Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | STSL 20-21 Sezonu - 7.Hafta Maçı

Hangi takım kazanır?

• Antalyaspor

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kaybedersek ben konuyu açtım diye olur.
Ya ilk ve son olacak, ya da arada açacağım :A
Yok yok, konuyu sen açmışsın, @bazinga avatarına ciğersiz Tuncay Şanlı’yı koymuş, Aykut hocam (@xdragxx) klasik puan kaybı bekliyorum falan demiş... Yani Fenerbahçe’miz kazanacaktır. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yok yok, konuyu sen açmışsın, @bazinga avatarına ciğersiz Tuncay Şanlı’yı koymuş, Aykut hocam (@xdragxx) klasik puan kaybı bekliyorum falan demiş... Yani Fenerbahçe’miz kazanacaktır. :A
Onlar daha önce yapılan taktikler ama ben ilk kez açıyorum yani ben mahvetmiş olacağım :(

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fenerbahçe bu lige 6 gömlek fazla. Haksız rekabet var, adamlar gerçekten hem kadro hem futbol olarak çok eziciler. Eğer bu hafta GS ile oynasalardı 6 atarlardı.

Antalya çok ofansif bir kadroyla çıkmış, haliyle bugün FB gol şov yapacaktır. 4-5-6-7-8-9... ne varsa atacaklar.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
Anlı şanlı Fenerbahçe’miz şovunu yapacaktır sayın Fb’li dostum. :A

Kaybedersek ben konuyu açtım diye olur.
Ya ilk ve son olacak, ya da arada açacağım :A

Fenerbahçe bu lige 6 gömlek fazla. Haksız rekabet var, adamlar gerçekten hem kadro hem futbol olarak çok eziciler. Eğer bu hafta GS ile oynasalardı 6 atarlardı.

Antalya çok ofansif bir kadroyla çıkmış, haliyle bugün FB gol şov yapacaktır. 4-5-6-7-8-9... ne varsa atacaklar.

Thiam niye ortalarda yok bilen var mı? :D

Benim yaptığım totemler irlandada midemi bozdu
Gittiğim yerler işe yaradı virüsten kapandı
Virüs totemimi bozdu Hakemlerde devreye girdi
Geçen yıl ben irlandadayken
@Tolstoyevski şirazeyi kaydırmış. :F

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fenerbahçe şiir gibi oynuyor ve bu gerçekten sinirleri bozuyor. Bakın çok ama çok ciddiyim, bu takım bu sezon bu ligi namağlup bitirir! Taş çatlasın kaza kurşunu 1 ya da 2 mağlubiyet maksimum, o da şampiyonluğu Mart ayında fiili olarak garantiledikten sonra takım gevşediğinde filan. Fener'in yedek kadrosu bile şampiyonluğa oynayacağı gibi, yedeğin yedek kadrosu bile bu ligin çok ama çok üstünde.

Daum'lu çifte şampiyonluklu yıllar ve Zico'nun ilk yılı ve 2013-14 Fener'ini hatırlatıyor bu takım bana. O takımları da gıptayla izliyorduk.

Şaka maka ligin heyecanı kalmadı şampiyonluk yolunda. 2. kim olacak biz kendi aramızda belirleyecek gibiyiz. Ve tüm bu söylediklerimde atom parçacığı kadar abartı ya da totem yok. Fransa'nın PSG'si, Almanya'nın Münih'i, Süper Lig'in Fener'i 2020-21 itibariyle...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İyi oynuyoruz. Özellikle maça çok iyi başladık. Sonlara doğru düşüşe geçsek de rakibin 10 kişi kalması iyi oldu.

İkinci yarı skoru da bulursak devamı gelecek inşallah.