Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sen o komployu ifşalamasaydın belki oğlan burdaydı :A @Çiğdem-
Yahu bak sende inandın @xemrexxx bile şaştı kaldı :D Çiğdem sen ben ne zaman konuşsak destere ertesi gün damlıyor :A çiğdem sonra bak nasıl iyi tahminciyim , destere haha hhii yakaladım harun seni filan 999 kez aynı senaryolar :expressionless:

Ben dedikten sonra gelmemeye başladı zaten. :flushed: @Çiğdem-

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yahu bak sende inandın @xemrexxx bile şaştı kaldı :D Çiğdem sen ben ne zaman konuşsak destere ertesi gün damlıyor :A çiğdem sonra bak nasıl iyi tahminciyim , destere haha hhii yakaladım harun seni filan 999 kez aynı senaryolar :expressionless:

Evet tutarlı bi teoriydi:A Yorum yap'mıcam malum sebeplerden dolayı :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayır sen başka bir şey yazmışsın o başka bir şey yazıyor :F
Evet, aynen söylediğime o kadar alakalı bi cevaptı ki ne di'cemi şaşirdim :F @Harunnn60
Hhaha bazen beni geçiyorsunuz saflıkta :F :F :F @Harunnn60 Her destereyle ilgili açtımız yapmız birşeyde destere sevgin kabardı diyorya Emreye bana burda da favori dizisini açmıs bende aynı şeyi Haruna doğrultuyorum ne oldu destere sevginmi kabardı diye :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet tutarlı bi teoriydi:A Yorum yap'mıcam malum sebeplerden dolayı :A

:F :F :F @xemrexxx
çiğdem sonra bak nasıl iyi tahminciyim , destere haha hhii yakaladım harun seni filan 999 kez aynı senaryolar :expressionless:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1x1, 1x2, 1x3

Dizi harika başladı, aşırı samimi ve doğal bir dizi. Oyunculuklar harika, görüntüler harika. Öyle olaylı bir iş değil, sakin bir iş. Ama çok beğendim. :X
Gilbert'i daha dış görünüşten sevdim, Anne ile ikili olacaklar bence. Anne'in bu sert tepkileri de olmasa daha hoş olacak ya. :A

Rachel'i de seveceğim gibi duruyor, ilk bölümde Anne'ye dedikleri karşısında sinir olmuştum ama sonradan sevmeye başladım.

• Beğendim
Reactions: bazinga

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. Sezon Yorumu:

Harika gidiyor dizi, çok iyi bir sezondu. Müziğine ayrı düşüyorum, o görüntülere ayrı düşüyorum. Anne çok tatlı ya, Diana'yı da sevmeye başladım son bölümlere doğru. :bhr:
Gilbert'in babası öldü, işe başlayacağım diyor ama ikinci sezonda döner inşallah. Gilbert ve Anne'nin sahnelerini izlemeyi çok istiyorum. :Z

Matthew kalp spazmı geçirdi, intihar etmeye kalktı bir de... Sensiz olmaz reis bu çiftlik. :(

İkinci sezonu da birkaç günde tamamlayacağım. :X

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu başlıkta hiç yorumum yokmuş nedense. Diziyi daha ilk çıktığı dönemde izlemeye başlamıştım.

İlk sezona bayıldım. Anne karakterinin sempatikliği, her şeyi çok farklı şekillerde görüp muhteşem şekillerde ifade etmesi harikaydı.

Fakat ikinci sezonda nedense bir anda buz gibi soğudum. Karakterin ilginçliği gitti, yeni karakterleri sevmedim ve olay örgüsünde beni merak ettiren bir şey kalmadı. İki farklı zaman diliminde şans vermeme rağmen olmadı.

Yani uzun lafın kısası ilk sezonu harika olsa da sonra çöküşe geçen dizilerden olarak kalacak benim için...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. Sezon Yorumu:

Sezonun ilk birkaç bölümünü pek sevemedim ama sonradan yine epey toparlandı, güzel sezondu yine. Son sezona da geçtim, birkaç güne tamamlayacağım. Alışmıştım vallahi...
Cole karakteri sezonun sürpriz karakteriydi, sevdim epey. Jo halanın yanına yerleşti, ailesini bıraktı. Keşke okula geri dönseydi.

Bash karakterine ısınamadım, fazla da yeri yoktu bence. Mary ile evlendi, Gilbert de evini açtı.

Gilbert ve Anne'yi ne zamana izleyeceğiz, artık onları izlemek istiyorum. Ruby var tabi arada bir de.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. Sezon Yorumu:

Yaya yaya bitirdiğim bir iş oldu, ilk sezon çok güzeldi. İkinci sezonun ilk birkaç bölümünü sevemesem de yine güzeldi ama son sezondan fazla bir tat alamadım. Yani eski havasını, enerjisini kaybetti. Bunda Anne'in büyümesinin ve gençliğe başlamasının etkisi tabi çok büyük, küçüklük zamanları daha fazla hoşuma gitmişti. Ama güzel şekilde bitti, sevdiğim işlerden biri olarak hatırlanacak. :bhr:
Gilbert ve Anne ikilisini üç sezon bekledik, final bölümünde gördük sadece. İkiliyi izleyebilseydik keşke biraz daha. Final sezonunda Gilbert'in nişanlanması falan da çok gereksizdi. :T:

Mary'in ölümü üzdü mesela, sezonun sürpriz olayıydı diyebilirim...

Cole bu sezon fazla görünmedi, keşke daha fazla görünseydi. Benim sevdiğim karakterlerden biri olmuştu.

Diana'nın anne ve babası çok iticiydi yine, kızlarını okula da yollamıyorlardı. Takmışlar bir görgü okuluna, neyse ki son sahnede her şey tatlıya bağlandı.

Müzikleri ve görüntüleriyle de unutulmayacak iş, Kanada'nın o güzel manzalarını ne güzel yansıtmış. :bhr:

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Genel Yorumu:

Netflix'te izlediğim en güzel işlerden biri. Muhteşem oyunculukların yanı sıra yönetmenlik nefis. Prens Edward Adaları mükemmel bir şekilde izleyiciye sunulmuş.
1.sezon favori sezonum oldu. 2.sezonda diziye dahil eden Bash ve diğer siyahi karakterlerin hikayesi, orijinal hikayenin yanında sönük kaldı malesef. Ama Mary'nin ölümü gerçekten sürpriz oldu. Sonradan hikayeye dahil olan Cole ve Anne'in uyumunu çok sevmiştim, ama Cole'u 3.sezonda neredeyse hiç göremedik. Dizinin final sezonu adı altında çekilen 3.sezonunun yetersiz kaldığını düşünüyorum. Bu hikaye 4.sezonu hak ediyor, umarım devam kararı alınır. Anne ve arkadaşlarının Queen's'teki maceralarını izlemek keyifli olurdu.

Unutulmayacak bir dizi oldu benim için. Görüşürüz Anne ve Green Gables halkı... 💚🌲

• Harika
Reactions: Yiğitt