Araf'tan Yepyeni Proje: "Tarihin Seyri"

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Araf ben yokum etikette. :A

Fatih Altaylı'nın sunduğu İlber ve Celal hocaların katıldığı gibi bir program olsun :A Çayımızı alırız içeriz Habertürk gibi. :A @mrt-06 @Forumdash
Sen o sıralar uzak diyarlardaydın, o yüzden yoksun. Seni de etiketlerim bundan sonra. :D

Bu format ilgi görürse, o tarz bir format da yaparız belki. :D

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bunu şu anda yapsan çok iyi olur aslında @Araf ama bayağı vaktini alan ve ilgi fazla yok diye bıraktın galiba :(

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bunu şu anda yapsan çok iyi olur aslında @Araf ama bayağı vaktini alan ve ilgi fazla yok diye bıraktın galiba :(
Tarihin Seyri 1. Bölüm: 18 Mart 1944 - Kırım Türklerinin Sürgünü
Tarihin Seyri 2. Bölüm: 19 Mayıs 1919
Tarihin Seyri 3. Bölüm: 29 Mayıs 1453

Bir de ayrıca bölüm olarak 27 Mayıs'ı yazmıştım ama ne kadar yazarsan yaz, siyasete giren bir konusu olduğu için forum için müsait bir bölüm değildi. Üç bölüm yapıp bırakmıştım, çok fazla ilgi de görmemişti. Bir de tabii düzensiz okumalar yapmamın da etkisi var ama düzenli okumaya başlayacağım yine yakın bir zamanda. İlgi görecekse eğer, belki ileride tekrar devam edebilirim. Araştırmamı istediğiniz konuyu yazabilirsiniz ya da doğaçlama devam edebilirim, bakalım. Tarih herkesin ilgi alanı olmadığı için çok fazla da ilgi görmeyebilir tabii.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24