerlik-Anısı-Olarak-Anlatılan.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben olan bitenleri hep @denizz19 a anlattım, olanları bitenleri. :A Sen giderken sana da anlatırım. :A

Hahaha resim de süper olmuş, tüh abartacaktım biraz. :T:
Genel olarak askerlik nedir gibi şeyleri sormuyorum ya benim daha çok var okuyom ben ya :A Değişik bir anın oldu mu onu merak ettim :D İşte bir gün komutan topladı bizi diye başlayan bir anı mesela? :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Genel olarak askerlik nedir gibi şeyleri sormuyorum ya benim daha çok var okuyom ben ya :A Değişik bir anın oldu mu onu merak ettim :D İşte bir gün komutan topladı bizi diye başlayan bir anı mesela? :A
Aklıma ilk geleni yazayım bare. :D

Gideli 5-10 gün falan olmuştu, kaynaşıyoruz falan işte. Yavaş yavaş da alışmaya başlıyoruz. Ben acemiyi Manisa'da yaptım. Tuvaletleri gerçekten çok kötü, yani kötüden kasıt kokuyor. Temizlik işi sıkıntı, yapan da baştan salma yapar o günün garipleri. Neyse ben de komutana söyleyeyim dedim durumu, komutan güldü ve arkadaşa malzemeleri verelim de temizlesin hepsini dedi. Şaşırdım bi, küçük bir şok yaşadım. Tüm tuvaletleri bana temizletmişti, ondan sonra sesim çıkmadı. Yani ilk günler kendimi biraz öne atardım, bu hadiseyle sesimi kesmiştim. :D

İnşallah başına kötüleri gelir. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aklıma ilk geleni yazayım bare. :D

Gideli 5-10 gün falan olmuştu, kaynaşıyoruz falan işte. Yavaş yavaş da alışmaya başlıyoruz. Ben acemiyi Manisa'da yaptım. Tuvaletleri gerçekten çok kötü, yani kötüden kasıt kokuyor. Temizlik işi sıkıntı, yapan da baştan salma yapar o günün garipleri. Neyse ben de komutana söyleyeyim dedim durumu, komutan güldü ve arkadaşa malzemeleri verelim de temizlesin hepsini dedi. Şaşırdım bi, küçük bir şok yaşadım. Tüm tuvaletleri bana temizletmişti, ondan sonra sesim çıkmadı. Yani ilk günler kendimi biraz öne atardım, bu hadiseyle sesimi kesmiştim. :D

İnşallah başına kötüleri gelir. :A
Komutana karşı gelmek ha, iyi olmuş oh olsun :A Demek ki fazla ses çıkarmadan verilen görevi yapmamız lazımmış aklımızda bulunsun :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,135
Kullanıcılar
8,412
Son Üye
sunrays