Arkadaşlar LYS tercih için Yardımlarınız Bekliyorum !!

Hangisi Olsun ?

• Ege Üniversitesi : İstatistik

Oy: 8 88.9%
  • Karabük Üniversitesi: Metalurji ve Malzeme Müh.

Oy: 0 0.0%
  • Karabük Üniversitesi: Enerji Sİstemleri Müh.

Oy: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
kitabın kahramanı istatistik mezunu falan ders veriyor üni.de sonra adam şizofrenlikle alakalı olarak geleceği görüyor ve istatistiğin yardımı çok oluyor pokerde anasını ağlatıyo :D

ohooooo pokerde zengin olacaksak okuyalım hemen istatistik beraber bir grup oluştururuz yıkarız ortalığı :)@Prncss.. i de alırız al sana bir grup :)

Bloody Mary

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
137
arkadasım öncelikle merhaba diyeyip kendi düşüncelerimi söyleyeyim.
dediğin bölümler de öncelikle kendini hangilerinde başarılı görebiliyorsun o önemli. ayrıca artık hangi üniden mezun olduğunun pek önemi yok. bi işe baslamadan önce artık diploma puanın dikkat çekeyim bu noktaya ortalaman değil puanına ve kpss ales gibi sınavlardan aldığın puanlara bakıyolar. ege üniversitesini en sona bırakıyorum. karabük şehir olarak çok güzel özellikle safranbolu harika bi yer. ama bana kalırsa izmir gibi bi şehirden oralara gidersen sıkıntı çekersin alışmak zor gelir. istatistik bölümüne gelince baya baya zor bi bölüm bazı derslerini biliyorum maşallahı var yani ;) ama ege üniversitesi gayet güzel kaliteli bi üniversite ve kendini geliştirebileceğin bi üniversite. şehir konusunda izmir bi şehir değil yaşam tarzı bana göre. değişilmez hiç bişeye. bana kalırsa kendini bu üç bölümle sınırlama daha güzel bölümler bulursun eminim. gerçi yaptınmı tercih bilmiyorum okumadım yorumları zor geldi de:D

Bloody Mary

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
137
neydi senn bölüm raylı bişeyler di de :D okumak herkese serbest basarabilene öğrencilik zor üni hayatı daha bi zorrrr

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
ayrıca istatistik için matematik çok iyi olması lazım ve hafızan iyi olmalı formül çok :D

sayısal okuduktan sonra fizik formülleri geometri formülleri matematik formülleri vardı şimdi indirgeniyor gene biraz da olsun :) benim sorunum evet kpss odluğu için üniversite ismine bakmıyorlar ama özel sektörde bakıyorlar üniversite ismine ondan çekiniyorum...DAha tercih yapmadım ayrıca yarın inşallah :) Ayrıca İStatistik ağır basmaya başladı birazda... :)

Bloody Mary

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
137
istatistik güzel ancak zor. bu arada diğer bölümleri bilmediğim için pek bişey diyemiyorum ama her bölümün zorluğu vardır tabiki. başka bölüm düşünmedinmi hiç

Bloody Mary

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
137
düşünüyorsan varsın o zaman :D :D bu arada muğlayı tercih etmeyi düşünenlere her türlü yardımımız dokunur karşılıksızzz ;)

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
istatistik güzel ancak zor. bu arada diğer bölümleri bilmediğim için pek bişey diyemiyorum ama her bölümün zorluğu vardır tabiki. başka bölüm düşünmedinmi hiç

oluyordu kimya müh. ,çevre müh. , Makine müh. falan ama izmire uzak kalıyordu...bi de işte özel sektör için üniversite isminden dolayı vazgeçtim çünkü müh. çoğu özelde çalışıyor zaten eee özelde de isime bakınca ortada kalmayalım diye... İstatistik zormuş bende duydum ama Hastane , banka, polislikte bile iş bulabiliyrmuşssun zaten ilk mesajda yazmıştım baya var iş imkanıda bakalım ya hayırlısı :) Bu arada Sağolun Yorumlar için...

Bloody Mary

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
137
daha detaylı bilgi vermek isterdim ama sağolsun pc sıkıntı yaratıyor ve net bağlantım kaçak olduğu için sık sık kopuyor neyse bu konu dışı oldu... kimya mühendisliği güzeldir aslında. kimya dersi aldım ben eğlenceli geçiyor deneyler tüpler büretler renkler falan yaniii . daha fazlası çin facebook taki resimler sana yardımcı olur :D

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
daha detaylı bilgi vermek isterdim ama sağolsun pc sıkıntı yaratıyor ve net bağlantım kaçak olduğu için sık sık kopuyor neyse bu konu dışı oldu... kimya mühendisliği güzeldir aslında. kimya dersi aldım ben eğlenceli geçiyor deneyler tüpler büretler renkler falan yaniii . daha fazlası çin facebook taki resimler sana yardımcı olur :D

ne resimleri ? :)

Bloody Mary

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
137
biyoloji de neler işleniyo kimyada neler var :D ve sonra mustafa için yazıyorum bu kısmı tatil için harikulade bi yer. bodrum marmaris vs vs canınız çekmesin şimdi :D