'Arka Sokaklar' Final Yapmadan Sona Erdi! | Kanal D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
6343bf8d3ab16610500636d6

Kanal D'nin yıllara meydan okuyan dizisi Arka Sokaklar'da yolun sonu geldi!

17. sezona başlamadan önce Şevket Çoruh'u kaybeden, ödeme konusunda yaşanan sıkıntılar, eski reytinglerin uzağında kalınması ve Türker İnanoğlu'nun rahatsızlığı nedeniyle ekranlara ara verme kararı alan dizi için oyunculara "yeni projelerle görüşebilirsiniz" izni verilmiş, bunun ardından Zafer Ergin (Rıza Baba) sürpriz şekilde diziden ayrılma kararı almıştı.

Ayrılan oyuncular olmadan dizinin devam etme ihtimali olduğu gündeme gelse de usta oyuncunun yeni açıklamasına göre dizi final yapmadan sona erdi:
"Dizinin bir anda bitmesi bizi üzdü ve şaşırttı. Keşke Türker İnanoğlu, hasta olmasaydı, devam etseydik. O da sonuçta yapımcı, kendince bir takım şeyler gördü herhalde, devam etmedi. Hayatımda ilk defa başıma böyle bir şey geldi. Final yapmadan, şak diye bitti. Instagram'dan 'Sizi özledik' ve 'Ne zaman başlayacaksınız?' diye mesajlar geliyor" diyen Zafer Ergin "Bizim oyuncu olarak insana ve seyirciye saygımız var. Bize de, 'Kusura bakmayın şunun için bitti' demeleri lazımdı. Ayıptır. Finalin başka havası vardır. Arkadaşlar, 'Para almadan final bölümü' çekelim diyorlar."

Böylece 31 Temmuz 2006'da ekran hayatına başlayan dizi, 18 Kasım 2022'de yayınlanan 638. bölümüyle ekranlara veda etmiş oldu.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
16. sezonda bitirselerdi keşke, hem Ekim'de başlattılar üstüne 1 ayda kötü reytingler alıp ara verdiler. Bu kadar yıldan sonra böyle bir sonu hak etmiyordu.

Vega

Üye
Reaksiyon puanı
103
Puanı
44
Bitmesini hep istemişimdir ama böyle değil. Keşke Şevket Çoruh diziden ayrılmadan final bölümü çekip öyle bitirselerdi.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
16.sezonda güzel bir finalle bitirmeleri gerekiyordu 16 sezondur emek veren ekibe ayıp oldu bence

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
16.sezonda güzel bir finalle bitirmeleri gerekiyordu 16 sezondur emek veren ekibe ayıp oldu bence
Boykotçularin suçu
Covid vaccine i övdüler diye
Boykot ettiler
Irlandadan utansin Türk seyircileri
Hem Mesut yok diye Hemde Covid vaccine övme konusundan kaynakli oldu
Irlandanin polisiyesi yaziyor bu konulari
Hic bir sey olmuyor
Biz yapinca direk boykot
@Angelica

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
İzlemesemde izleyicisine saygısızlık olarak görüyorum. EDHO da bir final bölümü çekmemişti şimdi Arka Sokaklar. Bence onca yılın hatırına güzel bir finali hak ediyor. Para almasalar bile en azından 1 saatlik bir final bölümüyle de bitirebilirlerdi.

Artık oyuncuları farklı rollerde izlemek istiyorum. Hele de Özgür Ozan'ı.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İzlemesemde izleyicisine saygısızlık olarak görüyorum. EDHO da bir final bölümü çekmemişti şimdi Arka Sokaklar. Bence onca yılın hatırına güzel bir finali hak ediyor. Para almasalar bile en azından 1 saatlik bir final bölümüyle de bitirebilirlerdi.

Artık oyuncuları farklı rollerde izlemek istiyorum. Hele de Özgür Ozan'ı.
Ilk önce izleyicisi saygisizlik yapti
------

Digeri hangisi?
Ayrica sende Halkin Polisini bitirecekmisin finalsiz?
Bitirmiyorum Halkin polisini konusu Arka sokaklarin uyarlamasi degil artik
Sihirli annemdl hem star hem exxendeki
------

@STAR @Yakamoz-Asi

• İlginç
Reactions: Yakamoz-Asi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
16-17 senedir ekranda ve kullandığı cümleye bak. :F Öncesinde dizisi bile yoktur araştırsak. :A

Hayatımda ilk defa başıma böyle bir şey geldi. Final yapmadan, şak diye bitti.

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Fur1907kan

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
15
Puanı
19
6343bf8d3ab16610500636d6

Kanal D'nin yıllara meydan okuyan dizisi Arka Sokaklar'da yolun sonu geldi!

17. sezona başlamadan önce Şevket Çoruh'u kaybeden, ödeme konusunda yaşanan sıkıntılar, eski reytinglerin uzağında kalınması ve Türker İnanoğlu'nun rahatsızlığı nedeniyle ekranlara ara verme kararı alan dizi için oyunculara "yeni projelerle görüşebilirsiniz" izni verilmiş, bunun ardından Zafer Ergin (Rıza Baba) sürpriz şekilde diziden ayrılma kararı almıştı.

Ayrılan oyuncular olmadan dizinin devam etme ihtimali olduğu gündeme gelse de usta oyuncunun yeni açıklamasına göre dizi final yapmadan sona erdi:

Böylece 31 Temmuz 2006'da ekran hayatına başlayan dizi, 18 Kasım 2022'de yayınlanan 638. bölümüyle ekranlara veda etmiş oldu.

Milliyet 1 saat önce geçmiş aynı gruba bağlılar.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM BU AKŞAM VAR MI?​

Arka Sokaklar yeni bölüm bu akşam da ekrana gelmeyecek. Henüz yeni bölüm tarihi ile ilgili net bir açıklama yer almazken son olarak İlker İnanoğlu şu açıklamada bulunmuştu; "“Devam edeceğiz inşallah. Babamın sağlığıyla uğraşıyorduk. Kalça kemiği kırılmıştı. Şimdi eve geçti, sağlık durumu yavaş yavaş iyiye gittiği için devam edeceğiz” dedi."​