Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | STSL 20-21 Sezonu - 7.Hafta Maçı

Hangi takım kazanır?

• Antalyaspor

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kağıt üzerinde çok zor maç olmuş gibi gözükse de çok bahtsızdık. Direkler gol olsa maç 4-1, 5-1 bitebilirdi. Tek bir ciddi pozisyon verdik o da gol oldu.

@Tolstoyevski @Sherlock totem ekibine rağmen Perotti sayesinde kazanmayı bildik. Totemler olmasa maç rahat 4-1'di. :A

Konuyu açtım ve skora göre ya tamam ya devam derim dedim. Ölüp ölüp dirildim maçın kaç kaç olduğuna baktıkça.
İlerde Fener konularını açmaya cesaret edermiyim biraz tereddüt etmekteyim :A @Tolstoyevski @Sherlock
Totem savaşları yine tek bir tarafın üstünlüğü ile devam ediyor... :A

V9E4za.jpg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Şanssız bir maç oldu.
Ama takım tam ritmini bulmuşken yapılan değişiklikler de hatalıydı bana göre. Sosa ve Pelkas çıktıktan sonra atak yapamamaya başladık. Perotti bireysel yeteniğiyle aldı maçı Allah'tan.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Caner'e ayrı bir parantez açmak lazım.
Üstünde sarı lacivert forma varken çok tehlikeli bir hal alıyor. O kadar maç izledim 50-55 arasındaki oyununu hiçbir sol bek görmedim. Abartısız şekilde 5 dakikada 3 tane al da at pası verdi.

• Harika
Reactions: bazinga

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Üstünde sarı lacivert forma varken çok tehlikeli bir hal alıyor. O kadar maç izledim 50-55 arasındaki oyununu hiçbir sol bek görmedim. Abartısız şekilde 5 dakikada 3 tane al da at pası verdi.
İnsanların takımlarında ne bekler var be... @Maskeli Fedai

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Hocam Caner i bende severim ama birazda pası düşünmesi gerekiyor.Top ona geldiğinde aklı orta açmaya gidiyor.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hocam Caner i bende severim ama biraz da pası düşünmesi gerekiyor.Top ona geldiğinde aklı orta açmaya gidiyor.
Ama işte bazen orta beklerken bi pas atıyor rakip takım neye uğradığını şaşırıyor :A
Zaten pası da ortaları gibi olsa ayrı bir seviye olur Türkiye'de kalmazdı :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam