'Arka Sokaklar' Final Yapmadan Sona Erdi! | Kanal D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Türker İnanoğlu'nun ciddi bir rahatsızlığı yoktur umarım ona üzüldüm gerisine sevindim. Sonunda dualarım kabul oldu KURTULDUK :Z:Z:Z

Allah korusun gelmesin diyorum ama Çocuklar Duymasın 12.sezon geliyor galiba bu sefer Selamiyle :A

Şaka bi yana ilk sezonunu 1.sınıfta izlemistim mezun oldum bitti. Okulu bitirmemi mi bekliyorlarmış.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,372
Puanı
1,060
Türker İnanoğlu'nun ciddi bir rahatsızlığı yoktur umarım ona üzüldüm gerisine sevindim. Sonunda dualarım kabul oldu KURTULDUK :Z:Z:Z

Allah korusun gelmesin diyorum ama Çocuklar Duymasın 12.sezon geliyor galiba bu sefer Selamiyle :A

Şaka bi yana ilk sezonunu 1.sınıfta izlemistim mezun oldum bitti. Okulu bitirmemi mi bekliyorlarmış.
Doğru vallahi Selami geri döner şimdi eski dizisine. :D Havuç da olsun ama orijinali bari. :D @Angelica @Keith Long

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710

10.sezon olur Çocuklar Duymasın başlarsa başlamzda

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Evet o bölüm çok kötü bir bölümdü. GEREKSİZDİ.
Dizi Asimile oldu
Arka sokaklarin Senaristleri 17.Sezonun senaryosunu Sis and brossta yazdilar
Fair city 1.Sezondaki konusu kullanilabilir
Irlandada bizim gibi dinci
1.Sezon kendi dinleriyle ilgili
Her meslekte cürük olabilir hatta ufacik Kiza tecavüz sahnesi yazdilar bunu yapan din adami hemde katedralde öyle bir sahne yazdilar
------

@cokiyitvci @Angelica