M TV Aramızdan Biri - 1. Sezon 1. Bölüm

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Hemen mi? Harika. :Z
Hemen aynen. :bhr:

Bu kısmı da yorumlar mısın?

Azra Hanım tam konuşacakken Bülent Bey araya girer: Aslı'nın fotoğrafları, Azra'yı çok üzüyor. Bende bu yüzden geçenlerde fotoğrafları üst kata kaldırdım.
Aslı'nın arkadaşları biraz daha oturduktan sonra tam kalkacaklarken birden telefonlarına bir mesaj gelir. Mesaj ''A'' diye bir kişidendir. Mesajda ''Tüm sırlarınızı biliyorum aptallar!'' yazıyordur. Kızlar bu mesajı okuyunca yüzleri birden bembeyaza döner.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060

Azra Hanım tam konuşacakken Bülent Bey araya girer: Aslı'nın fotoğrafları, Azra'yı çok üzüyor. Bende bu yüzden geçenlerde fotoğrafları üst kata kaldırdım.
Aslı'nın arkadaşları biraz daha oturduktan sonra tam kalkacaklarken birden telefonlarına bir mesaj gelir. Mesaj ''A'' diye bir kişidendir. Mesajda ''Tüm sırlarınızı biliyorum aptallar!'' yazıyordur. Kızlar bu mesajı okuyunca yüzleri birden bembeyaza döner.
Birazdan okuyacağım o zaman toplu yorumumu yapıyım.

• Harika
Reactions: cokiyitvci

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
@slhttnmtl

Bu kısmı yorumlar mısınız?

Beste: Azra Hanım, bugün hepimiz çok daha fazla üzüntü içindeyiz çünkü Aslı tam bir yıl ortalarda yok.
Beste sözüne devam edecekken Kübra bir anda onun sözünü keser ve Beste'nin söylediklerine şu sözleriyle devam eder: Biz hepimiz eminiz ki Aslı bir gün buraya geri dönecek. Yani bulunacak.
Halbuki kızlar, bu söze bir gram bile inanmıyorlardı. Çünkü Aslı bu zamana kadar bulunsaydı bulunurdu. Kızlar bu sözü Azra Hanım'ı bir gram bile olsa rahatlatmak için söylemişlerdi.
Azra Hanım'ın gözleri yaşlarla dolarak: Aslı sizin gibi iyi arkadaşlara sahip olduğu için çok şanslıydı. Umarım dediğiniz gibi Aslı bir gün bulunur.
Doğa'nın dikkatini bir anda evde Aslı'nın fotoğraflarının olmayışı çeker ve bir anda Azra Hanım'a: Aslı'nın fotoğraflarını mı kaldırdınız?
Aslı'nın babası söylemişti zaten Azra Hanım görünce dayanamıyor diye. Bu kısım normal gibi gözüküyor ama altından bir şeyler çıkacak.
------

Yok sen yorum yaptın ben tek o kısmı yorumlar mısın dedim. Olur beklerim. :D
Konu bütünlüğü olmadan anlayamam diye demiştim. :X
------

A kişisinin Aslı olmadığından emin gibiyim. Arzu Hanım olabilir ama orası ne kadar mümkün tartışılır geriye dıştan birisi kalıyor. Belli ki tanıdıkları birisi.

• Harika
Reactions: cokiyitvci

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Aslı'nın babası söylemişti zaten Azra Hanım görünce dayanamıyor diye. Bu kısım normal gibi gözüküyor ama altından bir şeyler çıkacak.
------

Konu bütünlüğü olmadan anlayamam diye demiştim. :X
------

A kişisinin Aslı olmadığından emin gibiyim. Arzu Hanım olabilir ama orası ne kadar mümkün tartışılır geriye dıştan birisi kalıyor. Belli ki tanıdıkları birisi.
Tekrardan okuman ilk bölümü beni çok mutlu etti. Bugün ne izleyeceksin? :D

• Harika
Reactions: slhttnmtl

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Yok anam ya, okuyacaktım unutmuşum. :A
Anam bacım. :D