Aralık 2021 Ayının En Favori Üyesi - Final

Hangi üye ayın en favori üyesi olsun?

• Cervantes

Oy: 13 39.4%
  • Emre Ozansoy

Oy: 14 42.4%
  • The_Erinch

Oy: 6 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benim tepkim oyumun sorgulanmasıydı emre ile alakası yok bunu anlayın artık
Önce güldürü 2 dakika sonra olmamış yedim.
Ben bu mesajda oyunun sorgulanma detayını görmüyorum. 18. mesaja bir cevap var çünkü 18. Mesajda neden Emre'ye oy verilmediği sorgusu var.
Aynen biz 4 kişi anlamamışız. Hâlâ da anlamıyoruz. Seni tanıyoruz çünkü.
18. mesaja hitaben cevap vermek istiyorum çok konu açmak nitelikli üye olmak anlamına gelmez. Eğer bunun için oy vereceksek Birsen Altuntaş'ı ayın favori üyesi yapmak daha mantıklı olur çünkü konular onun sayesinde açılıyor. :A

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben bu mesajda oyunun sorgulanma detayını görmüyorum. 18. mesaja bir cevap var çünkü 18. Mesajda neden Emre'ye oy verilmediği sorgusu var.
Boşa yoruyorsun kendini gerçekten değmez. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060

Konu açmak diyerek başlayan söz sorgulama değilmi peki tmm...
------

Hep senin yüzünden oluyor sen öyle mesajlar yazmasan bunlar olmayacak eray

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
------

1. Ne mesaj yazıp yazmayacağımı sana soracak değilim.
2. Sana veya oy verenlere laf atmadığım için mesajımda sorunlu bir taraf da görmüyorum.
3. Farklı kişilerin aynı şeyi yazması ve sorunun sende olduğunu dile getirmesi sana anlam ifade etmiyorsa boşa vakit harcamanın gereği yok.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Emre bu kez alsında herkes rahatlasın :A sanki kaç aydır sadece bir kaç kişinin oyu ile kaybetti. Ha o da ayın favori üye olmasını hakeden biri. O konuda birşey demiyorum ama demek ki şuana kadar başka kriterler bakıldı hep.
------

Konu açmak diyerek başlayan mesaj Ahmed'e ait. Aserat ise ona cevap vermiş. Daha mesajın başında yazmış kime olduğunu. Bunu ilk kez yapmıyorsun. Lafı sana değildi ama olsa dahi hemen parlamana gerek yok.
Olayın büyüme sebebi senin mesajın oldu.
İyi geceler.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
1. Ne mesaj yazıp yazmayacağımı sana soracak değilim.
2. Sana veya oy verenlere laf atmadığım için mesajımda sorunlu bir taraf da görmüyorum.
3. Farklı kişilerin aynı şeyi yazması ve sorunun sende olduğunu dile getirmesi sana anlam ifade etmiyorsa boşa vakit harcamanın gereği yok.

Laf atmadın mı 18.mesaj diye başladığın mesaj laf atma değilmi peki
------

Emre bu kez alsında herkes rahatlasın :A sanki kaç aydır sadece bir kaç kişinin oyu ile kaybetti. Ha o da ayın favori üye olmasını hakeden biri. O konuda birşey demiyorum ama demek ki şuana kadar başka kriterler bakıldı hep.

Konu açmak diyerek başlayan mesaj Ahmed'e ait. Aserat ise ona cevap vermiş. Daha mesajın başında yazmış kime olduğunu. Bunu ilk kez yapmıyorsun. Lafı sana değildi ama olsa dahi hemen parlamana gerek yok.
Olayın büyüme sebebi senin mesajın oldu.
İyi geceler.

Emre alakası yok diyorum hala emre diyorsun pes sana zeyno

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Laf atmadın mı 18.mesaj diye başladığın mesaj laf atma değilmi peki
------

Emre alakası yok diyorum hala emre diyorsun pes sana zeyno
Emre kısmını aserat'a yazdım Ahmed'in mesajı dolayısıyla :A sana değil o kısım. Sen alt kısma bak.
Benim sana yazdığım sana laf atılmamış ama atladın mesaja. Konudan konuya atlama canım.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Ay aşkolar trilyon tane bildirim gelmiş konudan. Ne oluyor. :F :F @Aserat @Dosi @Tolstoyevski @Araf - bana etiket atanları etiketledim. :A

Ay her lafımı gündem yaptınız tşklar. :A Ben bir iki kişi değil, genel forum için konuşmuştum "kesim" olarak. Sonuçta 40-50 kişi oy kullanıyor. Neden 3-5 kişiye laf atıyım? :D
Ayrıca Aserat Emre Ozansoy için benim kankam demiş, amma Emre ile şahsi olarak bir kere bile konuşmuşluğumuz yoktur. Hiç özel olarak tanımıyorum bile. Belki senle daha çok tanıyoruzdur birbirimizi. Kanka falan nerden çıkartdın? :A
Sadece forumda çok fazla konu açıyor, emek veriyor o yüzden en azından bir ay favori olmasını haketdiğini düşündüğümü belirtdim. O açmazsa başkası açar gibi laflarla onun verdiği emeği küçümsemen de çok saygısızca. 2013-2014de ben de çok emek veriyorum foruma ve bunun karşılığını editör ve yönetici gibi yükselişler ile almıştım.

Benim görüşüme göre foruma verilen emek de oy kullandıldığı zaman baz alınmalı ki, üyelere motivasyon olsun. Amma birileri bunu baz almadan oy veriyorsa da beni ilgilendirmez. Burada Emre değil, herhangi X kişisi olsa da aynısını söylerdim. Ben kendi nacizane fikrimi belirtdim oylama ile alakalı. Eğer özel olarak birilerine söylesem etiket yapardım. Kimsenin önceki aylardakı oylarını bile bilmiyorum, bir oya bakarak da yorum yapmam. Genelleme yaparak değerlendirdim olayı. :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ay aşkolar trilyon tane bildirim gelmiş konudan. Ne oluyor. :F :F @Aserat @Dosi @Tolstoyevski @Araf - bana etiket atanları etiketledim. :A

Ay her lafımı gündem yaptınız tşklar. :A Ben bir iki kişi değil, genel forum için konuşmuştum "kesim" olarak. Sonuçta 40-50 kişi oy kullanıyor. Neden 3-5 kişiye laf atıyım? :D
Ayrıca Aserat Emre Ozansoy için benim kankam demiş, amma Emre ile şahsi olarak bir kere bile konuşmuşluğumuz yoktur. Hiç özel olarak tanımıyorum bile. Belki senle daha çok tanıyoruzdur birbirimizi. Kanka falan nerden çıkartdın? :A
Sadece forumda çok fazla konu açıyor, emek veriyor o yüzden en azından bir ay favori olmasını haketdiğini düşündüğümü belirtdim. O açmazsa başkası açar gibi laflarla onun verdiği emeği küçümsemen de çok saygısızca. 2013-2014de ben de çok emek veriyorum foruma ve bunun karşılığını editör ve yönetici gibi yükselişler ile almıştım.

Benim görüşüme göre foruma verilen emek de oy kullandıldığı zaman baz alınmalı ki, üyelere motivasyon olsun. Amma birileri bunu baz almadan oy veriyorsa da beni ilgilendirmez. Burada Emre değil, herhangi X kişisi olsa da aynısını söylerdim. Ben kendi nacizane fikrimi belirtdim oylama ile alakalı. Eğer özel olarak birilerine söylesem etiket yapardım. Kimsenin önceki aylardakı oylarını bile bilmiyorum, bir oya bakarak da yorum yapmam. Genelleme yaparak değerlendirdim olayı. :D
Hatlar baya karıştı senin mesaj sonrası evet, yalnız olaylar Angelica'nın mesajı sonrası patlak verdi :A
@Aserat 'ın mesajlara baktım sana kankalık hakkında yazmamış sanki (b) Angelica'ya kankanı savunmak için mesajımı sorguladın falan demiş :A

Yorumunda şu detay var:
günlük 5-10 konu açarak emek veriyor. Bunu göz ardı edip oy veriyor bazı kesimler. O yüzden kaç aydır hala favori üye olamıyor ya, çok sinir oluyorum.
Bunu konuda başkasına oy verdiğini belirten herkes üstüne alınabilir ama yorum yapmadık o mevzu hakkında. Angelica Emre'ye oy verdiği için sorgulandığını iddia edince, asıl Emre'ye oy verilmeme hakkında yorum yapıldı dedik :A

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kaos çıkmış ve bu kaosun altında malum şahıs, arkadan iş çeviren şahıs kalsın diyerek @Cervantes diyorum :A
------

Cervantes'e oy vermeyen malum şahsa oy veren her kimse benden uzak dursun bu arada.

• Harika
Reactions: Cervantes

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Hatlar baya karıştı senin mesaj sonrası evet, yalnız olaylar Angelica'nın mesajı sonrası patlak verdi :A
@Aserat 'ın mesajlara baktım sana kankalık hakkında yazmamış sanki (b) Angelica'ya kankanı savunmak için mesajımı sorguladın falan demiş :A

Yorumunda şu detay var:

Bunu konuda başkasına oy verdiğini belirten herkes üstüne alınabilir ama yorum yapmadık o mevzu hakkında. Angelica Emre'ye oy verdiği için sorgulandığını iddia edince, asıl Emre'ye oy verilmeme hakkında yorum yapıldı dedik :A
Ay sorry @Aserat o kanka kısmını yanlış okumuşum şimdi baktım. :A

Ay aşko yine olayların kadını olarak forumun entrika ihtiyacını karşılamışız. :A sonu tatlıya bağlandımı bari? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ay sorry @Aserat o kanka kısmını yanlış okumuşum şimdi baktım. :A

Ay aşko yine olayların kadını olarak forumun entrika ihtiyacını karşılamışız. :A sonu tatlıya bağlandımı bari? :A
Olayı başka tarafa çekip uzatmadığın için evet tatlıya bağlandı :A
Aman bunlar klasik gereksiz tartışmalar zaten. Burda tartisip diğer konuda goygoy eden kişileriz :A olması gereken.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Olayı başka tarafa çekip uzatmadığın için evet tatlıya bağlandı :A
Aman bunlar klasik gereksiz tartışmalar zaten. Burda tartisip diğer konuda goygoy eden kişileriz :A olması gereken.
Olayı başka tarafa çekip uzatmadığın için

Ay vallaha uğraşamam, psikolojim zaten bozuk. Bi de burda mı kavga edicem. :A dediğin gibi klasik atışmalarımız. :A

Ama o mesajdaki fikrimin hala üzerindeyim. Umarım emek veren kişi kazanır bu ay. :bhr:
------

Ay vallaha uğraşamam, psikolojim zaten bozuk. Bi de burda mı kavga edicem. :A dediğin gibi klasik atışmalarımız. :A

Ama o mesajdaki fikrimin hala üzerindeyim. Umarım emek veren kişi kazanır bu ay. :bhr:
Deniz aşko neden olmamış atıyon tüm mesajlarıma. :A @denizz19

Son düzenleme:
  • Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

------

Deniz aşko neden olmamış atıyon tüm mesajlarıma. :A @denizz19
Emek var dediğin için. Bir de onun kazanmasını istediğin için tatlım. :A Çünkü hak etmiyor senin dediğin gibi. Arkadan binbir numara çevirip burada masum ayaklarına yatan biri o. Herkes daha da görecek bu yüzünü. :D

• İlginç
Reactions: Ahmed