Arkadaşlar LYS tercih için Yardımlarınız Bekliyorum !!

Hangisi Olsun ?

• Ege Üniversitesi : İstatistik

Oy: 8 88.9%
  • Karabük Üniversitesi: Metalurji ve Malzeme Müh.

Oy: 0 0.0%
  • Karabük Üniversitesi: Enerji Sİstemleri Müh.

Oy: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9

Bloody Mary

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
137
resimler de benm kendi çektiğim resimler var biyoloji ve kimya karışımı ortaya karışık resimler ilgini çekerse zevkli gelirse güzel. ama dersler hep teorik yani sözel ve pratik olarak ayrılır. resimlerde hep pratik var

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
resimler de benm kendi çektiğim resimler var biyoloji ve kimya karışımı ortaya karışık resimler ilgini çekerse zevkli gelirse güzel. ama dersler hep teorik yani sözel ve pratik olarak ayrılır. resimlerde hep pratik var

doğrudr işte bakalım ya hayırlısı olsun :)) ayrıca tatil için çeşme varken şimdi marmarisi falan bırakalım :)

Bloody Mary

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
137
yorum yazan canlarım değişik yerde bende yaptım tatilimigelin muğlayada bodrumu marmarisi kız kumunu kelebekler vadisini datçayı ölüdenizi bi görün :D açtırmayın ağzımı benm:D çeşme ne yaaa hahaha demek isterdim ama güzel yer bende bodrumda yaptım tatil hem çalıstım hem tatil ohh misss :D

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Baştan başlamak gerekirse Ege güzel üniversitelerimizden biri ama istatistik yaman bir bölüm.Bence zorlu bir bölüm olacaktır.4 sene senin için geçmek bilmeyebilir okurken hayattan biraz da zevk almak gerekir.İzmir ise bir yaşam şekli hiçbir şekilde zorluk çekmezsin emin ol :)

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği hakkında pek bir bilgim yok.

Enerji Sistemleri Mühendisliği ise Türkiye için gelecekte önemli olacak bölümlerden bir tanesi.Gazetede ileride gelişecek bölümler arasındaydı.Tercihini kendi isteklerin doğrultusunda yapmaya çalış.

Benden de bu kadar inşallah herşey gönlünce olur :)

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
yorum yazan canlarım değişik yerde bende yaptım tatilimigelin muğlayada bodrumu marmarisi kız kumunu kelebekler vadisini datçayı ölüdenizi bi görün :D açtırmayın ağzımı benm:D çeşme ne yaaa hahaha demek isterdim ama güzel yer bende bodrumda yaptım tatil hem çalıstım hem tatil ohh misss :D

valla gelince gezdirirsen neden olmasın :)) geliriz bir gün :)

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
Baştan başlamak gerekirse Ege güzel üniversitelerimizden biri ama istatistik yaman bir bölüm.Bence zorlu bir bölüm olacaktır.4 sene senin için geçmek bilmeyebilir okurken hayattan biraz da zevk almak gerekir.İzmir ise bir yaşam şekli hiçbir şekilde zorluk çekmezsin emin ol :)

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği hakkında pek bir bilgim yok.

Enerji Sistemleri Mühendisliği ise Türkiye için gelecekte önemli olacak bölümlerden bir tanesi.Gazetede ileride gelişecek bölümler arasındaydı.Tercihini kendi isteklerin doğrultusunda yapmaya çalış.

Benden de bu kadar inşallah herşey gönlünce olur :)

gelecek müh. ler içinde ama çevre de öyleydi 5 yıl önce halen daha o statüde müh. de belli olmuyor genelde bi de iyi üni. olması lazım... yardımların için sağol ewt istatistik zormuş ama sevilince yapılır herhalde ya bilmiyorum bi girmek lazım içine :)

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
gelecek müh. ler içinde ama çevre de öyleydi 5 yıl önce halen daha o statüde müh. de belli olmuyor genelde bi de iyi üni. olması lazım... yardımların için sağol ewt istatistik zormuş ama sevilince yapılır herhalde ya bilmiyorum bi girmek lazım içine :)

Mühendisliklerde eskisi gibi geçerli olmuyor kendini geliştirmediğin sürece her konuda olduğu gibi.sadece adı var.Onun için sihirine büyüsüne kapılma.İş olanaklarını düşün araştır bence.

Ezio

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
Karabük'ü sakın yazma hem şehir olarak çok pahalı hemde universite olarak zor hazırlığı geçmezsen sınıf tekrarı falan var anlayacağın buraya edeceğin masrafı git özel okula :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Karabük'ü sakın yazma hem şehir olarak çok pahalı hemde universite olarak zor hazırlığı geçmezsen sınıf tekrarı falan var anlayacağın buraya edeceğin masrafı git özel okula :D

Adam çoktan Üniversiteye başladı bile sen daha yeni yazıyorsun :D